0 850 532 20 10
TatilAlışverişYeme & İçmeGüzellik & BakımEğitimHizmetAktivite
1.749 TLİncelediğiniz Fırsat: Ramazan Bayramı'nda Vizesiz Makedonya, Arnavutluk, Karadağ, Bosna'yı kapsayan Baştan Başa Balkanlar turu, 7 gece 8 gün, THY ile ulaşım ve şehir turları dahil 1749 TL'den başlayan fiyatlarla! (27 Temmuz çıkışlı tur için geçerlidir)
%30 İndirim

Ramazan Bayramı'nda Vizesiz Makedonya, Arnavutluk, Karadağ, Bosna'yı kapsayan Baştan Başa Balkanlar turu, 7 gece 8 gün, THY ile ulaşım ve şehir turları dahil 1749 TL'den başlayan fiyatlarla! (27 Temmuz çıkışlı tur için geçerlidir)

Günün Fırsatı
1.749 TL
Kalan Süre
?Fırsatın Hediye Puanı 10 TL
4 Kişi Satın Aldı.
Paylaş
    
Beğen

Nasıl Faydalanabilirim ?

 • Bu fırsat ile ulaşım, 7 gece 8 gün konaklama, şehir turu dahil Balkanlar turu satın alıyor olacaksınız.
 • Fırsat 27 Temmuz çıkışlı tur için geçerlidir.
 • Kredi kartlarına 9 taksit imkanı.
 • Rezervasyon ve detaylı bilgi için; 0850 532 20 10 - 0542 573 26 54.
 • Rezervasyon yapıldıktan sonra zorlayıcı bir sebep haricinde turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır
 • Alışveriş tamamlandığında tarafınıza e-posta ile (ya da tercih ettiyseniz SMS ile) bir Fırsat Kodu gönderilecektir.
 • Kredi Kartı Kullanmıyorsanız aşağıdaki hesaba EFT yapabilirsiniz. Ödemeyi yaptıktan sonra
  (0 850) 532 20 10'u arayarak lütfen bilgi veriniz.
  Hesap Adı: Gruppal İnternet Hizmetleri Ltd.
  IBAN: TR760006200040600006297182

Öne Çıkanlar

 • Balkanların en güzel şehirlerinde tatil!
 • Üsküp, Ohrid, Tiran - Podgorica, Tribinje, Mostar, Saraybosna görülecek yerler arasındadır.
 • Türk Havayolları ile İstanbul – Üsküp / Saraybosna İstanbul uçuşları parkurunda tarifeli uçak bileti.
 • 3* ve 4* otellerde 7 gece OK veya YP konaklama.
 • Havalimanı vergileri dahil.
 • Alan/otel/alan ve şehirlerarası transferleri 
 • Türkçe rehberli panoramik şehir turları
 • Yunanistan pasaportlarında Kıbrıs giriş çıkış olan yolcuları ülkesine kabul etmemektedir.
 • Dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
 • Merak ettiğiniz tüm konular için SSS bölümünü okuyabilirsiniz.

Tur Programı

1.Gün: İstanbul  -  Üsküp
 
İstanbul Atatürk Havalimanı Dışhatlar Gidiş Terminali Kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 05:00`te buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben Türk Havayolları’na ait TK 1003 sefer sayılı uçakla saat 07:40`de Üsküp’e hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından yerel saat ile 08:10`te Üsküp ’e varış. Pasaport, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından özel otobüslerimizle birlikte panoramik Üsküp turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında, tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Türkçarşısı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.’dan kalma Taş Köprü, Türk ve Yahudi mahalleleri, Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.’dan kalma St Spas Kilisesi, Üsküp’ün panoramik manzarasını görüp resimleyebileceğiniz, Rahibe Teresa Anıtı, Rahibe Teresa’nın Evi görülecek yerler arasındadır. Çarşıda alışverişleriniz için serbest zaman vereceğiz. Şuşka biberi, ustrumca yer fıstığı, çarıklar alabileceklerimiz arasında yer alıyor .Turumuzun bitimi ile birlikte otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.
 
 
2.Gün: Üsküp – Kalkandelen – Manastır – Resne - Ohrid 
 
Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz. İlk durağımız Makedonların Tetova olarak adlandırdığı, bizim tarihimizde Kalkandelen olarak bildiğimiz şehre doğru yola çıkıyoruz. Burada dünyaca ünlü Alaca Camii ve külliyesinde bulunan medrese, İpek Yolu üzerinde kurulmuş 500 yıllık Harabati Baba Bektaşi tekkesi görülecek yerler arasındadır. Ardından Demir hisar üzerinden Manastır(Bitola) kentine varıyoruz ve gezimiz sırasında; Türk Çarşısını, Bedesten’i, İshak Camiini, Yeni Camii’yi, Haydar Kadı Camii ve gezinin en duygusal anlarını yaşayacağınız Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi’yi ve Atatürk Müzesi’ni ziyaret ediyoruz ardından Resne’ye hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan ve İttihat ve Terakki’nin en ünlü 3 simasından biri ve Türk Yunan savaşındaki faydaları nedeni ile üne kavuşan Resne’li Niyazi’nin Sarayını ziyaret ediyoruz.  Daha sonra Balkanların en büyüklerinden biri olan Ohrid Gölünden ismini alan Ohrid kentine varış ile birlikte odalara yerleşme. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.
 
 
3.Gün: Ohrid - St Naum - Ohrid 
 
Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz. Turumuzda muhteşem manzaralar eşliğinde yaklaşık 1 saatlik yolculukla St. Naum’a varıyoruz. Burada bölgenin en önemli azizlerinden biri olan St. Naum Manastırı ve Sarı Saltuk Türbesini ziyaret ediyoruz. Buradaki enfes manzara adeta nefesinizi kesecek niteliktedir. Ardından  Ohrid şehrinde birlikte yapacağımız tur esnasında, Ohrid Camii, Türk Çarşısı, Haydar Kadı Camii, Yeni Camii, Bedesten, İshak Bey Camii, Hamam, Roma Dönemi Antik Şehir kalıntısı, Keraklea Lynketis, Saat Kulesi, Aya Dimitri Kilisesi, Ayasofya Klisesi, Aya Klement Manastırı, Aya Kaneo Kilisesi, Aya Pantelejmon Kilisesi, Samoil Kalesi görülecek yerler arasındadır . Ohrid`te alış-veriş için serbest zaman. Turun ardından otelimize transfer. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.
 
4.Gün: Ohrid – Tiran - Podgorica 
 
Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz özel otobüslerimizle hareket ediyoruz. Gümrük işlemlerimizi yaptırıp Arnavutluk’un başkenti Tiran’a varıyoruz. Panoramik Tiran şehir turumuzda, Ethem Bey Camii, Saat Kulesi, İskender Bey Heykeli ve Meydanı, Janna Nehri görülecek yerler arasındadır. Ardından kısa bir yolculuğun ardından, Podgorica`ya varıyoruz. Otele varışımızla birlikte odalara yerleşme Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.
 
 
5.Gün: Podgorica – Budva – Kotor - Trebinje 
 
Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılarak Karadağ’a geçiyoruz. İlk durağımız, önemli tarih ve doğa cenneti ve turistik cazibe merkezi durumunda bulunan Budva oluyor. Zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur’lu bir multimilyardere satılması ile günümüzde restorasyon çalışmaları ile turizme kazandırılma aşamasında olan muhteşem St Stefan’ı panaromik olarak tepeden görebileceğiniz bir mola sonrasında, muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden Budva`da yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Ardından Karadağ`da son durağımız önemli tarih ve doğa cenneti ve turistik cazibe merkezi durumunda bulunan Kotor`dur.. Burada Stari Grad’da (Eski Şehir-Kale) yürüyerek yapacağımız turda bu şirin beldeyi tanıyacaksınız. Ardından akşam saatlerinde Trebinje`deki otelimize transfer ve odalara yerleşme.  Geceleme ve akşam yemeği otelimizde. 
 
Yeşil pasaport olanlara ve geçerli Schengen vizesi olan misafirlerimiz için, rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek  Dubrovnik akşam turuna katılabilirler (30 Euro).  Turumuzda Dubrovnik  panaromik tur esnasında, UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi’ne alınmış eski şehir meydanını yürüyerek geziyoruz. Kuleler, muhteşem surlar, 14. yy.’dan kalma ve dünyanın en eski eczanesine de ev sahipliği yapan Francis Manastırı, Rector Sarayı, şehir kapıları, kuleler ve diğer önemli yapılar görülecektir. Turumuzun bitimi ile birlikte otelimize transfer.
 
 
6.Gün: Trebinje – Mostar - Saraybosna  
 
Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılarak Mostar `a hareket ediyoruz.  Mostar’da yürüyerek yapacağımız turumuzda önce Mostar Köprüsü'nü görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü 1992 yılında cereyan eden savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkıldı, ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Koska Mehmet Paşa Camii'ni görüyoruz. Bosna Hersek’te diğer durağımızda bütün tarihi dokusuyla korunan ve Türk Köyü olarak bilinen Poçitel’i ziyaret ederek 16.yy.’da Osmanlı tarafından yapılan binaları görüyoruz. Sonrasında, Blagaj Bölgesini 1446 yılında hakimiyetine alan Osmanlı Ordularının arasında bulunan tarafından yapılan ve Bosna’nın ilk tekkesi olan Blagaj Derviş Tekkesi’ni geziyoruz. Tur sonrasında Saraybosna`ya transfer ve otelimize yerleşme. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.
 
 
7.Gün: Saraybosna  
 
Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrasında Saraybosna şehir turuna başlıyoruz. Avrupa’nın en müstesna çarşısı Başçarşı’da gezintimizi yapıyoruz. Osmanlı döneminden beri faaliyete devam eden Kurşunlu Medresesi’ni geziyoruz. Ardından Kanuni Sultan Süleyman’ın akrabası Hüsrev Bey Camii’ni geziyoruz. Turumuzun devamında Saat Kulesi, Saraybosna’da Katolik Katedrali, Ortodoks Kiliseleri ve Musevi Sinagogu’nu görüyoruz. Ardından 1. Dünya Savaşı’nın çıktığı Latin Köprüsü’nü gezdikten sonra Fatih Sultan Mehmet’in şehre girdiği kapıdan geçip Osmanlı Çeşmesinden su içiyoruz. Son olarak Fatih Sultan Mehmet Han’a atfedilen Fatih Camii’ni Turun bitimi ile birlikte Saraybosna’da ki otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.
 
 
8.Gün: Saraybosna  -  İstanbul
 
Sabah otelimizde alınacak kahvaltı ardından odaların boşaltılması ile transfer saatimize bağlı olarak serbest zaman.  Buluşma ardından Havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Türk Havayolları’nın TK 1024 sefer sayılı uçağı ile saat 14:15’de İstanbul’a hareket. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğun ardından yerel saat ile 17:05`te İstanbul`a varış ve turumuzun sonu.
 
Konaklanacak Oteller

Fırsata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları ile İstanbul – Üsküp / Saraybosna İstanbul uçuşları parkurunda tarifeli uçak bileti.
 • 3* ve 4* otellerde 7 gece OK veya YP konaklama
 • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli   
 • Alan/otel/alan ve şehirlerarası transferleri 
 • Türkçe rehberli panoramik şehir turları

Single Farkı: 400 TL

Çocuk Ücreti: 0-2 yaş arası ücretsiz 500 TL

Fırsata Dahil Olmayan Hizmetler   

 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)  - Misafirler tarafından ilgili bankalara yatırılması gerekmektedir
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Öğle yemekleri
 • Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar  
 • Müze ve ören yerleri girişleri
 • Seyahat Koruma Paketi (40 TL) 70 yaş üstü misafirler için kişi başı (100 TL) (Zorunludur)
 • İç hat uçak bilet
 • Hırvatistan vize creti 300 TL
Önemli
 • Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acente sorumlu tutulamaz
 • Acente, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 
 • Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
 • Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
 • Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
 • Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acente sorumlu tutulamaz.
 • Acente yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak acentenin hiç bir sorumluluğu yoktur. Acente sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında acentenin herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 
 • Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan acente sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından acente sorumlu tutulamaz.  
 • Acente; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.
Detayları Kapat

İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar

Bayramda Venedik Turu Bayramda Venedik Turu3 gece 4 gün konaklama, THY ile ulaşım ve Ljubljana şehir turu dahil
1.800 TL
1.199 TL
 
Bayramda Benelüks Turu Bayramda Benelüks Turu28 Temmuz çıkışlı, 7 gece 8 gün, Pegasus ile ulaşımlı
2.500 TL
1.199 TL
Bayramda Roma Turu Bayramda Roma Turu3 gece 4 gün, Pegasus ulaşımlı, Floranssa turu dahil
2.000 TL
1.199 TL
 
Bayramda Paris Disneyland Bayramda Paris Disneyland3 gece 4 gün, Pegasus ile ulaşım ve 2 gün Disneyland giriş biletleri dahil
2.500 TL
1.799 TL

Satın almak istediğiniz fırsatı seçiniz

3* Otellerde OK Konaklamalı Baştan Başa Balkanlar
Değeri
2500 TL
1749 TL

3* ve 4* Otellerde YP Konaklamalı Baştan Başa Balkanlar
Değeri
2750 TL
1849 TL

Antalya Otelleri

Bayramda Venedik Turu

Bayramda Venedik Turu3 gece 4 gün konaklama, THY ile ulaşım ve Ljubljana şehir turu dahil
1.800 TL1.199 TL

Bayramda Benelüks Turu

Bayramda Benelüks Turu28 Temmuz çıkışlı, 7 gece 8 gün, Pegasus ile ulaşımlı
2.500 TL1.199 TL

Bayramda Roma Turu

Bayramda Roma Turu3 gece 4 gün, Pegasus ulaşımlı, Floranssa turu dahil
2.000 TL1.199 TL

Bayramda Paris Disneyland

Bayramda Paris Disneyland3 gece 4 gün, Pegasus ile ulaşım ve 2 gün Disneyland giriş biletleri dahil
2.500 TL1.799 TL

Rodos Turları

Rodos Turları3 ve 4 gece konaklama, Bora Jet ile ulaşım ve transferler dahil
1.650 TL899 TL

İspanya Bilbao Turu

İspanya Bilbao TuruRamazan Bayramı'nda 4 gece 5 gün, THY ile ulaşım ve şehir turları dahil
2.700 TL1.999 TL

2014 Londra Turları

2014 Londra Turları3 gece 4 gün konaklama, THY ile ulaşım ve şehir turu dahil
3.000 TL2.099 TL

Büyük Almanya Turu

Büyük Almanya Turu7 gece 8 gün, THY ile ulaşım ve şehir turları dahil
3.200 TL1.999 TL

Vizesiz Moskova Turu

Vizesiz Moskova Turu26 Temmuz çıkışlı, 3 gece 4 gün, THY ile ulaşım, şehir turları dahil
2.400 TL1.599 TL

Bayramda Kapadokya Turu

Bayramda Kapadokya Turu2 gece YP konaklama, ulaşım ve tüm çevre gezileri dahil
550 TL329 TL

Klasik Uzakdoğu Turları

Klasik Uzakdoğu Turları9 gece 10 gün VİZESİZ Bangkok, Pattaya, Hong Kong, Singapur turu
5.500 TL4.499 TL

Bali Singapur Turu

Bali Singapur Turu26 Temmuz çıkışlı, 6 gece 7 gün, ulaşımve şehir turları dahil
6.000 TL4.799 TL

Vizesiz Beyrut Turu

Vizesiz Beyrut TuruRamazan Bayramı'nda 3 veya 4 gece, Pegasus ile ulaşımlı turlar
1.350 TL649 TL

Bayramda GAP Turu

Bayramda GAP Turu5 gece YP konaklama, ulaşım ve tüm çevre gezileri dahil
1.000 TL699 TL

Bayramda Karadeniz Batum

Bayramda Karadeniz Batum5 gece YP konaklama, ulaşım ve tüm çevre gezileri dahil
1.000 TL699 TL

Bayramda Karadeniz Batum

Bayramda Karadeniz Batum6 gece YP konaklama, ulaşım ve tüm çevre gezileri dahil
1.000 TL799 TL

Bayramda Ege Akdeniz Turu

Bayramda Ege Akdeniz Turu5 gece YP konaklama, ulaşım ve tüm çevre gezileri dahil
1.000 TL649 TL

Ramazan Bayramı'nda Karya

Ramazan Bayramı'nda Karya4 gece YP konaklama, ulaşım ve tüm çevre gezileri dahil
1.000 TL599 TL

Bayramda Pamfilya Turu

Bayramda Pamfilya Turu4 gece YP konaklama, ulaşım ve tüm çevre gezileri dahil
1.000 TL499 TL

Bayramda Karya Turu

Bayramda Karya Turu3 gece YP konaklama, ulaşım ve tüm çevre gezileri dahil
1.000 TL449 TL

Bodrum Deniz Turu

Bodrum Deniz Turu1 gece 2 gün HD konaklama, ulaşım ve tekne turu dahil yaz turları
249 TL139 TL

Delphin Imperial Lara Hotel

Delphin Imperial Lara HotelAntalya'da 1 kişi 1 gece ultra herşey dahil konaklamalar
590 TL409 TL

Amerika Turu

Amerika Turu7 gece 8 gün, THY ulaşım, San Francisco Las Vegas Los Angeles
8.000 TL5.999 TL

Roma Turu

Roma Turu3 gece 4 gün, Pegasus ile ulaşım ve şehir turu dahil
1.650 TL649 TL

Klasik İspanya Turu

Klasik İspanya Turu31 Ağustos ve 5 Eylül çıkışlı, 7 gece 8 gün, ulaşım ve şehir turları dahil
3.000 TL1.899 TL
İşletmelerTofd

© 2014 Gruppal