% 20 İndirim
GP: 99363

Baltıklar Ukrayna Turları

Tallinn Riga Vilnius Minsk Kiev Odessa

Baltıklar Ukrayna turları ile Baltıklar’dan Karadeniz’e uzanan dört dörtlük bir kuzey tatiline hazırlanın! Birbirinden güzel şehirler Baltıklar Ukrayna turlarında sizi bekliyor!

 • Riga Şatosu ve Daugava Nehri - Riga

  Riga Şatosu ve Daugava Nehri - Riga

 • Tarihi Katedral - Riga

  Tarihi Katedral - Riga

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Karakafalar Binası ve St. Peter Kilisesi - Riga

  Karakafalar Binası ve St. Peter Kilisesi - Riga

 • Tarihi Merkez - Tallinn

  Tarihi Merkez - Tallinn

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Raekoja Plats - Tallinn

  Raekoja Plats - Tallinn

 • St. Anne Kilisesi - Vilnius

  St. Anne Kilisesi - Vilnius

 • Gediminas Kulesi - Vilnius

  Gediminas Kulesi - Vilnius

 • Kent Merkezi - Vilnius

  Kent Merkezi - Vilnius

 • Kızıl Kilise - Minsk

  Kızıl Kilise - Minsk

 • Svislach Nehri ve Şehir - Minsk

  Svislach Nehri ve Şehir - Minsk

 • Tarihi Bölge - Minsk

  Tarihi Bölge - Minsk

 • Şehrin Kurucuları Heykeli - Kiev

  Şehrin Kurucuları Heykeli - Kiev

 • St. Michael Altın Kubbeli Katedrali - Kiev

  St. Michael Altın Kubbeli Katedrali - Kiev

 • Gece Kulüpleri - Odessa

  Gece Kulüpleri - Odessa

 • Potemkin Merdivenleri - Odessa

  Potemkin Merdivenleri - Odessa

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları
Ekstra Turlar Dahil

Ulaşım

Otel

Yetişkin

Single farkı ve çocuk seçenekleri satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Baltıklar Ukrayna Turları
Tarih 31 Ağustos 2017
Süre 10 Gece 11 Gün
Ulaşım Türk Hava Yolları
Otel 4* Oteller
Vize Schengen Vizesi
Hareket Noktası Atatürk Havalimanı (IST)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 9 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Mustafa Bülent Özcan

Mustafa Bülent Özcan

Tüm destekleriniz ve özellikle en içten ve samimi yardımları için Taylan Rehberimize sonsuz teşekkürler...

Burhan Ateş

Burhan Ateş

Ukrayna tatili için emeği geçen herkese, başta rehberimiz sayın İbrahim Özcan'a sonsuz teşekkür ederim.

Baltıklar Turları

Baltık turları ile Tallinn, Riga ve Vilnius'u görmeye hazır mısınız? Estonya'nın renkli başkenti ve en büyük şehri olan Tallinn turu ile Baltık ülkelerini yakından tanıyacağınız bu yolculuk boyunca Tallinn'de gezilecek yerler arasında en önemlilerini keşfedeceksiniz. Oleviste Kilisesi, Old Town, Avrupa'daki en eski eczane olarak biline Raeapateek, Alexander Nevsky Katedrali, Kadriorg Park, Toompea Tepesi, Kiek in de Kök Kulesi ve Burç Geçitleri, KGB ve Estonya Açık Hava Müzeleri, Şişman Margaret Kulesi, Ülemiste Gölü Tallinn turları ile görmeniz gereken en önemli noktalardır.

Kuzeyin Paris'i olarak bilinen Riga'yı görebileceğiniz Baltık turu ile Riga'nın altını üstüne getireceksiniz. Letonya'nın başkenti olan Riga'da gezilecek yerler ise estetiğine hayran olacağınız bir Riga turu sunuyor. Aziz Peter Kilisesi, Riga Kalesi, Özgürlük Anıtı, Riga Katedrali, Riga Bourse Sanat Müzesi, Art Nouveau Müzesi Riga turları ile görmeniz gereken turistik yerler arasında bulunuyor.

Litvanya'nın en büyük kenti ve aynı zamanda başkenti olan Vilnius, Baltıklar turu ile göreceğiniz bir diğer durak. Eski şehir yani Old Town adını verdikleri bölge, Unesco Dünya Miras Listesi'nde bulunuyor. Adını Vilnia Nehri'nden alan bu şehirde yapacağınız Vilnius turu ile görmeniz gerekenler ise, Litvanya Büyük Dükü Sarayı, Yukarı Kale olarak bilinen Gediminas Kulesi, Katedral Bazilikası, Şafak Kapısı, Aziz Anne Kilisesi, Vilnius Üniversitesi, Uzupis'tir.

Ukrayna Turları

Doğu Avrupa turları ile gezebileceğiniz yerlerin başında gelen Ukrayna turu, sizi Avrupa'nın en geniş ülkesine götürecek. Rusya'dan sonra Avrupa'daki en büyük silahlı kuvvetlere sahip olan Ukrayna'nın başkenti Kiev'dir. Doğal güzellikleri ve turistik yerleri ile turistler tarafından sıkça tercih edilen Ukrayna turları ile Minsk, Kiev ve Odessa'yı göreceksiniz.

Parkın içinde kurulmuş gibi duran Kiev şehri, size unutulmaz bir Kiev turu yaptıracak. Uçsuz bucaksız ormanlar görebileceğiniz Kiev turları ile gezmeden dönmemeniz gereken önemli noktalar ise; Özgürlük Meydanı, Sofya Katedrali, Kyoto Parkı, Ekmek Müzesi, Klov Sarayı, Golden Gate, II. Dünya Savaşı Müzesi, Aziz Mikail Manastırı, Eski Nehir Limanı, Hydropark'tır.

Ukrayna'nın en büyük üçüncü şehri olan Odessa, eğlenceleri ve festivalleri ile ünlüdür. Asya'yı ve Doğu Avrupa'yı Akdeniz'e bağladığı için önemli bir konumda olan Odessa, düzenli şehir yapısıyla da çok beğenilmektedir. Odessa turları ile Odessa'da gezilecek yerler listesinde en önemli rotalar ise; Devlet Opera Binası, Deribasovskaya Caddesi, Duke de Richelieu Anıtı, Katakomblar, Puşkin Müzesi, Altın Çocuk Heykeli, Arcadia Plajı Odessa turu ile gezilecek yerlerdir.

Üye Yorumları

Volkan Öztürk

Volkan Öztürk

Tur planlaması ve rehber Bülent Övent'in konuya hakimiyeti ve bizlere gösterdiği sabır için siz tur firması yöneticilerine ve çalışan ekibine teşekkür ederiz. Ukrayna ile ilgili hem güncel sosyal durumu hem de tarihi ile ilgili yeteri kadar bilgi edindik. Bir sonraki tur planlamamızda ilk Gruppal'a bakacağız.

Remziye Yılmaztürk

Remziye Yılmaztürk

Tur ekibimiz son derece uyumlu ve keyifliydi. Rehberimiz İbrahim Özcan son derece sabırlı, güler yüzlü ve harika bir rehber. Çok şanslıydık, güzel anılarla yurda döndük. Gruppal'a, rehberimiz İbrahim Özcan'a ve şoförlerimize binlerce teşekkür...

Handan Yayla

Handan Yayla

9 Eylül tarihli Büyük Ukrayna turunda bizlere rehberlik eden Taylan Bey'e buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum. Turda gösterdiği candan, saygılı ve son derece sabırlı davranışlarıyla hepimizin gönlünü fethetti. Gruppal'a teşekkürler...

Sinem Hür

Sinem Hür

Biz eşimle bu yaz Ukrayna turu yaptık Gruppal desteği ile. Turdan çok memnun kaldık. Programlanan etkinlikler olduğu gibi gerçekleşti. 7 günlük turumuza çok şey sığdırdık. Oteller güzel, rehber bilgilendirmeleri çok iyi, ellerinden geldiği kadar çok yer gezdirdiler bize, özellikle rehberlerin İbrahim Bey ve Metin Bey’in ilgi ve nezaketlerine hayran kaldık. Kendilerini asla unutmayacağız ve teşekkürlerimizi bir kez daha iletiyoruz buradan. Yeni yurtdışı turlarında sizinle devam edeceğiz. Sevgiler.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Pazartesi-Pazar: 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek
137 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube