% 20 İndirim
GP: 91620

Kranjska Gora Kayak Turları

Slovenya

Kranjska Gora kayak turları ile Slovenya Alpleri’nin en gözde kayak merkezinde tadına doyulmaz bir kış tatili geçireceksiniz.

 • Alplerde Kayak - Kranjska Gora

  Alplerde Kayak - Kranjska Gora

 • Kış Tatili - Kranjska Gora

  Kış Tatili - Kranjska Gora

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Aileyle Kar Keyfi - Kranjska Gora

  Aileyle Kar Keyfi - Kranjska Gora

 • Kayak Merkezleri - Kranjska Gora

  Kayak Merkezleri - Kranjska Gora

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Kış Manzarası - Kranjska Gora

  Kış Manzarası - Kranjska Gora

 • Köy Merkezi - Kranjska Gora

  Köy Merkezi - Kranjska Gora

 • Alplerde Yaz - Kranjska Gora

  Alplerde Yaz - Kranjska Gora

 • Yaz Manzarası - Kranjska Gora

  Yaz Manzarası - Kranjska Gora

 • Ormanlarda Gezinti - Kranjska Gora

  Ormanlarda Gezinti - Kranjska Gora

 • Pistler - Kranjska Gora

  Pistler - Kranjska Gora

 • Sava Vadisi - Kranjska Gora

  Sava Vadisi - Kranjska Gora

 • Telesiyej - Kranjska Gora

  Telesiyej - Kranjska Gora

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Kranjska Gora Kayak Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 9 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Sema Çegil

Sema Çegil

Turdan çok memnun kaldım, keşke tekrar böyle bir fırsat olsa…

Muazzez Tulunay

Muazzez Tulunay

Gruppal internet sitesinden aldığım tur programları ile nerdeyse bütün Avrupa’yı gezdim. İlk olarak İtalya için çok tereddüt ederek tur satın almıştım. Zira internetten bilmeden almak, korkutuyordu. Fakat ekonomik olduğu için, bir deneyeyim dedim. 7 arkadaşımla birlikte gittik ve çok memnun kaldık. Ödediğimiz fiyata biz Türkiye’de bile böyle bir tatil yapamazdık. Fiyata göre hizmet çok iyiydi. Sonuç olarak bu turdan sonra bana cesaret geldi ve her fırsatı değerlendirmeye başladım. Gruppal’dan sırayla; Dubrovnik, Orta Avrupa, Yunanistan, Benelüks, Roma, İspanya ve Romantik Almanya turlarına katıldım. Bu sırada Gruppal çalışanları ile hizmetlerinden dolayı bir nevi dost olduk. Hepsine buradan çok teşekkür ederim. Gerçekten çok sabırla ve içtenlikle yardımcı oluyorlar. Yanlış yönlendirme yapmıyorlar. Sayelerinde çok güzel yerler görüp, çok iyi dostluklar kurduk… Tekrar teşekkürler…

SLOVENYA

Avrupa'nın güneydoğusunda kalan ve zaman zaman İtalya turları rotasına da alınan Slovenya, dünyanın en romantik yerlerinden biridir. Özellikle başkenti Ljubljana şehri içinden nehir geçen, aşk dolu atmosferiyle mutlaka görülmelidir. Slovenya turu yapacak olanlar Maribor, Bled, Kranj ve Koper şehirlerini de mutlaka görmeli. Sahil kısmında Akdeniz iklimi hakim olan Slovenya'da iç kesimler ve doğu kısımları karasal iklime sahiptir. Bölgede kayak turları dışında birçok festival için de geziler düzenlenmektedir.

Coğrafi konumu yüzünden stratejik öneme sahip olan Slovenya'nın ekonomisi de gelişmiştir. Haziran ve Eylül ayları arasında neredeyse her gün bir festival vardır. Kasım ve Nisan ayları arasında ise kayak turizmi için ideal bir yerdir. Özellikle Slovenya'nın yüksek kısımları Kranjska Gora gibi kayak yerlerini tercih edebilirsiniz.

Slovenya yemekleri konusunda sıkıntı çekmezsiniz çünkü İtalyan mutfağı ve Orta Avrupa mutfağının etkisindedir ve ülkede çeşitlilik mutfağa da yansımıştır. Özellikle hayvansal ürünler popülerdir. Domuz eti yaygın olsa da, kaz, hindi, ördek ve tavuk da tüketilmektedir.

Kranjska Gora Kayak Turları

Gruppal kayak turları ile bu kış birbirinden güzel kayak otellerinde konaklayacak, dünyanın en uzun, en konforlu ve en ünlü pistlerinde kayacaksınız. Slovenya'nın doğa harikası manzaralarına şahit olmak, kış tatilinizin keyfini çıkarmak ve hem eğlence hem de romantizm dolu bir tatil yapmak için Kranjska'da yerinizi ayırtın, doya doya kayın!

Üye Yorumları

Erhan Kutsal

Erhan Kutsal

31.08-07.09 tarihleri arasında ailece katıldığımız Prag-Viyana-Budapeşte turundan çok memnun kaldık. Özellikle rehberimiz Engin Emeklican’ın insanı kendine bağlayan, tarih dışında genel kültür ile yoğrulmuş anlatımı harikaydı. 8 gün boyunca 24 saat her problemimizle ilgilendi. Tekrar teşekkürler.

Güler Özen

Güler Özen

8 kişilik grup olarak katıldığımız yılbaşı Orta Avrupa turundan çok ama çok memnun kaldık. Her şey çok düzgündü. Teşekkür ederiz. Ayrıca rehberimiz Bülent Bey son derece düzgün, seviyeli, hoşgörülü, genel kültürü çok yüksek, anlatımları çok keyifli bir rehberdi. Kendisine de çok teşekkür ederiz.

Güler Özen

Güler Özen

8 kişilik grup olarak, yılbaşı Orta Avrupa turuna katıldık. Herşey çok düzgündü. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz. Ayrıca rehberimiz Bülent beyin de son derece seviyeli, oldukça kültürlü, hoşgörülü, çok düzgün bir bey olması seyahatimizi huzurlu tamamlamamızı sağlamıştır. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Hülya Metin Korucuklu

Hülya Metin Korucuklu

Gruppal ile Orta Avrupa turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Hele tur rehberimiz Yaşar Bey'i hiç unutmayacağız.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Pazartesi-Pazar: 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek
137 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube