Yurtiçi Turlar

Güzellikler Yurdu Anadolu

Anadolu’nun saklı güzelliklerini keşfetme vakti geldi!

Uzun yıllar boyunca sahil şehirlerinin gölgesinde kalan Anadolu şehirleri, son dönemlerin yükselen seyahat destinasyonlarından.

Birbirinden farklı Anadolu turları ile bu büyük coğrafyanın farklı köşelerini keşfe çıkma şansı şimdi sizleri bekliyor!

Eskişehir’den Mardin’e, Van’dan Kapadokya’ya kadar Anadolu topraklarının sunduğu sayısız güzelliği keşfetmek için birbirinden farklı turlardan dilediğinizi seçebilir, yurtiçi tatil turları arasında en çok tercih edilen Doğu Anadolu turları arasından istediğiniz turu satın alabilirsiniz.

Her Şehirde Başka Bir Keyif

Anadolu’nun tüm bölgelerinde görülecek pek çok şey var. Eskişehir’de Avrupa standartlarında bir şehrin kalitesini görebilir, sayısız müze ve parkın keyfini çıkarabilirsiniz. Eskişehir turlarında Odunpazarı bölgesini de ziyaret edebilir, bölgenin ünlü çiğböreğinin tadına bakabilirsiniz.

İç Anadolu turlarının yıldızı Konya turlarında Mevlana Müzesi’ni gezebilir, İnce Minareli Medrese, Selçuklu Sarayı, Alaaddin Camii gibi birbirinden güzel mekânları dolaştıktan sonra etli ekmek ve bamya çorbasıyla kendinize bir ziyafet çekebilirsiniz.

Dilerseniz Akşehir’i de gezebileceğiniz Konya turlarının en gözde etkinliği ise elbette Şeb-i Arus törenleri. Mevlana Celaleddin Rumi’nin öldüğü, Düğün Gecesi olarak adlandırılan Vuslat şöleninde semazenlerin mistik gösterisine eşlik etmek için Şeb-i Arus turlarını kaçırmayın.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu turlarında da sizi birbirinden güzel şehirler, rengarenk insanlar ve nefis yemekler bekliyor olacak. GAP turu fırsatları ile yepyeni kültürleri keşfedin!

Seyhan Nehri’nin kollarındaki Adana, bütün dinlerin bir arada yaşadığı ve tarihi şehrin sokaklarında kutsal mekânların yan yana yer aldığı, Arap etkisi taşıyan mutfağıyla gurme turlarının da gözdesi olan Antakya, Zeugma’dan Bakırcılar Çarşısı’na dünün bugünle buluştuğu kebap başkenti Gaziantep, bu turarın yıldızları arasında.

Harran ve Balıklı Göl’e ev sahipliği yapan Peygamberler Şehri Şanlıurfa; bir açıkhava müzesi gibi gezeceğiniz, Mezopotamya’nın ve Süryani kültürünü yansıtan Mardin; Dicle’nin sularının sesi eşliğinde son günlerini bekleyen Hasankeyf, beş minaresiyle Bitlis; Urartularda kalan Tuşpa kalesi, ünlü gölü ve Akdamar kilisesiyle meşhur Van da mutlaka ziyaret etmenzi gereken yerlerden.

Masalsı manzarasıyla ve İshak Paşa sarayıyla Doğu Beyazıt, Ani harabeleri ve gravyeriyle meşhur Kars, Palandöken’in gölgesindeki Çifte Minareli Medrese’yi gezip oltu taşından hatıralar alabileceğiniz Erzurum

Bu bölgenin tarihi ve turistik güzelliklerini anlatmaya sayfalar yetmez. Doğu ve Güneydoğu Anadolu gezisi, ister Kurban Bayramı turu olarak isterseniz de keyifli bir kültür turu olarak sizi bekliyor.

Doğal ve Kültürel Miraslar

Dünyanın gözbebeği Kapadokya’da ise dünya dışı bir deneyim sizleri bekliyor.

Ürgüp, Göreme, Avanos bölgesindeki inanılmaz Peribacalarını, bu oluşumların içinde yaşamış, ibadethanelerini kurmuş eski insanların tapınaklarını ve evlerini gezme şansı bulacağınız güzel atlar ülkesi Kapadokya’da güne balon turuyla başlayabilir, bu masalsı coğrafyaya bulutların arasından baka şansı yakalayabilirsiniz.

Ihlara Vadisi’nde yürüyüş yapıp şarap üretilen bağlarda gezebileceğiniz Kapadokya turları, yaşadığınız en unutulmaz kaçamaklardan biri olacak.

Anadolu’nun güzellikleri elbette bunlarla sınırlı değil. Her köyde, her kasabada bambaşka insanları, bambaşka gelenekleri göreceğiniz Anadolu turlarında yepyeni deneyimler sizi bekliyor.

Dilediğiniz güzergah için Gruppal fırsatları arasında erken rezervasyonlu uygun tur seçenekleri arasından dilediğinizi seçin ve unutulmaz bir deneyime hazır olun!

Erken Rezervasyon Kategori Worldcard Kategori Vize Alım Kategori

Üye Yorumları

Arzu Katipoğlu

Arzu Katipoğlu

13 eylül tarihli Kapadokya seyahatimden çok memnun kaldım. Buradan başta rehberimize, ulaşımda emeği geçenlere ve siz Gruppal ailesine teşekkür ederim. Başka seyahatlerde tekrar buluşmak dileğiyle..

Canan Yeter

Canan Yeter

Turdan çok memnun kaldım. Rehberimizin bölgeye hakim oluşu çok iyiydi ve anlatımı ile bizi bilgilendirdi. Tekrar gitmek isteyecegim bir tur oldu benim için.

Canan Yeter

Canan Yeter

Turdan çok memnun kaldım. Rehberimizin bölgeye hakim oluşu çok iyiydi ve anlatımı ile bizi bilgilendirdi. Tekrar gitmek isteyeceğim bir tur oldu benim için.

Özge Sarıyer

Özge Sarıyer

Otobüs şoförlerinden tur rehberine ve otel çalışanlarına kadar herkes son derece ilgili, saygılı ve nazikti. Daha önce babam sizin İspanya turunuza katılmıştı. Onun memnuniyeti sonrası sizden haberdar olup sitenizi incelemiştim. Bir çok tur sitesinin aksine fiyatlarınızı uygun ve turlarınızı çeşitli bulduğumdan bu tatil için sizi tercih ederek sömestrda kardeşimle farklı bir gezi yapmış olduk. Tüm ilgililere çok teşekkürler...

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube