0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon


Gruplara Özel Turlar

Gruppal Grup Turları

Her alana yönelik seyahat çözümleri ile geleneksel turlar dışında da aradığınız hizmeti sunan Gruppal, bayi toplantılarından fuar turlarına kadar pek çok alanda uzman ekibi ile yanınızda. Incentive tur alanında deneyimli kadrosu ile her türlü gruplara özel tur seçeneği için en iyi opsiyonları sunan Gruppal ile organizasyonlarınızda üst düzey başarıyı yakalayacaksınız.

Bayi toplantısı, şirket toplantıları, fuar gezileri gibi iş alanındaki tüm etkinlikler için hem tur hem konaklama seçenekleri arasından size en uygun olanları bulabilirsiniz. Ya da kendi grubunuzla özel bir seyahat deneyimi yaşamak için münferit turlar, okul gezileri, dernek gezileri, kapalı grup turlar için bizimle iletişime geçebilir, uzman kadromuzun deneyiminden faydalanabilirsiniz. Kısacası her türlü etkinliğiniz için aradığınız her şey Gruppal’da!

Gruplara Özel Turlar - Gruppal

Gruppal ayrıcalığı ile yararlanabileceğiniz hizmetler:

Seyahat, transfer, konaklama ve rehberlik alanında her türlü grup talepleri için en uygun çözümleri üreten Gruppal, özel turlarınız için uygun fiyatları ve kaliteli hizmeti ile dört dörtlük bir deneyim yaşamanızı garantiliyor. Sayfamızda yer alan formu doldurun, grup seyahatlerinizi planlamak için bu alandaki uzman müşteri temsilcilerimizin en kısa zamanda sizinle iletişime geçsin, size de organizasyonun tadını çıkarmak kalsın.

Dernek Gezileri İçin Uygun Fırsatlar

Dernek ya da birliğinizle beraber yurt içinde ya da yurt dışında keyifli turlara katılmak için en uygun fiyatları bulabileceğiniz Gruppal'da kaliteli ve dört dörtlük hizmet sizi bekliyor. Dernek gezileri alanında tecrübeli ekibimizle siz ve grubunuz için en iyi tur opsiyonlarını sunuyoruz. 

Abant'tan Ankara'ya, GAP'tan Karadeniz'e en güzel yurtiçi dernek gezileri ve Balkanlar'dan Avrupa'ya sayısız yurtdışı dernek gezileri için bizimle hemen iletişime geçin, unutulmaz bir tatili garantileyin. Birbirinden uygun fiyatlı dernek gezisi fırsatları için en çok seçenek Gruppal sayfalarında sizi bekliyor.

Grup Talebi Başvuru Formu

10 kişi veya üzeri bir grubunuz varsa size özel tatil planlaması için hemen aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede seyahat danışmanlarımız sizinle temas kuracaktır.