0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Sıkça Sorulan Sorular

Gruppal nedir?

Gruppal, Türkiye’nin lider tatil ve seyahat fırsatları sitesidir.

Yurtdışı turlar, yurtiçi turlar, kültür turları, gemi turları (cruise), otel, uçak, araç kiralama, havaalanı transferleri, vize asistanlığı ve profesyonel tatil danışmanlığı hizmetleri avantajlı fiyatlar ve cazip ödeme koşulları ile sunulmaktadır.

Üyelik ücretli mi ?

Gruppal'a üyelik ücretsizdir.

Gruppal’a nasıl üye olabilirim?

Gruppal'a ücretsiz üye olmak için "Üye Ol" linkine tıklayarak üyelik sayfasına ulaşabilir ve buradaki kısa formu doldurarak üyeliğinizi hemen başlatabilirsiniz.

Üye olmadan satın alma yapabilir miyim?

Evet, Gruppal’da üye olmadan da satın alma yapabilirsiniz.

Direkt satın alma imkanı varsa neden üye olayım?

Üye olmanız ve üye girişi yaparak satın alma yapmanız durumunda, alışverişlerinizden hediye puanlar kazanabilir ve puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde ekstra indirim olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca, size özel tatil fırsatlarından da faydalanma imkanını elde edersiniz.

Gruppal güvenli mi?

Gruppal tarafından kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz titizlikle korunmaktadır. Söz konusu kişisel bilgileriniz sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece 3. kişilerle kesinlikle paylaşılmamamaktadır.

Tatil fırsatlarını satın almak için kullandığınız kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde Gruppal tarafından saklanmamaktadır. Vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri SSL ile şifrelenerek, doğrudan bankaya iletilmektedir.

Gruppal’da fiyat avantajı var mı?

Evet, turizm işletmeleri ile yapılan özel anlaşmalar neticesinde en uygun tatil ve seyahat fırsatları en cazip fiyatlar ile sunulmaktadır.

Fırsatı beğendim, nasıl satın alabilirim?

Fırsat sayfasında yeralan "Satın Al" butonuna tıklayarak, satın alma sayfasına geçebilirsiniz. Bir sonraki adımda kredi kartı bilgilerinizi girerek, satın alma işlemini güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Visa veya Mastercard kredi kartlarınız ile satın alma ve taksitlendirme yapabilirsiniz. Kredi kartı kullanmak istemiyorsanız Gruppal hesaplarına EFT yapabilirsiniz. Ödemeyi yaptıktan sonra 0850 532 20 10 numaralı Gruppal Müşteri Hizmetlerini arayarak, bilgi vermeniz gerekmektedir.

Fırsatı satın aldıktan sonra ne yapmam lazım?

Fırsatı satın aldıktan sonra Gruppal’dan size e-posta ve eğer tercih ettiyseniz sms ile fırsat kodunuz gönderilmektedir. Fırsat kodunuzu kullanarak, satın almış olduğunuz tatil için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Fırsat kodu nedir?

Fırsatı satın aldığınızı gösteren ve rezervasyon esnasında bildirmeniz gereken kupon kodlarıdır.

Fırsatı satın aldım, ne zaman kullanmaya başlayabilirim?

Fırsatı, satın aldığınız hizmetin verileceği tarihte kullanabilirsiniz. Özellikle dikkat edilmesi gereken husus tatil fırsatlarında önceden rezervasyon yaptırma zorunluluğudur.

Fırsat kodumu kaybettim, ne yapmam lazım?

Fırsatı satın aldıktan sonra fırsat kodlarınızı içeren bir e-posta gönderiliyor. Fırsat kodunuzu gönderilen e-posta’dan tekrar bulabilir ya da gruppal.com'da "Üye Girişi" yaparak, "Hesabım" bölümünden satın aldığınız tüm fırsatlara ulaşabilirsiniz.

Fırsatın "Hediye Puanı" nedir?

Her fırsatı satın aldığınızda, gruppal.com'daki hesabınıza belli bir hediye puanı yatırılır ve alışveriş tarihinden 7 gün sonra aktif olur. Bu puanları biriktirebilir ve sonraki alışverişlerinizde ekstra indirim olarak kullanabilirsiniz.

Fırsatı satın aldım ama kullanmayacağım, nasıl iptal ederim?

Site üzerinden satın alınan tur ve geziler için rezervasyon esnasında paket tur sözleşmesi paylaşılmaktadır. İptal ve iade koşulları paket tur sözleşmesinin ilgili maddelerine göre düzenlenmektedir. İptal talepleriniz için destek@gruppal.com adresine e-posta göndermeniz gerekmektedir.

Üyelik bilgilerime nasıl ulaşabilirim?

gruppal.com'da "Üye Girişi" yaparak, "Hesabım" bölümünden satın aldığınız tüm fırsatlara ve üyelik bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezi çalışma saatleriniz nedir?

Pazartesi – Pazar 09:00 – 23:00 saatleri arasında tatil ve seyahat danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Başka sorularım da var, ne yapabilirim?

Sorularınız ve önerileriniz için bize destek@gruppal.com veya 0850 532 20 10 numaralı Gruppal Müşteri Hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.