0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon


Gruppal Her Zaman Yanınızdadır!

Gruppal sizlere her zaman en iyi seyahat fırsatlarını en avantajlı koşullarda sunabilmek için çalışmaktadır.

%100 GüvenlikGruppal Güvencesi

Gruppal.com'daki üyelik bilgileriniz kesinlikle 3. partiler ile paylaşılmaz ve endüstri standardı güvenlik tedbirleri ile korunmaktadır.

Gruppal'da kredi kartınız ile yaptığınız alışverişlerde, kredi kartı bilgileriniz SSL ile şifrelenerek, güvenli bir şekilde bankalara aktarılmakta ve Gruppal sunucularında kesinlikle tutulmamaktadır.

%100 Kalite

Gruppal'da sunulan ürün ve hizmetler Gruppal yetkilileri tarafından kontrol edilerek, kalite standartlarına uygun olmalarına özen gösterilmektedir.

%100 Destek

Gruppal Müşteri Hizmetleri yetkilileri her türlü sorunuz için daima yanınızdadır. Haftanın 7 günü, Pazartesi - Pazar 09:00 - 23:00 saatleri arasında telefon ve e-posta desteği sağlanmaktadır.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Gruppal, sunulan ürün ve hizmetlerden tüm kullanıcıların en üst seviyede memnun kalması ve unutulmaz deneyimler yaşaması için çaba sarf etmektedir.

Az da olsa, fırsatları sunan işletmelerden kaynaklanabilecek memnuniyetsizliklerde Gruppal her zaman yanınızdadır.

Gruppal Müşteri Hizmetleri yetkilileri sorunu olabilecek en kısa sürede ve sizin yararınıza çözebilmek için gerekli aksiyonları hızlıca alır.

Sunulan hizmetin benzer fırsatlar ile değiştirilmesi, hesabınıza başka hizmetleri satın almak için kullanabileceğiniz hediye puan yüklenmesi ya da ödediğiniz ücretin kredi kartınıza iade edilmesi gibi seçenekler gerekli incelemelerden sonra derhal uygulanır.

Tıkla, Hemen Tatile Çık