0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Yurtiçi Turlar

GAP Turları Sizi Bekliyor

Anadolu'un sayısız güzelliğini keşfetmek için uygun fiyatlı GAP turları şimdi sayfalarımızda sizi bekliyor!

Güzelliği dillere destan Mardin'nden ülkemizin yemek başkenti Gaziantep'e, kültürlerin buluştuğu Hatay'dan Peygamberler Şehri Şanlıurfa'ya dört dörtlük Gap turlarında yerinizi hemen ayırtın!

Gap turları her bütçeye ve her zevke uygun seçenekler sunuyor. Dilerseniz otobüslü Gap turları ile ekonomik bir tatil geçirebilir, dilerseniz uçaklı GAP turları ile hafta sonlarınızı ya da kısıtlı zamanınızı en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

Tarih ve lezzetle dolu şehirlerde unutulmayacak bir tatil geçirmek, binlerce yıllık kültürlerin beşiğinde bugünü yepyeni bir gözle görmek için Güneydoğu Anadolu Turları en iyi seçenek.

Leziz Gurme Turları

Yepyeni bir tatil seçeneği son dönemlerde büyük heyecan yaratıyor. Gurme turları ile Güneydoğu Anadolu'nun dillere destan yemeklerini tatma fırsatı bulacak, hem kültür hem lezzet festivali yaşayacaksınız. 

Gaziantep Gurme Turu ya da Hatay Gurme Turu gibi tur seçeneklerinin yanı sıra sonbahar aylarında düzenlenen ve binlerce kişinin katıldığı Adana Lezzet Festivali turu gibi etkinliklerle bölgenin yerel lezzetlerini keşfedecek ve her yıl yeniden burayı ziyaret etmek isteyeceksiniz.

GAP'ı Konforla Keşfedin

Lüks araçlar ve profesyonel rehberlik hizmetleri ile, Göbeklitepe gibi tüm dünyanın hayranlığını kazanmış ören yerlerini, Nemrut Dağı'nın muhteşem güzelliğini, eşsiz mozaik müzelerini rahatça keşfedin. Yöreye ait engin bilgisi olan rehberlerimiz ile kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir tatil yaşayın.

Mardin turları ile dünyanın en tarihi şehirlerinden birini keşfedecek, Güneydoğu'da lezzet dolu bir tatil geçireceksiniz.

İster uçaklı ister otobüslü, kısa ya da uzun en ekonomik GAP turları için Gruppal sayfalarını gezmeden karar vermeyin!

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Tülün Dalğa
Tülün Dalğa

Gruppal turuna tavsiye üzerine katıldım. Çok memnun kaldım, başka planladığım gezilere mutlaka sizi tercih edeceğim. Rehberinize özellik teşekkür ederiz. Verdiği tarihi bilgiler çok aydınlatıcıydı, samimiyeti ve sabrı için ayrıca teşekkür ederiz.

Murat Hanef
Murat Hanef

Çok memnun kaldık, özellikle rehberimiz ve şoförümüz, çok iyiydi.

Savaş Akdağ
Savaş Akdağ

Rehberimizin anlatımı çok iyi. Genelde organizasyon çok iyi. Gap turu sayesinde görmem hayal olan yerleri gördüm ve bilgilendim. Okuyan biriyim ama gezerek ve profesyonel bir anlatıcıdan dinlemek çok keyifli. Teşekkür ederim.

Vesile Koç
Vesile Koç

Başlığında yazdığı gibi 'rüya gibi bir gap turu'ydu. 8 günde 8 şehir gezmek, doğunun mistik havasını solumak, kebaplarını denemek, sıra gecesi, müzeleri, karda Nemrut'a tırmanma deneyimi çok güzeldi. Rehberimiz, yardımcısı ve şoförümüz çok profesyoneldi. Her şey için teşekkür ederiz

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube