% 20 İndirim
GP: 99771

Çin Nepal Tibet Turları

Pekin Xian Chengdu Lhasa Katmandu

Çin Nepal Tibet turları ile Asya’nın kalbinde, efsaneler ve masallar ile süslenmiş unutulmaz bir seyahat deneyimi sizi bekliyor. Yerinizi hemen ayırttırın!

 • SPA Merkezleri - Chengdu

  SPA Merkezleri - Chengdu

 • Anshun Köprüsü - Chengdu

  Anshun Köprüsü - Chengdu

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Kızıl Panda - Chengdu

  Kızıl Panda - Chengdu

 • Panda Koruma Merkezi - Chengdu

  Panda Koruma Merkezi - Chengdu

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Tarihi Merkez - Chengdu

  Tarihi Merkez - Chengdu

 • Tiananmen Meydanı - Pekin

  Tiananmen Meydanı - Pekin

 • Ulusal Stadyum - Pekin

  Ulusal Stadyum - Pekin

 • Budist Rahipler - Lhasa

  Budist Rahipler - Lhasa

 • Potala Sarayı - Lhasa

  Potala Sarayı - Lhasa

 • Jokhang Tapınağı - Lhasa

  Jokhang Tapınağı - Lhasa

 • Kent Manzarası - Lhasa

  Kent Manzarası - Lhasa

 • Büyük Camii - Xian

  Büyük Camii - Xian

 • Swayambunath Tapınağı Maymunları - Katmandu

  Swayambunath Tapınağı Maymunları - Katmandu

 • Durbar Meydanı - Katmandu

  Durbar Meydanı - Katmandu

 • Rüya Bahçeleri - Katmandu

  Rüya Bahçeleri - Katmandu

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Çin Nepal Tibet Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Berrin Satılmış

Berrin Satılmış

Dubai'deki rehberimiz harika bir rehber, yaklaşımları samimiyeti çok iyiydi, bayıldık.

Kübra Aydın

Kübra Aydın

Turu satın almaya gittiğimizde müşteri temsilcimizin enerjisiyle güzel geçeceğini zaten tahmin etmiştik. Her konuda destek olup her sorumuzu yanıtladı. Dubai turunda kaldıgımız otel ve rehberimiz çok iyiydi. Dubai harika bir yer Gruppal harika bi şirket :) Teşekkürler!

Pekin Hakkında

Çin'in başkenti olan Pekin'in orijinal adı Beijing'tir. Dünyadaki kalabalık şehirler arasında üçüncü sırada olan bu kentte yapacağınız Pekin turları ile tarihin en eski devletlerinden Çin'e başkentlik yapan bu şehri yakından görecek ve ülkenin sadece siyasi değil, kültürel, eğitimsel ve turizm açısından da merkezi olan bu bölgeye hayran olacaksınız.

Unesco'nun koruması altında olan Yazlık Saray, Tiananmen Kapısı, Cennet Tapınağı, Çin Seddi'nin en güzel noktaları Pekin'de gezilecek yerler listenizi oluşturuyor. Yasak Şehir, Ming Mezarlıkları, Lama Tapınağı Pekin turu için görmeden dönülmemesi gereken noktalar listesindedir. Gruppal Uzakdoğu turları ile Pekin gezisini en uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz. 

Xian Hakkında 

Çin'in tarihi başkentleri arasında en büyük dördüncüsü olan Xian, İpek Yolu'nun doğu ucunun da başlangıcıdır. Xian turları ile gezen turistler burada gördükleri sayısız kültürel miras ve tarihi eserler karşısında büyülenmektedir. İnsanlık tarihi açısından da önemli kalıntıların olduğu Xian şehri, Çin Uygarlığı'nın köklerinin salındığı yerdir.

Terracotta Ordusu, Xian şehir duvarları, Büyük Camii, Zil Kulesi, Davul Kulesi, ünlü budist binalarından biri olan Wild Goose Pagoda yani Vahşi Kaz Pagoda Pekin'de gezilecek yerler listesindedir.

Chengdu Hakkında 

Eski zamanlardan beri 'bereket cenneti' olarak anılan Sichuan bölgesinin başkenti olan Chengdu şehri, kendine özgü kültürü, doğası ve tarihiyle her dönem turistlerin ilgisini çeken bir yerdir. Tarıma elverişli bir bölge olan Chengdu, ülkenin her anlamda da merkezi gibidir. Kaya oymalarıyla meşhur olan Dazu şehri Chengdu turları ile gezerken görmeden dönmemeniz gereken yerlerdendir.

Ayrıca Mount Qingcheng, Jinsha Site Museum, Chengdu Museum, Zhaojue Tapınağı, Chengdu Kültür Parkı, Xindu Guihu Parkı ve Wenshu Yuan Manastırı Chengdu turu esnasında gezilecek yerlerdir.

Lhasa Hakkında 

Çin Halk Cumhuriyeti'nde bulunan Tibet Özerk Bölgesi'nin başkenti olan Lhasa, aynı zamanda bölgedeki en büyük şehirdir. Buda dinine inananların ruhsal lider olarak kabul ettikleri Dalay Lama bu şehirde yaşamıştır. Himalayalar'ın kuzeyinde bulunan bu bölgede yapacağınız Lhasa turları ile Tibet halkı için kutsal ve çok önemli olan bir şehri de gezmiş olursunuz.

Yasak şehir olarak bilinen ve uzun yıllar ziyarete kapalı olan bu şehirde çıkacağınız Lhasa turu ile bir dönem sadece Tibetliler'in gezdiği bu şehri gezecek, manastırlarla dolu yılın her günü güneş alan bu şehire aşık olacaksınız. Potala Sarayı, Jokhang Tapınağı, Barkhor Sokağı, Sera Manastırı, Drepung Manastırı, Norbulingka, Ganden Manastırı, Ramoche Tapınağı, Yerpa, Tibet Müzesi ve Nechung Lhasa'da gezilecek yerlerdir.

Katmandu Hakkında 

Nepal'deki en büyük şehir olan Katmandu, Nepal'in başkentidir. Ülkenin en önemli ekonomik merkezi ve turizmin de ana kapısıdır. Katmandu turları sırasında her an bir etkinlik ya da festivale denk gelebilirsiniz. Çünkü şehrin geçmişi köklüdür ve hemen her gün bir festival ya da etkinlik ile önemli günler kutlanmaktadır. Aynı zamanda Katmandu halkı değişik ırk, din ve milliyetler olarak hep birlikte yaşadıkları için dinsel anlamda da renkli bir yapıya sahiptir.

Tam bir tapınaklar şehri olan Katmandu'da gezilecek yerler arasında hiç şüphesiz çoğunluk tapınaklara ait olacak. Sadece Unesco Dünya Mirasları listesinde yer alan 7 adet tapınağın olduğu Katmandu'da, bu liste dışında kalan sayısız tapınak mevcut. Swayambhunath Tapınağı, Narayanhiti Sarayı, Rato Machhendranath Tapınağı, Durbar Meydanı, Kumari Ghar, Swapna Bagaicha, Pashupatinath Tapınağı Katmandu turu sırasında görmeniz gereken en popüler yerlerdir.

Üye Yorumları

Ayrim Demet Alpargun

Ayrim Demet Alpargun

Daha önce de Dubai'ye sizle gitmiştik yine çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Mustafa Okat

Mustafa Okat

Gerçekten çok güzel bir seyahatti, ailemle çok güzel zaman geçirdik. Özellikle tur rehberimize sonsuz teşekkürler.

Ritvan Chasan

Ritvan Chasan

Harika bir tur rehberimiz vardı, kendisinden çok memnun kaldık.

Seher Eken

Seher Eken

Tur rehberimiz, verilen hizmet, otel konumu, satış desteği veren arkadaş vs genel olarak kaliteli ve güvenilir bir hizmet aldım. Teşekkür ederim.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube