0 850 532 20 10
TatilAlışverişYeme & İçmeGüzellik & BakımEğitimHizmetAktivite
Sonlandı

Günün Fırsatı: Sımsıcak Casablanca-Marakeş Turu İçin Hazır Olun! Ekstra ücret ödemeden 3 gece 4 günlük konaklama, kahvaltı, uçak biletleri, transferler ve panoramik şehir turları dahil VİZESİZ Casablanca - Marakeş turu sadece 899 TL! (26 Nisan turunda geçerlidir)

Günün Fırsatı

Nasıl Faydalanabilirim ?

 • Bu fırsat ile 3 gece 4 günlük konaklama, kahvaltı, uçak biletleri, transferler ve panoramik şehir turu, tüm vergiler, sigorta ve hizmet bedeli (90 Euro) dahil Casablanca-Marakeş turuna katılım hakkı elde edeceksiniz.
 • 26 Nisan tarihinde gerçekleşecek turda geçerlidir.
 • Fırsatı satın aldıktan sonra 1 gün içinde rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
 • Rezervasyon ve detaylı bilgi için 0216 380 66 56 - 369 94 64 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
 • Fırsat 2-3 kişilik odalarda kişi başı konaklamadır. Tek kişi kalmak isteyen misafirlerin acenteye fark ödemesi gerekmektedir.
 • Alışveriş tamamlandığında tarafınıza e-posta ile (ya da tercih ettiyseniz SMS ile) bir Fırsat Kodu gönderilecektir.
 • Fırsatı kullanmak için fırsat kodunuzu Tatilbitmesin.com yetkililerine göstermeniz gerekmektedir.
 • Kredi Kartı Kullanmıyorsanız aşağıdaki hesaba EFT yapabilirsiniz. Ödemeyi yaptıktan sonra
  (0 850) 532 20 10'u arayarak lütfen bilgi veriniz.
  Hesap Adı: Gruppal İnternet Hizmetleri Ltd.
  IBAN: TR310006701000000086809787

Detaylar

 • Film setlerinin merkezi Casablanca’da güneş dolu 4 gün!
 • Palmiye ağaçlarının caddeleri süslediği Marakeş’de gözleriniz yeşile doyacak.
 • Büyük bir limana sahip olan Casablanka’da sizi şaşırtacak güzellikteki okyanusu izlerken hayallere dalacaksınız.
 • "Chez Ali Show"a katılabilir, Binbir Gece Masalları'nı anımsatan dekorasyonu, folklor ve berberi atlarıyla yapılan gösterileri izleyebilirsiniz.
 • “Açık hava tiyatrosu” denebilecek  Jma el Fna’da Meddahlar, yılan oynatıcıları, dövmeciler, hokkabaz ve cambazların gösterilerine tanık olacaksınız.
 • Meydanları çevreleyen teraslarda kahvelerinizi içebilir, alışverişlerinizi yapabilirsiniz.
 • Dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
 • Merak ettiğiniz tüm konular için SSS bölümünü okuyabilirsiniz.

Tur Programı

1. Gün – Perşembe (İstanbul – Casablanca – Marakeş)

Çarşamba’yı Perşembe’ye bağlayan gece sat 10:30’da Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Tatilbitmesin.com rehberi ile buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından saat 00:25’de Airarabia 3O2438 seferi ile İstanbul’dan Casablanca’ya hareket. Saat 03:30’da Casablanca’ya varış.

Özel otobüs ile Marakeş'e hareket. Yaklaşık 2.5 saatlik bir yolculuk ardından otele varış yerleşme ve serbest zaman. Arzu eden misafirler için ekstra Marakeş turu (tam gün yemekli 40 Euro). Marakeş Gueliz, Hıvernage semtleri ve Medina’dan geçerek Marakeş hakkında bilgilendirme.Koutubia minaresi ve Souk Lara bir göz attıktan sonra günümüz, Afrika’daki en hareketli şehir meydanı Jma El Fna Meydanı ile sonlanacak. Gerçek bir “mucizeler avlusu” diye adlandırılabilecek bu meydan UNESCO Milli Miraslar listesinde mevcut ender meydanlardan birisidir. Meddahlar, yılan oynatıcıları, dövmeciler, hokkabaz ve cambazların gösterileri ile şenlenen Jma el Fna için kısaca “açık hava tiyatrosu” denilebilir. Burada verilecek serbest zamanda meydanı çevreleyen teraslarda kahvelerini içerken dileyen misafirler ise alışverişlerini yapabileceklerdir. Restaurantta öğle yemeğinden sonra sonra Bahia Sarayı Majorel Bahçeleri ve Medina gezisi ile tur devam edecektir. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

2. Gün – Cuma (Marakesh - Essaouira)
 
Sabah kahvaltısı sonrasında tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirler ESSAOUIRA turuna (tam gün yemekli) katılabilirler (60 Euro). Atlas Okyanusu kıyısında yer alan bu küçük balıkçı şehri Fas’ın en romantik mekânıdır. Eski Bodrum'u hatırlatan Essaouira Orson Welles gibi birçok sanatçıya ilham kaynağı olmuştur. Eski bir Portekiz limanı olan şehir Arap hâkimiyeti sırasında kale ve tarihi limanını koruduğu gibi Hıristiyan Portekizliler ve Musevi nüfusa katılan Müslümanlarla tam bir kozmopolit yapıya bürünmüştür. Birbirini dik açılarla kesen sokak ve caddelerden oluşan medinası dönem şehirciliği için bir örnektir.

Kilometrelerce uzunluktaki kum plaj her sene uluslararası dalga sörfü yarışmalarına ev sahipliği yapar. Yol boyu doğal güzellikleri izleyerek ulaşılacak şehirde kale, Medina, çarşı, liman gibi önemli ve değişik alanları ziyaret ve öğle yemeği liman lokantasında.

Marakeş’e dönüş akşam yemeği ve geceleme otelde. Bu gece dileyen konuklar ekstra yapılacak olan "Chez Ali Show"a katılabilirler. Binbir Gece Masalları'nı anımsatan dekorasyonu, folklor ve berberi atlarıyla yapılan gösterilerle ünlü bu gece kulübü, şehre gelen turistlerin uğrak yeridir (55 Euro).

3. Gün – Cumartesi (Marakeş)
 
Sabah erken kahvaltı sonrası arzu edenler için ekstra Ourzazate turu (tam gün yemekli 90 Euro) Yaklaşık 204 km'lik yolun üzerinde geleneksel güneyin Berberi kentlerinin Güney Sahara’ya özgü bitki yapısı görülüyor. Yol, yüksek Atlas Dağları'nın arasından geçiyor. 2400 metrede Afrika’nın en yüksek tepelerinden birisi Tichka'yi ziyaret. Ouarzazate’a varışta Aid Ben Haddou Kasabası ve Glaoui evi görülecektir.

Öğle yemeğinin ardından Benhur, Arabistanlı Lawrence, Gladyatör, Büyük İskender gibi filmlere mekân görevi görmüş bu kasaba ve çevreyi tanıma fırsatı. Dev film platolarının ardından dönüş yolculuğu. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

4. Gün – Pazar (Marakeş – Casablanca – İstanbul)
 
Sabah kahvaltısı ardından odaların boşaltılması ve Casablanca’ya hareket. Yaklaşık 2.5 saatlik yolculuk ardından Casablanca’ya varış, Casablanca panoramik şehir turu. Bu turda Büyük Pazar Meydanı, Habous Mahallesi, 5. Muhammed Meydanı, Anfa, Hassan II Camii görülecek yerler arasındadır. Serbest zaman ardından saat 15:00’de havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport kontrolü ardından saat 17:20’de Airarabia 3O2437 seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. Saat 00:25’de varış. Tur bitimi.Ücrete Dahil Hizmetler

 • Airarabia ile SAW-CAS-SAW ekonomi sınıf uçak bileti
 • Casablanca – Marakesh – Casablanca özel otobüs ile transfer
 • 3 yıldızlı otelde 3 Gece oda-kahvaltı ve konaklama
 • Casablanca panoramik şehir turu
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Tüm vergiler, sigorta ve hizmet bedeli (90 Euro)

Ücrete Dahil Olmayanlar

 • Ekstra turlar
 • Kişisel ve ekstra harcamalar
 • Yemekler sırasında alınacak olan içecekler
 • Dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • Yurt dışı çıkış pulu

Önemli

Tatilbitmesin.com havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tatilbitmesin.com sorumlu tutulamaz.Tatilbitmesin.com gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

Tatilbitmesin.com, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilbitmesin.com sorumlu tutulamaz.

3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tatilbitmesin.com konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.

Fırsat sona erdi

İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar

Bodrum Deniz Turu Bodrum Deniz Turu1 gece 2 gün HD konaklama, ulaşım ve tekne turu dahil yaz turları
249 TL
139 TL
 
Delphin Imperial Lara Hotel Delphin Imperial Lara HotelAntalya'da 1 kişi 1 gece ultra herşey dahil konaklamalar
590 TL
409 TL
Amerika Turu Amerika Turu7 gece 8 gün, THY ulaşım, San Francisco Las Vegas Los Angeles
8.000 TL
5.999 TL
 
Roma Turu Roma Turu3 gece 4 gün, Pegasus ile ulaşım ve şehir turu dahil
1.650 TL
649 TL
Antalya Otelleri

Bodrum Deniz Turu

Bodrum Deniz Turu1 gece 2 gün HD konaklama, ulaşım ve tekne turu dahil yaz turları
249 TL139 TL

Delphin Imperial Lara Hotel

Delphin Imperial Lara HotelAntalya'da 1 kişi 1 gece ultra herşey dahil konaklamalar
590 TL409 TL

Amerika Turu

Amerika Turu7 gece 8 gün, THY ulaşım, San Francisco Las Vegas Los Angeles
8.000 TL5.999 TL

Roma Turu

Roma Turu3 gece 4 gün, Pegasus ile ulaşım ve şehir turu dahil
1.650 TL649 TL

Klasik İspanya Turu

Klasik İspanya Turu31 Ağustos ve 5 Eylül çıkışlı, 7 gece 8 gün, ulaşım ve şehir turları dahil
3.000 TL1.899 TL

Kurban Bayramı Sofya Turu

Kurban Bayramı Sofya Turu3 Ekim çıkışlı, 2 gece 3 gün, ulaşım ve şehir turu dahil
700 TL499 TL

Bayramlarda İtalya Turları

Bayramlarda İtalya Turları7 gece 8 gün, THY ile ulaşım, tüm ekstra turlar ve çevre gezileri dahil
3.000 TL1.799 TL

Klasik İspanya Turu

Klasik İspanya Turu4 gece 5 gün, Pegasus ulaşım, tüm ekstra turlar ve çevre gezileri dahil
1.650 TL899 TL

Vizesiz Bangkok Phuket Turu

Vizesiz Bangkok Phuket TuruVizesiz 6 gece 7 gün, THY ile ulaşım, Bangkok şehir turu dahil
4.500 TL2.699 TL

2014 Orta Avrupa Turları

2014 Orta Avrupa Turları7 gece 8 gün, THY ile ulaşım, şehir turu dahil Viyana Budapeşte Prag
1.600 TL899 TL

Benelüks Paris Turu

Benelüks Paris Turu7 gece 8 gün, THY ulaşım, tüm ekstra turlar ve çevre gezileri dahil
2.700 TL1.199 TL

Dubai Turu

Dubai Turu3 gece 4 gün, Pegasus ile ulaşım ve şehir turu dahil
1.650 TL899 TL

Crystal Sunrise Queen Hotel

Crystal Sunrise Queen HotelSide'de1 kişi 1 gece ultimate herşey dahil konaklamalar
300 TL269 TL

Baştan Başa İtalya Turu

Baştan Başa İtalya Turu7 gece 8 gün, Pegasus ile ulaşım ve şehir turları dahil
1.750 TL999 TL

Kurban Bayramı Girit Turu

Kurban Bayramı Girit Turu4 Ekim çıkışlı, 3 gece 4 gün, uçak ile ulaşım ve şehir turu dahil
1.750 TL999 TL

Barcelona Turu

Barcelona Turu3 gece 4 gün, Pegasus ile ulaşım ve şehir turu dahil
1.650 TL599 TL

Bayramlarda Venedik Turları

Bayramlarda Venedik Turları3 gece 4 gün konaklama, Pegasus ile ulaşım ve şehir turu dahil
1.750 TL1.149 TL

Altın Yunus Resort Hotel

Altın Yunus Resort Hotelİzmir Çeşme'de 1 kişi 1 gece herşey dahil konaklama
190 TL165 TL

Benelüks Turu

Benelüks Turu4 gece 5 gün, Pegasus ulaşım, tüm ekstra turlar ve çevre gezileri dahil
2.000 TL899 TL

Vizesiz St. Petersburg Turu

Vizesiz St. Petersburg Turu4, 18 Ağustos çıkışlı, 3 gece 4 gün, THY ulaşım ve şehir turu dahil
2.500 TL1.499 TL

Kurban'da Barcelona Turu

Kurban'da Barcelona Turu3 Ekim çıkışlı, 3 veya 4 gece konaklama, ulaşım ve şehir turu dahil
2.700 TL1.799 TL

Kurban'da Dubrovnik Turu

Kurban'da Dubrovnik Turu3 Ekim çıkışlı, 4 gece 5 gün, ulaşım ve Split turu dahil
1.650 TL899 TL

VİZESİZ Fas turu

VİZESİZ Fas turu3 gece 4 gün, Air Arabia ile ulaşım dahil Casablanca ve Marakeş
2.300 TL1.599 TL

Dubai Turu

Dubai Turu4 gece 5 gün, Pegasus ile ulaşım ve şehir turu dahil
1.800 TL1.049 TL

Büyük İspanya Turu

Büyük İspanya Turu31 Ağustos çıkışlı, 7 gece 8 gün, Pegasus ulaşımlı, şehir turları dahil
2.500 TL1.599 TL
İşletmelerTofd

© 2014 Gruppal