0 850 532 20 10
TatilAlışverişYeme & İçmeGüzellik & BakımEğitimHizmetAktivite
Sonlandı

Günün Fırsatı: Sımsıcak Casablanca-Marakeş Turu İçin Hazır Olun! Ekstra ücret ödemeden 3 gece 4 günlük konaklama, kahvaltı, uçak biletleri, transferler ve panoramik şehir turları dahil VİZESİZ Casablanca - Marakeş turu sadece 899 TL! (26 Nisan turunda geçerlidir)

Günün Fırsatı

Nasıl Faydalanabilirim ?

 • Bu fırsat ile 3 gece 4 günlük konaklama, kahvaltı, uçak biletleri, transferler ve panoramik şehir turu, tüm vergiler, sigorta ve hizmet bedeli (90 Euro) dahil Casablanca-Marakeş turuna katılım hakkı elde edeceksiniz.
 • 26 Nisan tarihinde gerçekleşecek turda geçerlidir.
 • Fırsatı satın aldıktan sonra 1 gün içinde rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
 • Rezervasyon ve detaylı bilgi için 0216 380 66 56 - 369 94 64 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
 • Fırsat 2-3 kişilik odalarda kişi başı konaklamadır. Tek kişi kalmak isteyen misafirlerin acenteye fark ödemesi gerekmektedir.
 • Alışveriş tamamlandığında tarafınıza e-posta ile (ya da tercih ettiyseniz SMS ile) bir Fırsat Kodu gönderilecektir.
 • Fırsatı kullanmak için fırsat kodunuzu Tatilbitmesin.com yetkililerine göstermeniz gerekmektedir.
 • Kredi Kartı Kullanmıyorsanız aşağıdaki hesaba EFT yapabilirsiniz. Ödemeyi yaptıktan sonra
  (0 850) 532 20 10'u arayarak lütfen bilgi veriniz.
  Hesap Adı: Gruppal İnternet Hizmetleri Ltd.
  IBAN: TR310006701000000086809787

Detaylar

 • Film setlerinin merkezi Casablanca’da güneş dolu 4 gün!
 • Palmiye ağaçlarının caddeleri süslediği Marakeş’de gözleriniz yeşile doyacak.
 • Büyük bir limana sahip olan Casablanka’da sizi şaşırtacak güzellikteki okyanusu izlerken hayallere dalacaksınız.
 • "Chez Ali Show"a katılabilir, Binbir Gece Masalları'nı anımsatan dekorasyonu, folklor ve berberi atlarıyla yapılan gösterileri izleyebilirsiniz.
 • “Açık hava tiyatrosu” denebilecek  Jma el Fna’da Meddahlar, yılan oynatıcıları, dövmeciler, hokkabaz ve cambazların gösterilerine tanık olacaksınız.
 • Meydanları çevreleyen teraslarda kahvelerinizi içebilir, alışverişlerinizi yapabilirsiniz.
 • Dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
 • Merak ettiğiniz tüm konular için SSS bölümünü okuyabilirsiniz.

Tur Programı

1. Gün – Perşembe (İstanbul – Casablanca – Marakeş)

Çarşamba’yı Perşembe’ye bağlayan gece sat 10:30’da Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Tatilbitmesin.com rehberi ile buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından saat 00:25’de Airarabia 3O2438 seferi ile İstanbul’dan Casablanca’ya hareket. Saat 03:30’da Casablanca’ya varış.

Özel otobüs ile Marakeş'e hareket. Yaklaşık 2.5 saatlik bir yolculuk ardından otele varış yerleşme ve serbest zaman. Arzu eden misafirler için ekstra Marakeş turu (tam gün yemekli 40 Euro). Marakeş Gueliz, Hıvernage semtleri ve Medina’dan geçerek Marakeş hakkında bilgilendirme.Koutubia minaresi ve Souk Lara bir göz attıktan sonra günümüz, Afrika’daki en hareketli şehir meydanı Jma El Fna Meydanı ile sonlanacak. Gerçek bir “mucizeler avlusu” diye adlandırılabilecek bu meydan UNESCO Milli Miraslar listesinde mevcut ender meydanlardan birisidir. Meddahlar, yılan oynatıcıları, dövmeciler, hokkabaz ve cambazların gösterileri ile şenlenen Jma el Fna için kısaca “açık hava tiyatrosu” denilebilir. Burada verilecek serbest zamanda meydanı çevreleyen teraslarda kahvelerini içerken dileyen misafirler ise alışverişlerini yapabileceklerdir. Restaurantta öğle yemeğinden sonra sonra Bahia Sarayı Majorel Bahçeleri ve Medina gezisi ile tur devam edecektir. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

2. Gün – Cuma (Marakesh - Essaouira)
 
Sabah kahvaltısı sonrasında tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirler ESSAOUIRA turuna (tam gün yemekli) katılabilirler (60 Euro). Atlas Okyanusu kıyısında yer alan bu küçük balıkçı şehri Fas’ın en romantik mekânıdır. Eski Bodrum'u hatırlatan Essaouira Orson Welles gibi birçok sanatçıya ilham kaynağı olmuştur. Eski bir Portekiz limanı olan şehir Arap hâkimiyeti sırasında kale ve tarihi limanını koruduğu gibi Hıristiyan Portekizliler ve Musevi nüfusa katılan Müslümanlarla tam bir kozmopolit yapıya bürünmüştür. Birbirini dik açılarla kesen sokak ve caddelerden oluşan medinası dönem şehirciliği için bir örnektir.

Kilometrelerce uzunluktaki kum plaj her sene uluslararası dalga sörfü yarışmalarına ev sahipliği yapar. Yol boyu doğal güzellikleri izleyerek ulaşılacak şehirde kale, Medina, çarşı, liman gibi önemli ve değişik alanları ziyaret ve öğle yemeği liman lokantasında.

Marakeş’e dönüş akşam yemeği ve geceleme otelde. Bu gece dileyen konuklar ekstra yapılacak olan "Chez Ali Show"a katılabilirler. Binbir Gece Masalları'nı anımsatan dekorasyonu, folklor ve berberi atlarıyla yapılan gösterilerle ünlü bu gece kulübü, şehre gelen turistlerin uğrak yeridir (55 Euro).

3. Gün – Cumartesi (Marakeş)
 
Sabah erken kahvaltı sonrası arzu edenler için ekstra Ourzazate turu (tam gün yemekli 90 Euro) Yaklaşık 204 km'lik yolun üzerinde geleneksel güneyin Berberi kentlerinin Güney Sahara’ya özgü bitki yapısı görülüyor. Yol, yüksek Atlas Dağları'nın arasından geçiyor. 2400 metrede Afrika’nın en yüksek tepelerinden birisi Tichka'yi ziyaret. Ouarzazate’a varışta Aid Ben Haddou Kasabası ve Glaoui evi görülecektir.

Öğle yemeğinin ardından Benhur, Arabistanlı Lawrence, Gladyatör, Büyük İskender gibi filmlere mekân görevi görmüş bu kasaba ve çevreyi tanıma fırsatı. Dev film platolarının ardından dönüş yolculuğu. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

4. Gün – Pazar (Marakeş – Casablanca – İstanbul)
 
Sabah kahvaltısı ardından odaların boşaltılması ve Casablanca’ya hareket. Yaklaşık 2.5 saatlik yolculuk ardından Casablanca’ya varış, Casablanca panoramik şehir turu. Bu turda Büyük Pazar Meydanı, Habous Mahallesi, 5. Muhammed Meydanı, Anfa, Hassan II Camii görülecek yerler arasındadır. Serbest zaman ardından saat 15:00’de havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport kontrolü ardından saat 17:20’de Airarabia 3O2437 seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. Saat 00:25’de varış. Tur bitimi.Ücrete Dahil Hizmetler

 • Airarabia ile SAW-CAS-SAW ekonomi sınıf uçak bileti
 • Casablanca – Marakesh – Casablanca özel otobüs ile transfer
 • 3 yıldızlı otelde 3 Gece oda-kahvaltı ve konaklama
 • Casablanca panoramik şehir turu
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Tüm vergiler, sigorta ve hizmet bedeli (90 Euro)

Ücrete Dahil Olmayanlar

 • Ekstra turlar
 • Kişisel ve ekstra harcamalar
 • Yemekler sırasında alınacak olan içecekler
 • Dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • Yurt dışı çıkış pulu

Önemli

Tatilbitmesin.com havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tatilbitmesin.com sorumlu tutulamaz.Tatilbitmesin.com gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

Tatilbitmesin.com, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilbitmesin.com sorumlu tutulamaz.

3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tatilbitmesin.com konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.

Fırsat sona erdi

İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar

Sherwood Breezes Resort Sherwood Breezes ResortAntalya'da 1 kişi 1 gece ultra herşey dahil konaklamalar
120 TL
86 TL
 
Amelia Beach Resort Hotel Amelia Beach Resort HotelManavgat'ta 1 kişi 1 gece ultra herşey dahil konaklamalar
110 TL
79 TL
5* Catamaran Resort Hotel 5* Catamaran Resort HotelKemer'de 1 kişi 1 gece ultra herşey dahil konaklamalar
90 TL
55 TL
 
Vizesiz Moskova Turu Vizesiz Moskova Turu17 Mayıs, 7 Haziran çıkışlı, 3 gece 4 gün, THY ile ulaşım, şehir turları dahil
2.300 TL
1.449 TL
Balkan Turları

Sherwood Breezes Resort

Sherwood Breezes ResortAntalya'da 1 kişi 1 gece ultra herşey dahil konaklamalar
120 TL86 TL

Amelia Beach Resort Hotel

Amelia Beach Resort HotelManavgat'ta 1 kişi 1 gece ultra herşey dahil konaklamalar
110 TL79 TL

5* Catamaran Resort Hotel

5* Catamaran Resort HotelKemer'de 1 kişi 1 gece ultra herşey dahil konaklamalar
90 TL55 TL

Vizesiz Moskova Turu

Vizesiz Moskova Turu17 Mayıs, 7 Haziran çıkışlı, 3 gece 4 gün, THY ile ulaşım, şehir turları dahil
2.300 TL1.449 TL

Sunbay Hotel

Sunbay HotelMarmaris'te 1 kişi 1 gece herşey dahil konaklamalar
70 TL45 TL

Gemiyle Kavala Selanik Atina

Gemiyle Kavala Selanik Atina22 Nisan İstanbul hareketli Louis Cristal ile 4 gece 5 gün tam pansiyon
1.600 TL749 TL

Blue Bay Platinum Hotel

Blue Bay Platinum HotelMarmaris'te 1 kişi 1 gece herşey dahil konaklamalar
75 TL49,90 TL

Benelüks Paris Turu

Benelüks Paris Turu7 gece 8 gün, ulaşım dahil Köln Paris Lüksemburg Brüksel Amsterdam
2.000 TL1.199 TL

Letoonia Golf Resort Hotel

Letoonia Golf Resort HotelBelek'te 1 kişi 1 gece ultra herşey dahil konaklamalar
170 TL132 TL

Grand Yazıcı Palace

Grand Yazıcı PalaceMarmaris'te 1 kişi 1 gece herşey dahil konaklamalar
100 TL69 TL

Kamelya World Fulya Hotel

Kamelya World Fulya HotelManavgat'ta 1 kişi 1 gece ultra herşey dahil konaklama
130 TL99,90 TL

Portekiz Kuzey İspanya Turu

Portekiz Kuzey İspanya TuruKurban Bayramı'nda 5 gece 6 gün, THY ulaşım ve şehir turları dahil
3.000 TL1.749 TL

Justiniano Deluxe Resort

Justiniano Deluxe ResortAlanya'da 1 kişi 1 gece ultra herşey dahil konaklamalar
100 TL63 TL

19 Mayıs'ta Barcelona Turu

19 Mayıs'ta Barcelona Turu16 Mayıs çıkışlı, 3 gece 4 gün, THY ile ulaşım ve şehir turu dahil
2.000 TL1.399 TL

Sun City Hotel

Sun City HotelFethiye'de 1 kişi 1 gece herşey dahil konaklamalar
130 TL84,90 TL

Larissa Blue Hotel

Larissa Blue HotelKemer'de 1 kişi 1 gece herşey dahil konaklamalar
80 TL58 TL

Karadeniz ve Batum Turu

Karadeniz ve Batum Turu6 gece YP konaklama, ulaşım ve Batum şehir turu dahil
1.100 TL830 TL

Side Kamelya World Hotel

Side Kamelya World HotelAkdeniz'in en güzel sahilinde 1 kişi 1 gece ultra herşey dahil konaklama
130 TL94 TL

Drop Hotel

Drop HotelAlanya'da 1 kişi 1 gece herşey dahil konaklamalar
75 TL43 TL

Portekiz Endülüs Turu

Portekiz Endülüs TuruŞeker Bayramı'nda 7 gece 8 gün, THY ulaşım ve şehir turları dahil
3.000 TL1.749 TL

Fransa İspanya Portekiz

Fransa İspanya PortekizKurban Bayramı'nda 8 gece 9 gün, THY ulaşım ve şehir turları dahil
3.000 TL1.899 TL

Büyük İspanya Turu

Büyük İspanya Turu7 gece 8 gün, THY ile ulaşım dahil Valencia Granada Madrid Barcelona
3.000 TL1.999 TL

Orta Avrupa Turu

Orta Avrupa Turu7 gece 8 gün, THY ile ulaşım dahil Dresden Prag Viyana Budapeşte
2.000 TL1.495 TL

Benelüks Paris Turu

Benelüks Paris Turu7 gece 8 gün, Pegasus ulaşım, tüm ekstra turlar ve çevre gezileri dahil
2.500 TL1.499 TL

Halkidiki Turu

Halkidiki Turu2 gece 3 gün 4* otellerde konaklama ve ulaşım dahil turlar
600 TL399 TL
İşletmelerTofd

© 2014 Gruppal