% 20 İndirim
GP: 99363

Baltıklar Ukrayna Turları

Tallinn Riga Vilnius Minsk Kiev Odessa

Baltıklar Ukrayna turları ile Baltıklar’dan Karadeniz’e uzanan dört dörtlük bir kuzey tatiline hazırlanın! Birbirinden güzel şehirler Baltıklar Ukrayna turlarında sizi bekliyor!

 • Riga Şatosu ve Daugava Nehri - Riga

  Riga Şatosu ve Daugava Nehri - Riga

 • Tarihi Katedral - Riga

  Tarihi Katedral - Riga

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Karakafalar Binası ve St. Peter Kilisesi - Riga

  Karakafalar Binası ve St. Peter Kilisesi - Riga

 • Tarihi Merkez - Tallinn

  Tarihi Merkez - Tallinn

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Raekoja Plats - Tallinn

  Raekoja Plats - Tallinn

 • St. Anne Kilisesi - Vilnius

  St. Anne Kilisesi - Vilnius

 • Gediminas Kulesi - Vilnius

  Gediminas Kulesi - Vilnius

 • Kent Merkezi - Vilnius

  Kent Merkezi - Vilnius

 • Kızıl Kilise - Minsk

  Kızıl Kilise - Minsk

 • Svislach Nehri ve Şehir - Minsk

  Svislach Nehri ve Şehir - Minsk

 • Tarihi Bölge - Minsk

  Tarihi Bölge - Minsk

 • Şehrin Kurucuları Heykeli - Kiev

  Şehrin Kurucuları Heykeli - Kiev

 • St. Michael Altın Kubbeli Katedrali - Kiev

  St. Michael Altın Kubbeli Katedrali - Kiev

 • Gece Kulüpleri - Odessa

  Gece Kulüpleri - Odessa

 • Potemkin Merdivenleri - Odessa

  Potemkin Merdivenleri - Odessa

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Baltıklar Ukrayna Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 9 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Sevim Renda Topaloğlu

Sevim Renda Topaloğlu

Yaptığınız Helsinki, Estonya, Litvanya, Letonya, Polonya turunda bize rehberlik eden bilgi dolu Derya beye Trabzon grubu adına çoook teşekkür ediyorum. Sayesinde çok keyifli bir gezi geçirdik. Selam ve sevgilerimizle....

Cengiz Alabaz

Cengiz Alabaz

Harika bir seyahatti. Rehber Serkan Bey donanımlı, entelektüel ve sosyal bir fenomen, kendisini kutluyorum. Yine görüşeceğiz.

Baltıklar Turları

Baltık turları ile Tallinn, Riga ve Vilnius'u görmeye hazır mısınız? Estonya'nın renkli başkenti ve en büyük şehri olan Tallinn turu ile Baltık ülkelerini yakından tanıyacağınız bu yolculuk boyunca Tallinn'de gezilecek yerler arasında en önemlilerini keşfedeceksiniz. Oleviste Kilisesi, Old Town, Avrupa'daki en eski eczane olarak biline Raeapateek, Alexander Nevsky Katedrali, Kadriorg Park, Toompea Tepesi, Kiek in de Kök Kulesi ve Burç Geçitleri, KGB ve Estonya Açık Hava Müzeleri, Şişman Margaret Kulesi, Ülemiste Gölü Tallinn turları ile görmeniz gereken en önemli noktalardır.

Kuzeyin Paris'i olarak bilinen Riga'yı görebileceğiniz Baltık turu ile Riga'nın altını üstüne getireceksiniz. Letonya'nın başkenti olan Riga'da gezilecek yerler ise estetiğine hayran olacağınız bir Riga turu sunuyor. Aziz Peter Kilisesi, Riga Kalesi, Özgürlük Anıtı, Riga Katedrali, Riga Bourse Sanat Müzesi, Art Nouveau Müzesi Riga turları ile görmeniz gereken turistik yerler arasında bulunuyor.

Litvanya'nın en büyük kenti ve aynı zamanda başkenti olan Vilnius, Baltıklar turu ile göreceğiniz bir diğer durak. Eski şehir yani Old Town adını verdikleri bölge, Unesco Dünya Miras Listesi'nde bulunuyor. Adını Vilnia Nehri'nden alan bu şehirde yapacağınız Vilnius turu ile görmeniz gerekenler ise, Litvanya Büyük Dükü Sarayı, Yukarı Kale olarak bilinen Gediminas Kulesi, Katedral Bazilikası, Şafak Kapısı, Aziz Anne Kilisesi, Vilnius Üniversitesi, Uzupis'tir.

Ukrayna Turları

Doğu Avrupa turları ile gezebileceğiniz yerlerin başında gelen Ukrayna turu, sizi Avrupa'nın en geniş ülkesine götürecek. Rusya'dan sonra Avrupa'daki en büyük silahlı kuvvetlere sahip olan Ukrayna'nın başkenti Kiev'dir. Doğal güzellikleri ve turistik yerleri ile turistler tarafından sıkça tercih edilen Ukrayna turları ile Minsk, Kiev ve Odessa'yı göreceksiniz.

Parkın içinde kurulmuş gibi duran Kiev şehri, size unutulmaz bir Kiev turu yaptıracak. Uçsuz bucaksız ormanlar görebileceğiniz Kiev turları ile gezmeden dönmemeniz gereken önemli noktalar ise; Özgürlük Meydanı, Sofya Katedrali, Kyoto Parkı, Ekmek Müzesi, Klov Sarayı, Golden Gate, II. Dünya Savaşı Müzesi, Aziz Mikail Manastırı, Eski Nehir Limanı, Hydropark'tır.

Ukrayna'nın en büyük üçüncü şehri olan Odessa, eğlenceleri ve festivalleri ile ünlüdür. Asya'yı ve Doğu Avrupa'yı Akdeniz'e bağladığı için önemli bir konumda olan Odessa, düzenli şehir yapısıyla da çok beğenilmektedir. Odessa turları ile Odessa'da gezilecek yerler listesinde en önemli rotalar ise; Devlet Opera Binası, Deribasovskaya Caddesi, Duke de Richelieu Anıtı, Katakomblar, Puşkin Müzesi, Altın Çocuk Heykeli, Arcadia Plajı Odessa turu ile gezilecek yerlerdir.

Üye Yorumları

Mustafa Bülent Özcan

Mustafa Bülent Özcan

Tüm destekleriniz ve özellikle en içten ve samimi yardımları için Taylan Rehberimize sonsuz teşekkürler...

Oğuz Selçuk Barut

Oğuz Selçuk Barut

30 Nisan tarihli Baştanbaşa Ukrayna turuna katıldık. Eşimle gezdiğimiz yerler oteller ve özellikle rehberimiz Taylan kardeşimizi çok beğendik. Rehberimiz işini bilen pozitif tüm tura katılanlarla bıkmadan usanmadan ilgilendi. Teşekkür ederiz. Başka turlarda görüşmek üzere!

Neşe Karakaşlar Oge

Neşe Karakaşlar Oge

30 Nisan - 7 Mayıs tarihleri arasında katıldığımız Baştanbaşa Ukrayna turumuz yorucu ama bir o kadar güzeldi. Ukrayna bölgesinde 2000 km yolculuk yapmışız. Bu seyahatten yine de mutlu döndük. Bunun tek nedeni rehberimiz sevgili Taylan Bey'dir. Eziyeti neşeye çeviren, bilgisi birikimi, sabrı, detaycılığı, nezaketi ve güleryüzlülüğü ile turu bir orkestra şefi gibi sorunsuz yöneten rehberimize buradan çok teşekkür ediyorum ve alkışlıyorum.

Güner Aygün

Güner Aygün

05 Ağustos'ta Ukrayna turumuza katıldım. Rehberimizin hem ülke hemd e tarih bilgisi bizi fazlasıyla memnun etti ve adeta onun ağzından çıkacak her bilgiye dikkat kesildik. Tur esnasındaki disiplini turu daha verimli hale getirdi. Rehber çok önemlidir. Özellikle kültür turlarında sadece şehri herkes gibi gezdiren rehber yetmez. Hem bilgili hem de tarih zemininde bizlere analitik yorumlar getirebilecek seviyeli rehberler olmalıdır. Bu sebeble Kişinev, Odessa, Kiev ve Lviv artık bizim zihnimizde farklı bir biçimde fevkalâde güzel bir zemine oturdu. Tur çok başarılı geçti. Teşekürler.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek@gruppal.com
150 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube