0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Gemi Turları

Sonsuz Mavilikleri Kucaklayın!

Gruppal gemi turu fırsatları ile birbirinden güzel gemi turları, nehir yolculukları ve mavi turlar sizi bekliyor!

Mavi sularda yapacağınız muhteşem gezi için birçok seçeneğiniz var. Dilerseniz Yunan adalarına tekne turları ile Ege Denizi'ni keşfedebilir, kruvaziyer gemilerle dünyayı dolaşabilir veya mavi yolculukla Türkiye kıyılarını dolaşabilirsiniz.

Akdeniz ve Ege denizlerinin buluştuğu sularda gemi turu yapmak ve lüks otel konforunda deniz seyahati gerçekleştirmek unutulmaz tatillerinizden biri olacaktır.

Yeni sezon yurtdışı turları arasında en popüler seçeneklerden olan gemi turu fırsatlarını kaçırmayın!

Nehir Turlarıyla Şehirleri Gezin

Gemi turu seçenekleriniz arasında bir diğeri ise nehir turları. Özel nehir gemileri ile yapılan bu yolculuklar, büyük nehirlerde bu suların can verdiği şehirler arasında konforlu bir yolculuk imkânı sunuyor.

İnce uzun nehir gemilerinde geçireceğiniz bu yolculuk için pek çok farklı destinasyon imkanınız var; Rusya’nun can damarı ve Avrupa’nın en büyük nehri olan Volga Nehri üzerinde Rus şehirlerini beyaz gecelerin batmayan güneşi altında görebileceğiniz ve gezebileceğiniz bir nehir turu gerçekleştirebilir ya da Ukrayna’da Dinyeper’in sakinliği eşliğinde bu güzel ülkeyi kuzeyden güneye keşfedebilirsiniz.

Dilerseniz Ren ve Tuna Nehri turlarıyla Avrupa’nın güzelliklerini görme şansınız da var.

Ren nehri turlarıyla Alman şatolarının arasında masalsı bir nehir turu sizleri beklerken Tuna nehir turlarında 10 ülkeden geçen bu önemli su yolunun üzerindeki birbirinden farklı kültürleri keşfetme imkânını da değerlendirebilirsiniz.

Konforlu Cruise Turları

Ve yurtdışı gemi turlarının en konforlusu olan cruise turu seçenekleri de yine en ucuz ve herşey dahil ya da vizesiz seçenekleri ile gemi turu fırsatlarımız arasında sizi bekliyor.

Dünyanın dört bir tarafını keşfedebileceğiniz, İstanbul, Kuşadası ve İzmir çıkışlı gemi ve cruise turlarında yüksek konforlu gemilerde sınırsız etkinlik seçeneği sizleri bekliyor.

İster Karayip turlarıyla cennet gibi tropik adalarını keşfedin, ister İskandinavya’nın fiyortları arasında bir gemi turu ile büyük başkentleri ve farklı kuzey şehirlerini dolaşabileceğiniz mükemmel bir rota çizin, isterseniz de Yunanistan turları, Yunan Adaları turu ya da Adriyatik turları ile Akdeniz ve Ege’nin Mykonos, Santorini gibi ünlü adalarını ve Venedik, Atina, Pire, Korfu gibi büyük şehirlerini ve limanlarını kapsayan mükemmel bir seyahat geçirin.

Gayet ekonomik fiyatlarla sizi bekleyen Akdeniz gemi turları ile birbirinden güzel liman şehirlerini keşfedeceksiniz. Son dönemlerin en popüler rotaları olan Baltıklar Gemi Turları ve Norveç Fiyortları gemi turlarıyla kuzeyin en güzel manzaraları sizi bekliyor.

Vizesiz gemi turları da sizi Yunan adalarına götürmek için muhteşem fırsatlar sunuyor. İzmir çıkışlı gemi turları ve Kuşadası ya da İstanbul çıkışlı gemi turları arasından dilediğinizi şeçin ve vizesiz Yunan adaları tatiline hazırlanın!

Deniz üzerinde geçireceğiniz saatleri sınırsız bir eğlenceye çevirecek olan yaz sezonu cruise turları ile birbirinden güzel yolculuk seçenekleri, uygun fiyatları sizleri bekliyor.

Birbirinden farklı seçenekler ile unutulmaz tatil turları deneyimlerinizden birisi haline gelecek olan gemi turlarını dilerseniz kültür turu, dilerseniz de balayı turu olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Birbirinden farklı şehirleri, nehirlerin ve denizlerin ayırdığı farklı ama yine de ortak kültürleri tanımak için sizi de gemi turlarına davet ediyoruz.

Erken rezervasyon ile uygun tatil seçeneklerini Gruppal fırsatlarıyla yakalamak için gemi turu sayfalarımızı inceleyin ve bu unutulmaz tecrübeyi yaşamak için hazırlanmaya başlayın! 

Gemi ile Tatil Yapmak 

Ömrünüz boyunca güzel hatıralarla anımsayacağınız bir seyahat deneyimi için hazırlanın.

Bütçe dostu cruise turu alternatiflerimizle mükemmel yerler keşfedebilirsiniz. Huzur mu arıyorsunuz? Gemi ile tatil yapmak tüm dertlerinizi unutmanızı, mavinin derinliklerinde kaybolmanızı sağlayacak. Yoksa aradığınız şey sadece macera mı?

Daha önce çok az sayıda insanın ayak bastığı adaları yakından görmek hatta koylarında yüzmek, birbirinden güzel dalış noktalarında rengarenk deniz canlılarıyla tanışmak, lüks gemilerde havuz partilerinde eğlenmek ve dünyaca ünlü DJ’lerin şovlarını izlemek için cruise yolculuğu yapabilir ve üstelik bu unutulmaz deneyimi tur boyunca her gün yaşayabilirsiniz.

Manzaraları, galerileri, müzeleri, kiliseleri, tarihi yapıları ve meydanları gezmek için doğru vakti, doğru sezonu bulamadığınız, hatta bunun için üzüldüğünüz oluyor mu? İnanın bize tüm bunları geceleyin ışıl ışıl, hele ki denizden görmek inanılmaz bir deneyim.

Gemi ile gezmek inanılmaz farklı bir tatil deneyimi olacak. Bir gün Avrupa’nın herhangi bir şehrindeyken, ertesi gün bir bakmışsınız Afrika kıtasına geçmişsiniz. Her güne farklı bir şehirde, ülkede ya da kıtada uyanmak gibi özel bir deneyimi yaşatan cruise turları o kadar fazla ve çeşitli ki, her sene dünyanın farklı bir köşesini keşfedebilirsiniz.

Yılbaşı zamanı, bayramda, bahar mevsiminde, her ne zaman isterseniz, gideceğiniz yere tur düzenleyen lüks bir gemi bulabilirsiniz. Gemi ile tur yapan herkesin söylediği ortak bir şey var ki, o da bunu bir kez daha yaşamak istedikleri…

Gemi Turu Pahalı mı? 

Gemi turlarına katılmakla ilgili soru işaretlerinden en büyüğü şüphesiz cruise turu fiyatları ile ilgili. Neredeyse 4 futbol sahası büyüklüğünde, 3000-7000 kişi kapasiteli çok katlı lüks bir gemide kimsenin 3-4 yıldızlı bir otelin oda fiyatı ödeyerek tatil yapma beklentisi yok ama gemi turları, tıpkı jet kiralama gibi birçoğumuzun zihninde elde edilemeyecek kadar pahalı olarak canlanıyor.

Bazı gemi turu fiyatlarının, ulaşım aracının uçak, konaklamanın ise 5 yıldızlı bir otel olduğu normal şehir ve ülke turlarıyla eşdeğer olduğunu söyleyebiliriz. Bir şekilde gemi turu satın aldık, peki ya gemi içindeki harcamalar diyorsanız, çoğu gemi turlarının fiyatları, her şey dahil olarak hesaplanıyor ve diğer ihtiyaçlarınızda (Wifi hizmeti, market alışverişleri vb.) ekstra ödeme yapmanız isteniyor.

Avrupa şehrine gidip de denize karşı gün batımını izlemek ve bir yandan da enfes bir akşam yemeği yemek, gemi turlarında daha ucuza geliyor. Yani gemi turları ucuz mu pahalı mı sorusunu sormadan önce tur fiyatına dahil edilen hizmetleri iyi araştırmak gerekiyor. Cruise tatili fiyatlarını karşılaştırmak için gemi turlarımızı inceleyebilirsiniz.

Her Şey Dahil Gemi Turları 

Gemi turlarının bir kısmı her şey dahil hizmet veriyor.

Bulunduğunuz yerden gemi turuna çıkacağınız yurt dışı/yurt içi şehrine ve havalimanından geminin hareket edeceği limana yapılan ulaşımlar, liman vergileri, vize işlemleri, gemideki konaklamalar, gemide düzenlenecek olan tüm etkinlik ve organizasyonlar, animasyon şov ve gösterileri, DJ şovları, konserler, havuz partileri, geminin rehber hizmetleri, alkollü ve alkolsüz tüm içecekler vb. imkanlar ödeyeceğiniz gemi turu ücretine dahil oluyor.

Kısacası her şey dahil gemi turlarına katıldığınızda birkaç yıllık tatil ihtiyacınızı gidermiş oluyorsunuz. Elbette bu hizmetler turun uzunluğuna, turda gidilecek ülkelere, seyahat edeceğiniz kişi sayısına göre değişebiliyor.

Dünyanın En Lüks Gemisi 

Hepimiz merak etmişizdir, özellikle gemi turuna daha öncede katılanlar: “Bu gemi böyleyse, dünyanın en lüks gemisini tahmin bile edemiyorum!” Bazen televizyonda görüyoruz; dünyanın en lüks gemisini tamamıyla videoya almak bile günler sürüyor neredeyse. Bir gemide birkaç şehir birden kurulmuş sanki.

Dünyanın en önemli medya ve yayıncılık şirketlerinden biri olan İngiltere merkezli The Telegraph ve diğer birçok seyahat sitesinin ortak görüşüne göre 2017 yılı itibariyle dünyadaki en lüks gemi, Regent Seven Seas Explorer. Şimdiye kadar inşa edilmiş en lüks gemi olduğuna inanılan Seven Seas, her şeyin en iyisini sunan, aralarında İspanyol sanatçı Eduardo Arranz-Bravo ve Picasso’nun da bulunduğu 2500 sanat eserine ev sahipliği yapan, dünyaca ünlü şeflerin birbirinden güzel menüler sunduğu restoranlarıyla ünlü tam bir “cennet”.

Dünyanın en konforlu gemisinde her şey dahil hizmet (İnternet, sınırsız rehberli turlar, alakart menülerin olduğu lüks restoranlarda yemek yemek, alkollü ve alkolsüz tüm içecekler) veriyor.

Dünyanın En Büyük Gemisi 

Dünyanın en büyük gemisinin ise lüks olandan pek bir farkı yok aslında. Daha çok yolcu kapasitesi olduğu için içerisinde çok daha büyük spor alanları, konaklama yerleri, havuz ve su parkları, parti ve konser alanları vb. barındırıyor. En büyük gemi olunca tabii, haliyle adım başı “Aaa bu da mı varmış? Nasıl yani bu da mı?” sorularını soruyor ve en sonunda da “Bu kesinlikle gemi olamaz, ben neredeyim?” ile finali yapıyorsunuz.

Tamamını gezmek bir yana dursun, kaybolmamak için sadece o gemiye özel tasarlanmış gps cihazlarından kullanmanız gerekiyor. Dünyanın en büyük cruise gemisi unvanına sahip Harmony of the Seas’in (Denizlerin Armonisi) toplam uzunluğu 362.12 metre. Bu devasa cruise gemisi 5479 yolcuyu aynı anda taşıyabiliyor.

İstanbul Çıkışlı Gemi Turları 

Türkiye’nin ve aynı zamanda Avrupa ile Asya’nın hava yolu, kara yolu ve deniz yolu ulaşımı olmak üzere en önemli şehri olan İstanbul, çok sayıda önemli gemi turunun da hareket noktası.

Dolayısıyla bulunduğunuz şehirden öncelikle İstanbul’a gelmeniz, sonrasında da geminin hareket edeceği şehrin limanına gitmeniz gerekiyor. İstanbul çıkışlı gemi turlarından bazıları Ren Nehri, Tuna Nehri, Mosel Nehri, Uzakdoğu, Akdeniz adaları, Karayipler, Alaska, Japonya, Mississippi, Endülüs, Portekiz, Çin ve Yangtza Nehri. İstanbul çıkışlı cruise turları arasından seçim yapmak gerçekten çok zor.Mesela Akdeniz adalarında İtalya, Malta, Yunanistan üçlüsünü tam 11 günde keşfedebilirsiniz.

Japonya ve Güney Kore gemi turunda ise Kobe, Kagoshima, Gangjeong, Tokyo gibi Uzakdoğu’nun en güzel şehirlerini görme fırsatınız olacak. Sapphire Princess ile harikalar diyarına adım atacaksınız: Güneydoğu Asya’da her şey dahil konaklama rahatlığıyla Malezya’dan Kuala Lumpur’a kadar birçok yeri gezebilirsiniz.

Vizesiz Gemi Turları 

Şu vize işlemlerinin gereksiz fazlalığı, kim bilir kaçımızı muhteşem bir tatil yapma fikrinden vazgeçirdi?

Kim bilir kaçımız sırf vize işlemleriyle uğraşmamak için belki de tam zevkimize göre bir yere gidip, daha önce tatmadığımız lezzetler tatmak, yeni yerler görmek ve farklı kültürler tanımaktan vazgeçtik… Ama şimdi sıkı durun! Dünyada toplam 200’ü biraz geçkin ülke sayısı varken, bunun neredeyse yarısı kadarını, Türk vatandaşı olarak vizesiz gezebileceğinizi biliyor muydunuz?

Bir de bu deneyimi denizde yaşamak isteyenler var tabii.

O zaman hemen şimdi vizesiz gemi turlarından birini seçin ve yola çıkın.

Vizesiz gemi turu seçenekleri o kadar fazla ki, siz de herkes gibi dilediğiniz zaman sonsuz mavilikleri kucaklayabileceksiniz. Vize derdi olmadan, konsolosluklar arası mekik dokumadan vizesiz cruise turlarına katılabilirsiniz.

Hem yakın hem vizesiz olsun, şöyle güzel bir hafta sonu geçireyim diyorsanız, vizesiz Yunan Adaları turuna; beni biraz daha uzaklara götürsün, bambaşka kültürlere yelken açayım diyorsanız da Güneydoğu Asya veya Japonya gemi turuna katılmanızı öneriyoruz. Artık gemi turları vizesiz daha keyifli ve de zahmetsiz!

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori

Gemi Turları


  1. Anasayfa
  2. Gemi Turları
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Necla Turan
Necla Turan

Oda temizliği ve animasyonlar çok iyiydi. Teşekkürler.

Ahu Su
Ahu Su

Tüm Gruppal operasyon ekibine geçirdiğimiz güzel tur organizasyonu için teşekkür ederiz.

S.Mehlika Yağcı
S.Mehlika Yağcı

Eşim ve aile büyüklerim ile katıldığım gemi turunuzdan çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Taha Bey aracılığı ile almış olduğum turunuzdan her beklentimiz karşılandı. Bize tur ile verilen her bilginin doğru ve eksiksiz karşılandığını belirtmek isterim. Kendim eşim ve aile yakınlarım adına çok çok teşekkür ediyorum. Başka bir seyahatte görüşmek üzere.

Gülcan Acar
Gülcan Acar

Yunan Adaları turunu cuma sabahı tamamladık. Gezimiz tamamen sorunsuz ve beklentimizin üzerinde geçti. Hem tur koşulları (gemi ve olanakları) hem de destinasyon gerçekten çok tatmin ediciydi. Fotoğrafçı olarak Girit ve Pire Limanı benim için biraz zaman kaybıydı ama en azından fikrimiz oldu. Kısacası bu zamanı Mikanos ve Santorini'de harcamak bir fotoğrafçıyı daha çok memnun ederdi. Her şey için teşekkür eder, yeni turlarda görüşmeyi dilerim.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube