0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon


Unutulmaz Tatillerin Doğru Adresi

Dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanını keşfetmenizi sağlayan tur fırsatlarına ve birbirinden güzel otel konaklamalarına en uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz Gruppal, tatil acenteliği anlayışına yepyeni bir soluk getiriyor. İnternet ve sosyal medya yoluyla yenilikçi bir anlayışı benimseyen Gruppal sayfalarında tüm tatil hayalleriniz gerçeğe dönüşüyor. Popüler şehirlere ve trend güzergahlara birbirinden uygun tur fırsatlarıyla gitmenin yanı sıra her aldığınız tatil için hediye puan kazanın, bir sonraki tatilinizde dilediğiniz gibi kullanın!

Neden Gruppal?

Kurban ve Ramazan Bayramı, yılbaşı, sömestre gibi özel dönemlerde kaçırılmaz indirimleri yakalayıp inanılmaz erken rezervasyon fiyatlarıyla Orta Avrupa turlarından Uzakdoğu turlarına, Kapadokya’nın butik otellerinden Antalya’nın lüks resortlarına kadar pek çok fırsatı yakalamak için Gruppal’ı takip etmeniz yeterli... Binlerce Gruppal üyesinin arasına katılın, her gün inanılmaz tur fırsatlarından haberdar olun.

Siz Planlayın, Gruppal Gerçekleştirsin!

Hayalinizdeki rüya gibi balayını planlamak ya da ailenizle keyif dolu bir tatil geçirmek için birbirinden farklı konseptleri ve temaları inceleyip planınızı yapabilir, aklınızdaki her soruyu yanıtlayacak deneyimli müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp yüksek güvenlikli sistemimizde tatilinizi satın alarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

İster vizesiz yurtdışı turları, ister Ege kıyılarının en güzel otelleri, isterseniz de Avrupa başkentlerini kapsayan tatil gezilerini birbirinden farklı güzergah ve uçak alternatifleri ile görme şansı, en uygun ödeme seçenekleri ve taksit imkanıyla Gruppal’da sizleri bekliyor. Üstelik yurtdışı tatilleriniz için vize ve seyahat sağlık sigortası işlemlerini de en iyi fiyatlarla burada bulabilirsiniz.

Gruppal, TÜRSAB A Grubu Seyahat Acentasıdır. Belge No: A-7575

Tıkla, Hemen Tatile Çık