Yurtiçi Turlar

GAP Turları Sizi Bekliyor

Anadolu'un sayısız güzelliğini keşfetmek için uygun fiyatlı GAP turları şimdi sayfalarımızda sizi bekliyor!

Güzelliği dillere destan Mardin'nden ülkemizin yemek başkenti Gaziantep'e, kültürlerin buluştuğu Hatay'dan Peygamberler Şehri Şanlıurfa'ya dört dörtlük Gap turlarında yerinizi hemen ayırtın!

Gap turları her bütçeye ve her zevke uygun seçenekler sunuyor. Dilerseniz otobüslü Gap turları ile ekonomik bir tatil geçirebilir, dilerseniz uçaklı GAP turları ile hafta sonlarınızı ya da kısıtlı zamanınızı en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

Tarih ve lezzetle dolu şehirlerde unutulmayacak bir tatil geçirmek, binlerce yıllık kültürlerin beşiğinde bugünü yepyeni bir gözle görmek için Güneydoğu Anadolu Turları en iyi seçenek.

Leziz Gurme Turları

Yepyeni bir tatil seçeneği son dönemlerde büyük heyecan yaratıyor. Gurme turları ile Güneydoğu Anadolu'nun dillere destan yemeklerini tatma fırsatı bulacak, hem kültür hem lezzet festivali yaşayacaksınız. 

Gaziantep Gurme Turu ya da Hatay Gurme Turu gibi tur seçeneklerinin yanı sıra sonbahar aylarında düzenlenen ve binlerce kişinin katıldığı Adana Lezzet Festivali turu gibi etkinliklerle bölgenin yerel lezzetlerini keşfedecek ve her yıl yeniden burayı ziyaret etmek isteyeceksiniz.

GAP'ı Konforla Keşfedin

Lüks araçlar ve profesyonel rehberlik hizmetleri ile, Göbeklitepe gibi tüm dünyanın hayranlığını kazanmış ören yerlerini, Nemrut Dağı'nın muhteşem güzelliğini, eşsiz mozaik müzelerini rahatça keşfedin. Yöreye ait engin bilgisi olan rehberlerimiz ile kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir tatil yaşayın.

İster uçaklı ister otobüslü, kısa ya da uzun en ekonomik GAP turları için Gruppal sayfalarını gezmeden karar vermeyin!

Sömestr Turları Ödeme Seçenekleri Vize Hizmeti

Üye Yorumları

Filiz Aydın

Filiz Aydın

Gruppal ile ilk turumdu ve bundan sonra da tercih edeceğimi biliyorum. Böyle düşünmemde tur programına bire bir uyulması ve özellikle rehberimizin deneyimi, bilgisi ve sempatisi etken oldu.

Cengiz Baran

Cengiz Baran

Konusuna ve bölgeye hakim bir rehber eşliğinde gezmek ve öğrenmek olağanüstü bir kazanım. Bu tura bu rehberle dostlarimizla bir kez daha katılmak isteriz. Teşekkurler Gruppal.

Sema Silistre

Sema Silistre

Rehberimiz tur programından bile fazla yerler götürerek bize güzel sürprizler yaptı. Çok memnun kaldım bir sonraki seyahatimi de Gruppal'den satın almayı düşünüyorum ve arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim.

Emine Şanlı

Emine Şanlı

Güney Doğu Anadolu turu son derece keyifliydi. Tur rehberimize ayrıca çok teşekkür ediyorum kendisinin bilgi ve donanımına hayran kaldık.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube