Yurtiçi Turlar

Güzellikler Yurdu Anadolu

Anadolu’nun saklı güzelliklerini keşfetme vakti geldi!

Uzun yıllar boyunca sahil şehirlerinin gölgesinde kalan Anadolu şehirleri, son dönemlerin yükselen seyahat destinasyonlarından.

Birbirinden farklı Anadolu turları ile bu büyük coğrafyanın farklı köşelerini keşfe çıkma şansı şimdi sizleri bekliyor!

Eskişehir’den Mardin’e, Van’dan Kapadokya’ya kadar Anadolu topraklarının sunduğu sayısız güzelliği keşfetmek için birbirinden farklı turlardan dilediğinizi seçebilir, yurtiçi tatil turları arasında en çok tercih edilen Doğu Anadolu turları arasından istediğiniz turu satın alabilirsiniz.

Her Şehirde Başka Bir Keyif

Anadolu’nun tüm bölgelerinde görülecek pek çok şey var. Eskişehir’de Avrupa standartlarında bir şehrin kalitesini görebilir, sayısız müze ve parkın keyfini çıkarabilirsiniz. Eskişehir turlarında Odunpazarı bölgesini de ziyaret edebilir, bölgenin ünlü çiğböreğinin tadına bakabilirsiniz.

İç Anadolu turlarının yıldızı Konya turlarında Mevlana Müzesi’ni gezebilir, İnce Minareli Medrese, Selçuklu Sarayı, Alaaddin Camii gibi birbirinden güzel mekânları dolaştıktan sonra etli ekmek ve bamya çorbasıyla kendinize bir ziyafet çekebilirsiniz.

Dilerseniz Akşehir’i de gezebileceğiniz Konya turlarının en gözde etkinliği ise elbette Şeb-i Arus törenleri. Mevlana Celaleddin Rumi’nin öldüğü, Düğün Gecesi olarak adlandırılan Vuslat şöleninde semazenlerin mistik gösterisine eşlik etmek için Şeb-i Arus turlarını kaçırmayın.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu turlarında da sizi birbirinden güzel şehirler, rengarenk insanlar ve nefis yemekler bekliyor olacak. GAP turu fırsatları ile yepyeni kültürleri keşfedin!

Seyhan Nehri’nin kollarındaki Adana, bütün dinlerin bir arada yaşadığı ve tarihi şehrin sokaklarında kutsal mekânların yan yana yer aldığı, Arap etkisi taşıyan mutfağıyla gurme turlarının da gözdesi olan Antakya, Zeugma’dan Bakırcılar Çarşısı’na dünün bugünle buluştuğu kebap başkenti Gaziantep, bu turarın yıldızları arasında.

Harran ve Balıklı Göl’e ev sahipliği yapan Peygamberler Şehri Şanlıurfa; bir açıkhava müzesi gibi gezeceğiniz, Mezopotamya’nın ve Süryani kültürünü yansıtan Mardin; Dicle’nin sularının sesi eşliğinde son günlerini bekleyen Hasankeyf, beş minaresiyle Bitlis; Urartularda kalan Tuşpa kalesi, ünlü gölü ve Akdamar kilisesiyle meşhur Van da mutlaka ziyaret etmenzi gereken yerlerden.

Masalsı manzarasıyla ve İshak Paşa sarayıyla Doğu Beyazıt, Ani harabeleri ve gravyeriyle meşhur Kars, Palandöken’in gölgesindeki Çifte Minareli Medrese’yi gezip oltu taşından hatıralar alabileceğiniz Erzurum

Bu bölgenin tarihi ve turistik güzelliklerini anlatmaya sayfalar yetmez. Doğu ve Güneydoğu Anadolu gezisi, ister Kurban Bayramı turu olarak isterseniz de keyifli bir kültür turu olarak sizi bekliyor.

Doğal ve Kültürel Miraslar

Dünyanın gözbebeği Kapadokya’da ise dünya dışı bir deneyim sizleri bekliyor.

Ürgüp, Göreme, Avanos bölgesindeki inanılmaz Peribacalarını, bu oluşumların içinde yaşamış, ibadethanelerini kurmuş eski insanların tapınaklarını ve evlerini gezme şansı bulacağınız güzel atlar ülkesi Kapadokya’da güne balon turuyla başlayabilir, bu masalsı coğrafyaya bulutların arasından baka şansı yakalayabilirsiniz.

Ihlara Vadisi’nde yürüyüş yapıp şarap üretilen bağlarda gezebileceğiniz Kapadokya turları, yaşadığınız en unutulmaz kaçamaklardan biri olacak.

Anadolu’nun güzellikleri elbette bunlarla sınırlı değil. Her köyde, her kasabada bambaşka insanları, bambaşka gelenekleri göreceğiniz Anadolu turlarında yepyeni deneyimler sizi bekliyor.

Dilediğiniz güzergah için Gruppal fırsatları arasında erken rezervasyonlu uygun tur seçenekleri arasından dilediğinizi seçin ve unutulmaz bir deneyime hazır olun!

Sömestr Turları Ödeme Seçenekleri Vize Hizmeti

Anadolu Turları

Filtreleri Temizle

Üye Yorumları

Salih Sekban

Salih Sekban

Özellikle rehberimiz konusuna vâkıf ve tarihi bilgileri yeterli olduğundan 3.cü gidişim olmasına rağmen doya doya zevk aldım. Teşekkürler.

Baver Eser Ilgıt Örs

Baver Eser Ilgıt Örs

Öncelikle merhabalar, firmanızda Kapadokya turunu satın aldık ve gerçekleştirdik. Bu turdan gayet memnun kaldık. Özellikle şoförümüz ve rehberimizi çok sevdik, gayet ilgili, nazik, bilgilendirici bir tur gerçekleştirdik. Günay Karakaş'a ve şoförümüze özellikle sizin nezdinizde teşekkür ederim. Bugüne kadar yurt dışı 2 yurt içi 1 tur satın aldım bu kadar profesyonel, nazik, bilgilendirici, ilgili bir rehber görmedim. İyi çalışmalar dilerim. Sevgilerimle.

Sibel Baş

Sibel Baş

Katıldığımız turda, yazılan detayların hepsine uyulduğu gibi tüm ekip çok başarılıydı…

Sümeyra Hallaç

Sümeyra Hallaç

Her şey için tüm çalışanlarınıza teşekkür ederiz.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Pazartesi-Pazar: 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek
146 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube