% 20 İndirim
GP: 95032

Singapur Malezya Tayland (Vizesiz)

Singapur Malezya Tayland tatilinde Bangkok, Phuket ve Singapur’un yanı sıra Malezya’nın en güzel kentleri bu yepyeni tur fırsatında sizi bekliyor!

 • Merlion ve Marina Bay Sands Binası - Singapur

  Merlion ve Marina Bay Sands Binası - Singapur

 • Akşam Işıklarıyla Körfez Bahçeleri - Singapur

  Akşam Işıklarıyla Körfez Bahçeleri - Singapur

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Bilim Müzesi - Singapur

  Bilim Müzesi - Singapur

 • Sentosa Adası Plajları - Singapur

  Sentosa Adası Plajları - Singapur

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Marina Bölgesi - Singapur

  Marina Bölgesi - Singapur

 • Kraliyet Sarayı Wat Phra Kaeo - Bangkok

  Kraliyet Sarayı Wat Phra Kaeo - Bangkok

 • Altın Ejderha - Bangkok

  Altın Ejderha - Bangkok

 • Sokak Yemekleri - Bangkok

  Sokak Yemekleri - Bangkok

 • Yüzen Pazar ve Satıcılar - Bangkok

  Yüzen Pazar ve Satıcılar - Bangkok

 • Wat Pho - Bangkok

  Wat Pho - Bangkok

 • Maya Beach - Phuket

  Maya Beach - Phuket

 • Geleneksel Tekneler - Phuket

  Geleneksel Tekneler - Phuket

 • James Bond Adası - Phuket

  James Bond Adası - Phuket

 • Payar Adası - Langkawi

  Payar Adası - Langkawi

 • Beras Basah - Langkawi

  Beras Basah - Langkawi

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Singapur Malezya Tayland (Vizesiz)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Türkan Kaplan

Türkan Kaplan

19-26 Ocak Bangkok Pattaya turuna ben ve ailem katılmaya karar verdiğinizde oldukça endişeliydik çünkü tamamen yabancı olduğumuz bir kültürde ve ülkede ne yapacağız ne yiyeceğiz gibi kaygılarımız vardı. Ancak Hayri bey bize bir rehberden öte evinde misafirini ağırlayan ev sahibi edasıyla yaklaşıp tatilimizi mükemmel kıldı. En temel şeylerden; tarihinden, coğrafik özelliğinden, insanlarından tutun da en ufak detaylara, ne yapmamız veya yapmamamız gerektiğine kadar bize bilgi verip hiçbir şeyi riske atmadan tatilimizi keyifli geçirmemizi sağladı. Şu an İstanbul'dan Ankara'ya dönüş yolundayız ve bu güzel geziyi düzenlediğiniz için size ve birçok güzel hatıra biriktirmemize sebep olan Hayri beye teşekkür ederiz. Bir başka gezide buluşmak üzere.

Selma Uğan

Selma Uğan

8 Kasım Bangkok Pattaya turunuza katıldım. Grupalla ilk defa katıldım ve çok beğendim. Özellikle rehberimiz yedi yirmidört bizimle ilgilendi. Gerek bilgisi gerek insan ilişkileri süperdi. Çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bir dahaki gezilerde görüşmek üzere.

SİNGAPUR

Dünyanın en büyük ekonomisine sahip ülkeler arasında olan Singapur, Güneydoğu Asya'da da en önemli ve modern şehir ülkelerinden biridir. Singapur turları ile görebileceğiniz gibi burada birçok kültür sentezi bulunmakta. İngiliz, Hint, Arap, Çin ve Malezya kökenli vatandaşları ile kozmopolit bir yapıya sahip olan bu yer, şehrin güzelliğine de anlam katıyor ve Singapur turu, kültür hazinesinde dolaşmanızı sağlıyor. Geleneksel pazarlar, modern çarşılar, lüks oteller, festivaller ve yerel lezzetler Singapur tatilini unutulmaz yapan en önemli detaylar arasında yer alıyor.

Singapur'da gezilecek yerler, dünyada görebileceğiniz en temiz ve en güvenli bölgeler arasında bulunuyor. Çünkü Singapur'da çevre ve şehircilik yasaları oldukça sıkı ve düzenli olarak uygulanıyor. Singapur Zooloji Bahçeleri, Bukit Timah, Arap Bölgesi, Çin Mahallesi, Küçük Hindistan ve Koloni Bölgesi, Singapur gezisinde görülmesi gereken yerlerdir. Gruppal Tayland turları ile sevdikleriniz ve ailenizle birlikte en güzel şehirleri göreceksiniz. 

MALEZYA

Güneydoğu Asya'da yer alan Malezya, tarihte önemli bir ticaret yolu olan baharat yolu üzerinde bulunuyor. Hintliler'den Çinliler'e Malaylar'a kadar pek çok etnik grubu Malezya turunda görebilirsiniz. Kültür çeşitliliği de ülke kültürünü ve mutfağını etkiliyor. Su yollarıın önemli olduğu ülkede yerel halk su yollarına yakın bölgelerde yaşamakta ve ulaşımını da bu yollardan sağlamaktadır.

Malezya turları ile görebileceğiniz en önemli mimari, 88 kat uzunluğu ile Petronas İkiz Kuleleri'dir. Bu kuleler, Kuala Lumpur'dadır. Malezya'da gezilecek yerler, Merdeka Meydanı, Pasar Seni, Küçük Hint Mahallesi, Chinatown, KL Tower, kuş, kelebek ve orkide parkları, Ulusal Müze, İslami Sanatlar Müzesi ve hayvanat bahçesidir.

TAYLAND

İhtişamlı Budist tapınakları, birbirinden güzel adaları ve milyonlarca turisti ile Tayland, dolu dolu ve unutulmaz bir Uzakdoğu turu yapılacak cennet yerdir. Ülkedeki en kalabalık şehir olan Bangkok aynı zamanda başkenttir. Eski ismi Siyam olan Tayland'ın batısında Burma, doğusunda Kamboçya, kuzeyinde Laos, güneyinde ise Malezya bulunmakadır. Ülkede 30 güne kadar konaklamalarda vize istenmiyor. Tropik iklimi olan Tayland'ı gezmek için en uygun zaman, dilediğiniz zamandır. Çünkü yıl boyunca sıcaklıklar 30 derece seviyesindedir.

Thai dilinde 'Melekler Şehri' anlamına gelen Tayland'ta gezilecek yerler, geleneksel ve modern yaşam ile iç içedir. Şehirdeki en görkemli yer, Wat Phra Kaew'dir. Zümrüt Buda heykeli de mutlaka görülmelidir. Tayland turu sırasında ayrıca gezilecek yerler; Wat Traimit Tapınağı, Buda heykeli, Çin Mahallesi, Wat Arun Şafak Tapınağı, Sri Guru Singh Sabha Tapınağı, Dusit, Dusit Hayvanat Bahçesi, Mermer Tapınağı, Ananta Samakhom Taht Alanı ve Vimanmek Konağı'dır.

Üye Yorumları

Nurten Durmuş

Nurten Durmuş

Herşey çok iyi gitti, özellikle rehberimize çok çok teşekkür ederim. Herşeyi detaylı ve çok keyifli anlattı. Teşekkürler Gruppal.

Güldane Demirci

Güldane Demirci

Turdaki her bireyin tatilinin iyi geçmesi adına çabalayan rehberimize sonsuz sabrı ve tüm yardımları için teşekkür ediyoruz.

Birgül Mamgit

Birgül Mamgit

19 Mayıs’ta Bangkok-Pattaya turuna katıldık. Bizi Tayland havalimanında karşılayan rehberimiz sayesinde gezimiz çok güzel geçti. Bize 1 haftayı çok güzel geçirtti. Çok güzel rehberlik etti. Teşekkürler.

Vesile Koç

Vesile Koç

Bangkok Pattaya turuna arkadaşımla beraber katıldık. Başta satın alma sürecinde bizimle fazlasıyla ilgilenip yol gösteren Naciye Hanım'a, ardından rehberimiz Ercan Bey'e sonsuz teşekkürler. Onlarca önyargı ve eleştirilere rağmen gittik ve Uzakdoğu kültürünü görmek, su festivaline katılmak, fil safarisi yapmak, sadece belgesellerde göreceğimiz bir kaplana sarılıp resim çekilmek harika bir duyguydu. Her şey için teşekkür ederiz.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube