0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 97162

Üsküp Selanik Turları

Üsküp Selanik turları ile Makedonya ve Yunanistan’ı keşfedecek, yüzlerce yıllık şehirlerde dolaşmanın tadını çıkaracaksınız. Üstelik çok uygun fiyatlarla!

 • Makedonya Meydanı - Üsküp

  Makedonya Meydanı - Üsküp

 • Mustafa Paşa Camii - Üsküp

  Mustafa Paşa Camii - Üsküp

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • St. Clement Ortodoks Kilisesi - Üsküp

  St. Clement Ortodoks Kilisesi - Üsküp

 • Taş Köprü ve Arkeoloji Müzesi - Üsküp

  Taş Köprü ve Arkeoloji Müzesi - Üsküp

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Taş Köprü - Üsküp

  Taş Köprü - Üsküp

 • Üsküp Kalesi - Üsküp

  Üsküp Kalesi - Üsküp

 • Arkeoloji Müzesi - Üsküp

  Arkeoloji Müzesi - Üsküp

 • Kent Sokakları - Üsküp

  Kent Sokakları - Üsküp

 • Antik Galerius Sarayı - Selanik

  Antik Galerius Sarayı - Selanik

 • Aristotales Meydanı - Selanik

  Aristotales Meydanı - Selanik

 • Atatürk Evi - Selanik

  Atatürk Evi - Selanik

 • Panagia Chalkeon Kilisesi - Selanik

  Panagia Chalkeon Kilisesi - Selanik

 • Sahil - Selanik

  Sahil - Selanik

 • St. Pavlo Kilisesi - Selanik

  St. Pavlo Kilisesi - Selanik

 • Tavernalar - Selanik

  Tavernalar - Selanik

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Üsküp Selanik Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartına Taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Muzaffer Kütük

Muzaffer Kütük

Turdan çok memnun kaldık özellikle rehber çok bilgili ve yardımsever bir kişiydi. Kendisine bu güzel geziden dolayı teşekkür ediyoruz.

Tuba Funda Yener

Tuba Funda Yener

Tur rehberimizden çok ama çok memnun kaldım.

Üsküp

Balkan turları ile gezilen bölgelerin başında gelen Makedonya'nın güzel ve tarihi başkenti Üsküp, ülkedeki nüfusun yoğun olarak toplandığı yerdir. Konumu nedeniyle uzun yıllardan beri önemli ticaret merkezi olan şehirde yapacağınız Üsküp turları ile Vardar Nehri'nin kıyısında keyifli bir yurtdışı turu deneyimi yaşayacaksınız. Kültürel, tarihsel, finansal ve siyasal olarak Makedonya'nın en önemli kenti Üsküp sizi bekliyor.

Eski zamanlardan bugüne birçok kültüre ev sahipliği yapan Üsküp, uzun yıllar önce büyük bir depremle sarsılmış olmasına rağmen, kısa sürede yeniden şehir görüntüsüne kavuştu. Bu yüzden ağırlıklı olarak modern binalar göreceğiniz Üsküp turunda, birçok insanın Türkçe konuştuğunu duyabilirsiniz. Dil ile ilgili sıkıntı çekmeden rahatça Balkan turlarını tamamlayabilirsiniz.

Üsküp’te Gezilecek Yerler

Balkanlar'daki en büyük çarşılardan biri olan Tarihi Çarşı'yı gezerek Üsküp'te gezilecek yerler arasında en popüler olanlardan birini görmüş olacaksınız. Bir dönem Osmanlı Devleti yönetiminde olan şehirde o dönemden kalma birçok mimari görme olasılığınız da bulunuyor. Özelikle görmeniz gereken Osmanlı eserleri; Sulu Han, Kurşunlu Han, Davut Paşa Hamamı ve Mustafa Paşa Camii'dir.

Yapımı Sultan I. Murat dönemine kadar uzanan ve bugün Üsküp'ün sembolü haline gelen Taş Köprü, Üsküp depreminden bu yana sağlam kalan en güzel eserler arasında yer alıyor. Bunlarla birlikte Üsküp gezisi sırasında görebileceğiniz önemli yerler; Saat Kulesi, Yahya Paşa Camii, Hünkar Camii, St. Clementin Katedrali, Ulusal Müze ve Üsküp Kalesi'dir. Balkan halkının sıcak ilgisiyle karşılaşacağınız Üsküp gezisinde yöre türküleri ve yemekleri de unutulmazlarınız arasında yerini alacak.

Üsküp Selanik Turları

Gruppal Balkan turları arasında en sevilen iki rota olan Üsküp ve Selanik'te eğlence dolu bir tura hazır olun. Makedonya'nın önemli kültür ve tarihi şehirlerinden Üsküp, Yunanistan'ın köklü geçmişini saklayan Selanik 2021 Gruppal ekonomik tur fırsatları ile sizi bekliyor.

Hemen kredi kartına kolay ödeme seçenekleri ve indirimli fiyatlarla yerinizi ayırtın, karlı çıkın!

Selanik

Son yıllarda Yunanistan turları arasında başkenti dışında en çok tercih edilen tatil noktası haline gelen Selanik, kültürel ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra, eğlenceleri, yemekleri ve müzikleriyle de ziyaretçilerine keyifli bir tur yaşatıyor. Thassos, Halkidiki gibi yine son dönem popüler olan plaj yerlerine de yakın konumda olan Selanik, her çeşit eğlencenin adresi oluyor.

Keyifli bir gündelik yaşantıya sahip olan bu şehirde yapacağınız Selanik turları size birbirinden güzel aktivite ve etkinliklere, konserlere katılma olanağı sağlayacak. Türkler için ayrı bir öneme sahip olan Selanik gezisinde Atatürk'ün doğduğu evi de gezebilirsiniz.

Selanik’te Gezilecek Yerler

Deniz kenarında huzur dolu bir yürüyüş yapabilir, kordon boyundaki kafe ve restoranlarda keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Arkeoloji Müzesi ve Güzel Sanatlar Galerisi'ni gezebilir, Büyük Theodosios'tan günümüze uzanan şehrin surlarını fotoğraflayabilir, Mimar Sinan’ın yaptırdığı Beyaz Kule'yi gezebilirsiniz. Ayrıca Roma Tiyatrosu, Galerius Sarayı, Vergina ve Nymphaion da gezebileceğiniz yerler arasında.

Tüm bunlarla birlikte Selanik'te gezilecek yerler arasında hiç şüphesiz en önemlisi Atatürk'ün evidir. Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatına dair birçok ayrıntıyı görebileceğiniz bu evi görmeden Selanik turunuzu tamamlamayın. Eğer yaz dönemine denk geldiyseniz Selanik'e yakın bir konumda olan Halkidiki plajlarında denize girebilirsiniz.

Üye Yorumları

Mevlit Mustafa Yeşil

Mevlit Mustafa Yeşil

Rehberimizin bilgisi ve ilgisi çok iyiydi. Gruppal ile turdan çok memnun kaldık. Teşekkürler.

Atilla Öylü

Atilla Öylü

Katıldığımız turdan çok memnun kaldım. Diğer katılımcılar da çok uyumluydu rehberimiz çok tecrübeli bilgili ve neşeli bir insandı. Ayrıca şoförlerimize, muavinimize ve organizasyonda emeği geçen tüm Gruppal çalışanlarına teşekkür ederim.

Sedat Bıçakçı

Sedat Bıçakçı

Turumuz misafirleriyle, Kaptanlarımızla ve Rehberimizle süperdi.

Burcu Sav

Burcu Sav

Rehberlikten oldukça memnun kaldım. Mümkün mertebe herkesi memnun edecek şekilde yardımcı olmaya çalıştı. Diğer ekip de ulaşım ve servis açısından oldukça kolaylık sağladılar. Bu açıdan hepsine teşekkürlerimi buradan da tekrar iletiyorum.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube