HAYALİNİZDEKİ TATİLİ KAÇIRMAYIN!
Menü

Resmi Tatiller

Yılbaşı Otelleri ve Turları

Yılbaşı turları ve otel fırsatları bu sene de Gruppal sayfalarında en uygun fiyat seçenekleri ve taksitli ödeme imkanıyla sizleri bekliyor. Yılbaşı yurtdışı turları ya da yılbaşı turları yurtiçi fırsatları ile yeni yıla neşeyle girin!

Yılbaşı turu seçenekleri arasında ister yurtiçi isterseniz de yurtdışı turları sizi bekliyor. En iyi oteller ve keyifli programlar da yeni yıla keyifli girmenizi garantiliyor.

Henüz yılbaşı planınızı netleştirmediyseniz acele edin! Ucuz otel ve vizesiz yılbaşı turu fırsatlarıyla birbirinden güzel yüzlerce seçenek arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.

Yeni Yıla Yeni Bir Turda Girin!

2015 yılında en çok tercih edilen yurtdışı turlar, 2016 yılbaşı turları arasında da sizleri bekliyor. Paris, Amsterdam, Roma, ViyanaPrag, Moskova gibi şehirlerde muhteşem yılbaşı kutlamalarına şahit olacaksınız.

İtalya turları ile Roma, Floransa, Venedik gibi unutulmaz şehirlerde yeni yıla girme keyfi yaşayabilir, Orta Avrupa turlarında ise Viyana, Prag gibi şehirlerde romantik bir tatile adım atabilirsiniz.

Yılbaşı öncesinde vizeyle uğraşmak istemeyenlerdenseniz, vizesiz yılbaşı turları ile Rusya, Ukrayna, Balkanlar gibi yerleri ziyaret edebilir, dilerseniz vizesiz Uzakdoğu turları ile yeni yıla deniz kenarında girme keyfi yaşayabilirsiniz.

Yılbaşı Otel Programları

Yeni yıla girerken Türkiye’nin dört bir yanındaki otelleri muhteşem eğlence programları ile sizi bekliyor.

İster Ege ve Akdeniz kıyısındaki oteller, isterseniz de İstanbul otelleri ünlü sanatçıların yer aldığı keyifli bir gece vaat ediyor.

2015'in son gününde yapılacak farklı etkinliklerden dilediğinizi seçin! İzmir, Abant, Kuşadası ve Antalya otellerinde felekten bir gece çalabilir, keyifli bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Çeşitli eğlenceli paketleri, en uygun fiyatları ve programları ile unutulmaz bir yılbaşı tatili, erken rezervasyon fırsatları ile sayfalarımızda sizi bekliyor!

Vize Hizmeti

Yılbaşı Turları

Üye Yorumları

Şahver Pınar

Şahver Pınar

Haftasonu Floransa Toskana bölgesi turundan çok memnun olarak döndüm. Seçkin Bey ve arkadaşlarına teşekkürler. Ayrıca rehberimiz Esin Rona’dan da memnuniyetimizi iletmeyi borç biliriz.
Elif Koca

Elif Koca

Londra turunuza katıldım, tura başlama, vizeleme, uçuş, konaklama, rehber Bülent Bey ve tüm organizasyonumuzla ilgilenen İlker Bey çok ilgili ve dikkatliydi. Herşey umduğumdan daha iyiydi. Teşekkürler.

Mithat Kılıç

Mithat Kılıç

19 Mayıs Amsterdam turumuz mükemmel ve kusursuz geçti. Eşim ve kendi adıma çok teşekkür ederiz.
Sema Çegil

Sema Çegil

Turdam çok memnun kaldım, keşke tekrar böyle bir fırsat olsa…

Hayalinizdeki Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Pazartesi-Cumartesi: 09:00-19:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek