0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 99299

Arnavutluk Karadağ Bosna Turları

Saraybosna Mostar Trebinje İşkodra Tiran

Arnavutluk Karadağ Bosna Hersek turları ile Balkanlar’dan Adriyatik kıyılarına uzanan keyifli ve vizesiz bir tatil fırsatı sizi bekliyor.

 • Miljacka Nehri Kıyıları - Saraybosna

  Miljacka Nehri Kıyıları - Saraybosna

 • Tiyatro Binası - Saraybosna

  Tiyatro Binası - Saraybosna

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Hünkar Camii - Saraybosna

  Hünkar Camii - Saraybosna

 • Ethem Bey Camii ve Saat Kulesi - Tiran

  Ethem Bey Camii ve Saat Kulesi - Tiran

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Boşnak Böreği - Saraybosna

  Boşnak Böreği - Saraybosna

 • Başçarşı - Saraybosna

  Başçarşı - Saraybosna

 • Gazi Hüsrev Bey Camii - Saaybosna

  Gazi Hüsrev Bey Camii - Saaybosna

 • Arslanagiç Köprüsü - Trebinje

  Arslanagiç Köprüsü - Trebinje

 • Kent Manzarası - Trebinje

  Kent Manzarası - Trebinje

 • Mesi Köprüsü - İşkodra

  Mesi Köprüsü - İşkodra

 • Kent Manzarası - İşkodra

  Kent Manzarası - İşkodra

 • Şehir Manzarası - İşkodra

  Şehir Manzarası - İşkodra

 • Skanderberg Meydanı - Tiran

  Skanderberg Meydanı - Tiran

 • Yürüyüş Yolları - Tiran

  Yürüyüş Yolları - Tiran

 • Saat Kulesi ve Cami - Tiran

  Saat Kulesi ve Cami - Tiran

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Arnavutluk Karadağ Bosna Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartına Taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Alper Afacan

Alper Afacan

Güzel bir turdu. Son model araçlar ile gezdik. Rehberimiz harikaydı, çok teşekkürler...

Bahar Üremen

Bahar Üremen

Nasıl geçtiğini anlamadığımız bir seyahatti, teşekkürler. Hem deniz tatili hem de kültür turuna katılmak isteyenler için güzel bir destinasyon. Özellikle de ekstra turları çok keyifliydi. Bir başka seyahatte görüşmek dileği ile

Saraybosna

Bosna Hersek'in başkenti olan Saraybosna, Balkan turları arasında da en sevilen noktalardan biridir. Şehrin zengin geçmişini görebileceğiniz Saraybosna turunda bölge halkının sıcakkanlılığı karşısında kendinizi yurt içinde geziyormuş gibi hissedeceğiniz bir Bosna Hersek turu yapabilirsiniz. Her geçen gün daha da modern bir şehir halini alan Saraybosna şehri, etkinlikleri ve eğlenceleri ile sizi bekliyor.

Bir dönem Osmanlı himayesinde kalan Saraybosna'da bu dönemden günümüze ulaşan birçok eser görebilirsiniz. Camiler, hamamlar ve çarşılar arasında bölge halkının da Türkçe konuştuğunu görebileceğiniz Saraybosna turları, renkli şehir yaşantısı ve misafirperver halkıyla ziyaretçilerine keyifli bir tatil yaptırıyor.

Saraybosna’da Gezilecek Yerler

Şehir halkının alışveriş yaptığı, turistlerin bölgeye özgü eşyaları bulabileceğiniz Başçarşı, Saraybosna'da gezilecek yerlerin başında geliyor. Bu bölgeden siz de alışveriş yapabilir, sevdiklerinize ya da kendinize çok güzel hediyelikler alabilirsiniz. Saraybosna'da yemek yemek isterseniz bölgenin en ünlü yemeği Boşnak böreğini tercih edebilirsiniz.

Tarihte önemli bir yeri olan Latin Köprüsü'nden geçebilir ve Bosna Hersek Müzesi, Fatih Camii gibi önemli yerleri gezebilir ve Saraybosna'nın tarihi geçmişini yakından inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Arnavutluk Karadağ Bosna Turları

Saraybosna, Bar ve Tiran şehirlerini görebileceğiniz Arnavutluk Karadağ Bosna turları ile Balkanlar'da kültürle ve sanatla iç içe olabileceğiniz bir tur sizi bekliyor. Kapı komşumuz olan Balkanlar'ı keşfetmek için en uygun fiyatlarla yerinizi ayırtın. Gruppal 2020 Balkan turları ile sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirin. 

Tiran

Arnavutluk'un en büyük şehri ve başkenti olan Tiran, diğer Balkan ülkeleri gibi Osmanlı Dönemi'ne ait sayısız eseri, yapıyı ve camiyi görebileceğiniz bir başka yerdir.

Dünyadaki en ucuz kentlerden biri olan Tiran turlarında bütçenizi sarsmaz, dilediğiniz her şeyi kolaylıkla yapabilir, yiyebilirsiniz. Sıcakkanlı halkı ve yemyeşil doğasıyla gönülleri fetheden Tiran turu, İskender Bey heykellerini her yerde görebileceğiniz şehriyle de birçok sanatseverin dikkatini çekiyor.

Tiran'da Gezilecek Yerler

Tiran şehri çok küçük ve sevimli bir yer olduğu için, kenti yürüyerek gezmenizi öneririz. Böylece hem Tiran'da gezilecek yerlere uzun zaman ayırma ve şehirdeki güzellikleri detaylı inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Petrela Kalesi, Tiran Saat Kulesi, Ethem Bey Camii, Enver Hoxha's Former Residence, Kaplan Paşa Türbesi, Zogu Bulvarı, İskender Meydanı ve etrafı gezilecek noktalardır.

Üye Yorumları

Şule Füsun Bağcı

Şule Füsun Bağcı

2-7 Ağustos'ta gerçekleşen Budva gezisi son derece keyifliydi. Otel seçimi çok iyiydi. Her şey için teşekkür ederiz.

Işılay Sayvan

Işılay Sayvan

Hayatım boyunca unutmayacağım anılar biriktirmemdeki emeklerinizden dolayı sonsuz teşekkürler .

Vahti Yüksel

Vahti Yüksel

1 Eylül tarihinde grup olarak çıkmış olduğumuz 8 gece 9 gün Büyük Balkanlar Turundan çok menmun kaldığımızı bildirir ve siz Gruppal'ın kıymetli çalışanlarına teşekkür ederiz. Turumuzda baştan sona her şey çok güzeldi. rehberimiz Tuncer Bey'in bölge hakında bilgisi ve mesleki donanımı süperdi. Turumuzda baştan itibaren grubumuzun oluşumu ve tur programının sonlandırılmasına kadar bizlerden ilgisini ve yardımını eksik etmeyen Grupppal çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

Özlem Güçlü

Özlem Güçlü

Rehberimiz Şaban Bey çok iyiydi. Bize kendimizi çok iyi ve güvende hissettirdi. Elinden geleni yaptı. Çok memnun kaldık. Her konuda yardımcı oldu. Güleryüzlü ve samimi idi.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube