0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 94466

Baltıklar Polonya Ukrayna Turları

Lviv Vilnius Tallinn Riga Varşova Krakow

Baltıklar Polonya Ukrayna turları ile Kuzey Avrupa’nın en güzel şehirlerini keşfetmenin ve en uygun fiyatlarla tatil yapmanın keyfini yaşayacaksınız.

 • Karakafalar Binası ve St. Peter Kilisesi - Riga

  Karakafalar Binası ve St. Peter Kilisesi - Riga

 • Şehir Manzarası - Riga

  Şehir Manzarası - Riga

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Rundale Sarayı - Letonya

  Rundale Sarayı - Letonya

 • Kraliyet Sarayı - Varşova

  Kraliyet Sarayı - Varşova

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Şato Meydanı - Varşova

  Şato Meydanı - Varşova

 • Tarihi Merkez - Varşova

  Tarihi Merkez - Varşova

 • St. Mary Katedrali ve Belediye Binası - Krakow

  St. Mary Katedrali ve Belediye Binası - Krakow

 • Vistula Nehri ve Wawel Şatosu - Krakow

  Vistula Nehri ve Wawel Şatosu - Krakow

 • Opera Binası - Lviv

  Opera Binası - Lviv

 • Kent Sokakları - Lviv

  Kent Sokakları - Lviv

 • Gediminas Kulesi - Vilnius

  Gediminas Kulesi - Vilnius

 • Tarihi Merkez - Vilnius

  Tarihi Merkez - Vilnius

 • Alexander Nevski Katedrali ve Meydanı - Tallinn

  Alexander Nevski Katedrali ve Meydanı - Tallinn

 • Kent Sokakları - Tallinn

  Kent Sokakları - Tallinn

 • Raekoja Plats - Tallinn

  Raekoja Plats - Tallinn

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Baltıklar Polonya Ukrayna Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartına Taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Sevim Renda Topaloğlu

Sevim Renda Topaloğlu

Yaptığınız Helsinki, Estonya, Litvanya, Letonya, Polonya turunda bize rehberlik eden bilgi dolu Derya beye Trabzon grubu adına çoook teşekkür ediyorum. Sayesinde çok keyifli bir gezi geçirdik. Selam ve sevgilerimizle....

Buket Başak Böke

Buket Başak Böke

Genel olarak memnun kaldım. İyi bir tur, iyi organizasyon. Seçkin misafirler... Teşekkürler

Riga 

Baltıkların en büyük ve en canlı şehirlerinden biri olan Riga şehri, başta tarihi şehir merkezi olmak üzere pek çok sayısız güzelliğe ev sahipliği yapıyor. Letonya’nın başkenti olan bu güzel şehir, Pagan geleneklerinin izini taşıyan Hıristiyan adetleri ve renkli sosyal yaşamıyla oldukça keyifli bir gezinti sunuyor.

Baltık turları ile birbirinden güzel Art Nouveau binaların sokakları süslediği Riga’da sayısız kültür ve sanat etkinliği sizi bekliyor. Genç nüfusu sayesinde Riga gece hayatıyla da oldukça ünlü. Yılın her döneminde sayısız festivalin ve etkinliğin düzenlendiği bu tatlı şehirde gezerken büyük zevk alacaksınız. Baltık başkentleri turlarının en sevilen duraklarından olan Riga gezileri size büyük keyif verecek.

Riga’da Gezilecek Yerler

Tarihi şehir merkezi, hem canlı sokakları hem de tarihi binalarıyla şehrin en güzel bölgesi ve Baltık turu ziyaretçileri ile  turistlerin uğrak mekanı. Roland Heykeli, St. John ve St. Peter Kiliseleri, Belediye Binası, ticaret birliği olan Karakafalar Binası, Özgürlük Anıtı ve Güneş Müzesi, Riga’nın tarihi, kültürel ve farklı zenginliklerinin kısa bir özetini sunuyor.

Ayrıca şehirde pek çok müze de bulunuyor. Ulusal Tarih Müzesi, Letonya İşgal Müzesi, Riga Tarihi Müzesi ve Yabancı Sanatlar Müzesi, şehrin önde gelen müzeleri arasında yer alıyor. Ulusal Tarih Müzesi’ni barındıran Riga Kalesi’ni dolaşmayı, Letonya Parlamentosu'nu ve şehrin en güzel yapılarından biri olan Riga Katedrali’ni görmeyi ihmal etmeyin.

Varşova

Çalkantılı ve uzun bir tarihe sahip olan Varşova, bugün bu tarihe ait tüm güzellikleri ziyaretçileriyle paylaşıyor. Pek çok kez işgal edilmiş ve özellikle 2. Dünya Savaşı’nda ciddi şekilde zarar görmüş olmasına rağmen, Polonya’nın güzel başkenti Varşova her seferinde küllerinden daha güzel olarak doğmayı başarıyor.

Tarih boyunca ticaret yollarının ortasında olan ve bu zenginliği her zaman düşmanları cezbetmiş olan Varşova şehri, bugün Doğu Avrupa’nın en canlı ve en turistik şehirlerinden bir tanesi. Vistula Nehri kıyılarında yer alan Varşova, son yıllarda dev bir ticaret, eğitim ve kültür şehri olarak Polonya’nın canlı yüzünün en büyük simgesi konumunda.

Varşova’da Gezilecek Yerler

Trakt Królewski olarak geçen Kraliyet yolu bir zamanlar Kraliyet Şatosu ve Kraliyet Sarayı’nın birbirine bağlayan bir yolken şimdi üzerinde pek çok tarihi güzelliğin, müzenin ve görülesi yapının yer aldığı uzun bir rota olarak keyifli bir yolculuk vaat ediyor. Tarihi şehir merkezi ve özellikle Śródmieście bölgesi, Varşova turları ile gezmekten en çok keyif alacağınız, tarihi zenginliklerle dolu bir bölge.

2. Dünya Savaşı dönemi hakkındaki Varşova Ayaklanma Müzesi, Modern Sanatlar Müzesi ve Varşova Ulusal Müzesi, şehrin en zengin müzeleri arasında yer alıyor. Kraliyet Şatosu, Kral Zygmunt Anıtı, Varşova Üniversitesi ve Wilanow Sarayı, Varşova turunun büyük güzellikleri arasında yer alıyor.

Krakow

Polonya turu fırsatlarının en turistik şehri ve ikinci büyük kenti olan Krakow, özellikle sayısız yüksek öğrenim kurumuyla hem ülkenin hem de Avrupa’nın en önemli kültürel ve eğitimsel merkezlerinden birini oluşturuyor.

Endüstri ve ticaret alanlarında da oldukça büyük olan Krakow, Polonya’nın kültürel başkenti olarak anılıyor ve sayısız ülkeden gelen öğrenci nüfusuyla inanılmaz canlı bir sosyal hayatı barındırıyor. Polonya tatili gezisi yapmak için ideal seçenek olan Krakow turu fırsatları sizi bekliyor!

Krakow’da Gezilecek Yerler

Polonya turlarının yıldızı Krakow’da ortaçağ yapılarından Art Nouveau binalarına kadar sayısız tarihi güzellik bulunuyor. Bunlar arasında en ünlüleri Wawel Kraliyet Şatosu, Wawel Katedrali, St. Mary Kilisesi, St. Florian Kapısı, Tyniec Manastırı ve Eski Sinagog. Bu kültür şehrinde elbette sayısız müze de yer alıyor, Krakow Ulusal Müzesi, Krakow Şehir Tarihi Müzesi, Czartoryskis Müzesi, Arkeoloji Müzesi ve Havacılık Müzesi, Krakow’un kültürünün en parlak yerleri arasında bulunuyor.

Krakow gece hayatı da oldukça canlı olan bu şehirde her zevke uygun sayısız bar ve gece kulübü bulunuyor. Özellikle Krakow turları sırasında tarihi merkezde yer alan restoranlarda Polonya’nın ulusal yemeklerinden bazılarının tadına bakmayı unutmayın.

Üye Yorumları

Mine Öztürk

Mine Öztürk

26 nisan Baltık başkentleri turumuz çok güzel geçti, harika şehirler gördük, rehberimiz bilgili ve donanımlıydı. Her şey için teşekkürler Gruppal!

Cengiz Alabaz

Cengiz Alabaz

Harika bir seyahatti. Rehber Serkan Bey donanımlı, entelektüel ve sosyal bir fenomen, kendisini kutluyorum. Yine görüşeceğiz.

Fatma Berivan Baran

Fatma Berivan Baran

Her şeyden evvel belirtmek isterim ki; bilgi birikimi, deneyimi, anlatımı ve problem çözme noktasındaki becerisi ile rehberimizle nereye olsa gözü kapalı gidilir. İşini seven ve ciddiye alan nadir insanlardan biri ve sayesinde çok keyif aldık. Oteller fiyat / fayda ekseninde adil değerlendirildiğinde gayet iyiydi. Lokasyonlar doğru seçilmiş, odalar temiz ve kahvaltılar lezzetliydi.

Neşe Baş

Neşe Baş

Baltık turunuzdan yeni döndük. Rehber Derya beyden çok memnun kaldık. Özellikle tarih bilgisi bizi hayran bıraktı. Çok teşekkür ederiz.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube