% 20 İndirim
GP: 90383

Carnival Liberty ile Karayipler

Miami Orlando Bahamalar

5* Carnival Liberty cruise gemisi ile Amerika ve Bahamalar’da unutulmaz bir tatil fırsatı sömestr döneminde sizi bekliyor. Uçak biletleri ve gemide TP konaklama dahil bu fırsatı kaçırmayın!

 • Carnival Liberty Cruise Gemisi

  Carnival Liberty Cruise Gemisi

 • Carnival Liberty ile Miami Orlando Bahamalar Gemi Turu

  Carnival Liberty ile Miami Orlando Bahamalar Gemi Turu

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Örnek Balkonlu Kabinler

  Örnek Balkonlu Kabinler

 • Örnek Dış Kabinler

  Örnek Dış Kabinler

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Örnek İç Kabinler

  Örnek İç Kabinler

 • Little Havana - Miami

  Little Havana - Miami

 • South Beach Kıyıları - Miami

  South Beach Kıyıları - Miami

 • Coconut Grove - Miami

  Coconut Grove - Miami

 • Walt Disney World - Orlando

  Walt Disney World - Orlando

 • Disney World Şatosu - Orlando

  Disney World Şatosu - Orlando

 • Universal Stüdyoları Eğlence Parkı - Orlando

  Universal Stüdyoları Eğlence Parkı - Orlando

 • Deniz Keyfi - Bahamalar

  Deniz Keyfi - Bahamalar

 • Doğa Manzarası - Bahamalar

  Doğa Manzarası - Bahamalar

 • Mavi Lagün Adası - Nassau

  Mavi Lagün Adası - Nassau

 • Plaj Keyfi - Nassau

  Plaj Keyfi - Nassau

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Carnival Liberty ile Karayipler
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 9 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim Turu satın almadan önce 0850 532 20 10 numaralı telefondan müsaitlik ve bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Üye Yorumları

Füsun Genç Yünüak

Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

Belgin Fırat

Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

Carnival Liberty ile Karayipler Gemi Turu

Amerika ve Karayipler kıyılarına Carnival Liberty ile gitmeye hazır mısınız? Beş yıldızlı Carnival Liberty Gemisi sizi Miami, Orlando ve Bahamalar'da uzun bir yolculuğa çıkaracak. Miami'den başlayacağınız bu gemi yolculuğunda ilk durağınız Bahamalar'daki Freeport olacak. Hemen sonrasında yine Bahamalar'ın güzel Nassau kıyılarına geçeceksiniz. Burada tüm gezdikten sonra, Orlando'da Port Canaveral limanına dönecek ve Orlando şehrindeki turunuza başlayacaksınız. Hem gemi turu hem de şehir turu yapacağınız Carnival Liberty ile Karayipler turu sizin için unutulmaz olacak.

Toplamda 8 gece 9 günlük olan cruise turu ücretine Türk Hava Yolları ile gideceğiniz İstanbul - Miami, Miami - İstanbul uçak biletleriniz de dahil olacak. Ayrıca, 5 yıldızlı Carnival Liberty Cruise Gemisi'nde tam pansiyon konaklama, gemideki tüm aktivite ve animasyonlar, Miami’de 1 gece, Orlando’da 3 gece kahvaltı hariç otel konaklaması ve 20 kişilik grup sayısına ulaşıldığı taktirde Türkçe Rehberlik Hizmeti de dahil oluyor. Size sadece turun tadını çıkarmak kalıyor. 

Gruppal gemi turu fırsatları ile siz de hayatınızın tatiline çıkacak, mavi yolculuklarla sevdiklerinizle en güzel anılarınızı ölümsüz anlara çevireceksiniz. 

Üye Yorumları

Cengiz Seyhan

Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Murat Karabal

Murat Karabal

İyi ki de sağlık probleminden dolayı iptal etmemişiz. Nefis bir yurtdışı (Roma) deneyimi oldu bizim için. Rehberimiz Mahmut Bey harikaydı; çok ilgili, nazik ve yardımcıydı.Başta Mehmet Can Bey ve Taha Bey olmak üzere operasyonda göreli herkese çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifli. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle…

Şahver Pınar

Şahver Pınar

Haftasonu Floransa Toskana bölgesi turundan çok memnun olarak döndüm. Seçkin Bey ve arkadaşlarına teşekkürler. Ayrıca rehberimiz Esin Rona’dan da memnuniyetimizi iletmeyi borç biliriz.

Fevzi Doğu

Fevzi Doğu

Tüm seyahat girişimimiz boyunca gösterdiğiniz etkin ve profesyonel yaklaşım için size ve ekibinize çok teşekkür ediyoruz. Gruppal outgoing alanında oldukça üst düzeyde hizmet veren bir kuruluş, takdir ediyoruz. Başka turlarda görüşmek dileğiyle.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
150 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube