0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Gemi Turları

Costa Gemilerini Keşfedin!

Costa Pacifica, Costa Mediterranea, Costa Fascinosa... Dünya denizlerinin en çok tercih edilen cruise firmalarından Costa Cruises fırsatları sayfalarımızda sizi bekliyor! 

Güneydoğu Asya gemi turlarından Batı Akdeniz kıyılarına kadar dünyanın en güzel limanlarını keşfetmenizi sağlayacak olacak Costa gemi turları, şimdi en iyi fiyat ve taksit seçenekleri ile sizi bekliyor.

Dünyanın en büyük gemi turu şirketlerinden biri olan Costa Cruises gemileri, lüks konaklama seçenekleri ve gemilerindeki sayısız aktiviteleriyle size unutulmaz bir gemi turu vaat ediyor. Lüks bir otelden daha konforlu olan Costa gemilerinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve daha inmeden bir sonraki turunuzu planlamaya başlayacaksınız. 

Britanya'dan Vietnam'a en güzel limanları Costa ayrıcalığıyla keşfedin!

Costa Cruises Hakkında

Costa Crociere olarak da bilinen Costa Cruises, 1854'te kurulmuş olan İtalyan gemi şirketidir. 2000'den beri Carnival Cruise altında yer alan firmanın merkezi Cenova'da yer almaktadır ve 14 gemisiyle dünyanın dört bir yanında çeşitli gemi turları düzenlemektedir.

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Necla Turan
Necla Turan

Oda temizliği ve animasyonlar çok iyiydi. Teşekkürler.

Ahu Su
Ahu Su

Tüm Gruppal operasyon ekibine geçirdiğimiz güzel tur organizasyonu için teşekkür ederiz.

S.Mehlika Yağcı
S.Mehlika Yağcı

Eşim ve aile büyüklerim ile katıldığım gemi turunuzdan çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Taha Bey aracılığı ile almış olduğum turunuzdan her beklentimiz karşılandı. Bize tur ile verilen her bilginin doğru ve eksiksiz karşılandığını belirtmek isterim. Kendim eşim ve aile yakınlarım adına çok çok teşekkür ediyorum. Başka bir seyahatte görüşmek üzere.

Gülcan Acar
Gülcan Acar

Yunan Adaları turunu cuma sabahı tamamladık. Gezimiz tamamen sorunsuz ve beklentimizin üzerinde geçti. Hem tur koşulları (gemi ve olanakları) hem de destinasyon gerçekten çok tatmin ediciydi. Fotoğrafçı olarak Girit ve Pire Limanı benim için biraz zaman kaybıydı ama en azından fikrimiz oldu. Kısacası bu zamanı Mikanos ve Santorini'de harcamak bir fotoğrafçıyı daha çok memnun ederdi. Her şey için teşekkür eder, yeni turlarda görüşmeyi dilerim.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube