Gemi Turları

Sonsuz Mavilikleri Kucaklayın!

Gruppal fırsatları ile birbirinden güzel gemi turları, nehir yolculukları ve mavi turlar sizi bekliyor!

Mavi sulardaki muhteşem seyahatiniz için birkaç seçeneğiniz var. Dilerseniz Yunan adaları gemi turları ile Ege'yi keşfedin, dilerseniz cruise gemi turları ile dünyanın dört yanını gezin ya da mavi turlarla Türkiye kıyılarında dolaşın.

Bedri Rahmi ve Sabahattin Eyuboğlu, Halikarnas Balıkçısı olarak bildiğimiz Cevat Şakir Kabaağaçlı ve Azra Erhat’ın başını çektiği mavi yolculuk geleneği, şu anda da sadece deniz ve kum tatilinden fazlasını arayanların, doğal güzelliklerle iç içe bir yurtiçi kültür turu yapmak isteyenlerin de ilk tercihlerinden biri.

Akdeniz’in Ege’ye karıştığı sularda tekne turu yapmak ve ve guletinizin kamarasında ya da yöredeki birbirinden güzel yerlerde geceleyeceğiniz bu yolculuklar unutulmaz hatıralarınızdan biri olacak.

2016 yurtdışı turları arasında en popüler seçeneklerden olan gemi turu seçeneklerini kaçırmayın!

Nehir Turlarıyla Şehirleri Gezin.

Gemi turu seçenekleriniz arasında bir diğeri ise nehir turları. Özel nehir gemileri ile yapılan bu yolculuklar, büyük nehirlerde bu suların can verdiği şehirler arasında konforlu bir yolculuk imkânı sunuyor.

İnce uzun nehir gemileride geçireceğiniz bu yolculuk için pek çok farklı destinasyon imkanınız var; Rusya’nun can damarı ve Avrupa’nın en büyük nehri olan Volga Nehri üzerinde Rus şehirlerini beyaz gecelerin batmayan güneşi altında görebileceğiniz ve gezebileceğiniz bir nehir turu gerçekleştirebilir ya da Ukrayna’da Dinyeper’in sakin akıntısı eşliğinde bu güzel ülkeyi kuzeyden güneye keşfedebilirsiniz.

Dilerseniz Ren ve Tuna nehri turlarıyla Avrupa’nın güzelliklerini görme şansınız da var.

Ren turlarıyla Alman şatolarının arasında masalsı bir nehir turu sizleri beklerken Tuna nehir turlarında 10 ülkeden geçen bu önemli su yolunun üzerindeki birbirinden farklı kültürleri keşfetme imkânını da değerlendirebilirsiniz.

Konforlu Cruise Turları

Ve yurtdışı gemi turlarının en konforlusu olan cruise turu seçenekleri de yine en ucuz ve herşey dahil ya da vizesiz seçenekleri ile gemi turu fırsatlarımız arasında sizi bekliyor.

Dünyanın dört bir tarafını keşfedebileceğiniz, İstanbul, Kuşadası ve İzmir çıkışlı gemi ve cruise turlarında yüksek konforlu gemilerde sınırsız etkinlik seçeneği sizleri bekliyor.

İster Karayip turlarıyla cennet gibi tropik adalarını keşfedin, ister İskandinavya’nın fiyortları arasında bir gemi turu ile büyük başkentleri ve farklı kuzey şehirlerini dolaşabileceğiniz mükemmel bir rota çizin, isterseniz de Yunanistan turları, Yunan Adaları turu ya da Adriyatik turları ile Akdeniz ve Ege’nin Mykonos, Santorini gibi ünlü adalarını ve Venedik, Atina, Pire, Korfu gibi büyük şehirlerini ve limanlarını kapsayan mükemmel bir seyahat geçirin.

Vizesiz gemi turları da sizi Yunan adalarına götürmek için muhteşem fırsatlar sunuyor. İzmir çıkışlı gemi turları ve Kuşadası ya da İstanbul çıkışlı gemi turları arasından dilediğinizi şeçin ve vizesiz Yunan adaları tatiline hazırlanın!

Deniz üzerinde geçireceğiniz saatleri sınırsız bir eğlenceye çevirecek olan 2017 cruise turları ile birbirinden güzel yolculuk seçenekleri, uygun fiyatları sizleri bekliyor.

Birbirinden farklı seçenekler ile unutulmaz tatil turları deneyimlerinizden birisi haline gelecek olan gemi turlarını dilerseniz kültür turu, dilerseniz de balayı turu olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Birbirinden farklı şehirleri, nehirlerin ve denizlerin ayırdığı farklı ama yine de ortak kültürleri tanımak için sizi de gemi turlarına davet ediyoruz.

Erken rezervasyon ile uygun tatil seçeneklerini Gruppal fırsatlarıyla yakalamak için gemi turu sayfalarımızı inceleyin ve bu unutulmaz tecrübeyi yaşamak için hazırlanmaya başlayın! 

Bayram Turları Ödeme Seçenekleri Vize Hizmeti

Gemi Turları

Filtreleri Temizle

Üye Yorumları

Necla Turan

Necla Turan

Oda temizliği ve animasyonlar çok iyiydi. Teşekkürler.

Ahu Su

Ahu Su

Tüm Gruppal operasyon ekibine geçirdiğimiz güzel tur organizasyonu için teşekkür ederiz.

S.Mehlika Yağcı

S.Mehlika Yağcı

Eşim ve aile büyüklerim ile katıldığım gemi turunuzdan çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Taha Bey aracılığı ile almış olduğum turunuzdan her beklentimiz karşılandı. Bize tur ile verilen her bilginin doğru ve eksiksiz karşılandığını belirtmek isterim. Kendim eşim ve aile yakınlarım adına çok çok teşekkür ediyorum. Başka bir seyahatte görüşmek üzere.

Gülcan Acar

Gülcan Acar

Yunan Adaları turunu cuma sabahı tamamladık. Gezimiz tamamen sorunsuz ve beklentimizin üzerinde geçti. Hem tur koşulları (gemi ve olanakları) hem de destinasyon gerçekten çok tatmin ediciydi. Fotoğrafçı olarak Girit ve Pire Limanı benim için biraz zaman kaybıydı ama en azından fikrimiz oldu. Kısacası bu zamanı Mikanos ve Santorini'de harcamak bir fotoğrafçıyı daha çok memnun ederdi. Her şey için teşekkür eder, yeni turlarda görüşmeyi dilerim.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Pazartesi-Pazar: 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek
137 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube