0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon


Hayalinizdeki Tatil Gruppal’da...

2010 yılı Aralık ayında bir fırsat sitesi olarak kurulan Gruppal.com, A grubu seyahat acentası belgesini aldıktan sonra sadece seyahat ve turizm alanlarına odaklı bir online seyahat platformu haline gelmiştir.

Seyahat ile ilgili sayısız fırsatı bünyesinde barındıran Gruppal, elde ettiği deneyim ve uzman kadrosuyla tatil ve seyahat fırsatlarının en önde gelen ismi olmuştur.

Gruppal.com üzerinde dünyanın ve Türkiye'nin pek çok yerine gerçekleştirilen unutulmaz tatil seçeneklerini indirimli olarak bulabilirsiniz.

Gruppal.com’da tatil ihtiyaçlarınızı bir bütün olarak karşılayan;

gibi hizmetler cazip fiyatlarla, avantajlı ödeme koşullarıyla ve her zaman sizin yanınızda olan müşteri hizmetleri ekibimizin desteği ile beğeninize sunulmaktadır.

Misyonumuz

En kaliteli ve cazip seyahat fırsatlarını kullanıcılarımıza en uygun fiyat ve koşullar ile sunmak.

Vizyonumuz

Türkiye'nin lider online seyahat platformu olmak.

Değerlerimiz

Gruppal, üyeleri ve çalıştığı hizmet sağlayıcı işletmeler ile her zaman kazan-kazan prensiplerine bağlı olarak, açık ve şeffaf bir ilişki içindedir.

Gruppal Güvencesi

%100 Güvenlik
Gruppal.com'daki üyelik bilgileriniz kesinlikle 3. partiler ile paylaşılmaz ve endüstri standardı güvenlik tedbirleri ile korunmaktadır. Gruppal'da kredi kartınız ile yaptığınız alışverişlerde, kredi kartı bilgileriniz SSL ile şifrelenerek, güvenli bir şekilde bankalara aktarılmakta ve Gruppal sunucularında kesinlikle tutulmamaktadır.

%100 Kalite
Gruppal'da sunulan ürün ve hizmetler Gruppal yetkilileri tarafından kontrol edilerek, kalite standartlarına uygun olmalarına özen gösterilmektedir.

%100 Destek
Gruppal Müşteri Hizmetleri yetkilileri her türlü sorunuz için daima yanınızdadır. Hafta içi 09:00 - 18:30 saatleri arasında telefon desteği, haftanın her günü e-posta desteği sağlanmaktadır.

%100 Müşteri Memnuniyeti
Gruppal, sunulan ürün ve hizmetlerden tüm kullanıcıların en üst seviyede memnun kalması ve unutulmaz deneyimler yaşaması için çaba sarf etmektedir.

Basında Gruppal

Gruppal ile ilgili haberleri, duyuruları ve basın bültenlerini takip ederek, hem güncel kampanyaları hem de Gruppal ile ilgili son gelişmeleri öğrenebilirsiniz.

Kariyer Olanakları

Online Seyahat Sektörünün yükselen değeri Gruppal, artan iş hacmine bağlı olarak mevcut kadrosunu genişletiyor. Açık pozisyonları inceleyip, güncel özgeçmişiniz ile hemen başvurabilirsiniz.

İletişim

Gruppal İnternet Hizmetleri ve Turizm A.Ş.
Halaskargazi Cad. 85/8 Osmanbey / İstanbul
Ticaret Sicil No: 500970
Şişli V.D – 4110441369
Gruppal Müşteri Hizmetleri

Gruppal, TÜRSAB A Grubu Seyahat Acentasıdır. Belge No: A-7575

Tıkla, Hemen Tatile Çık