0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Gemi Turları

Şehirlerin Kalbinde Seyahat...

Gemi turlarının en masalsı formlarından biri elbette nehir turları.

Sakince akan, kimi zaman daralıp kimi zaman genişleyen bir nehrin üzerinde güzel bir nehir gemisi ile salınarak giderken iki yakadaki muhteşem manzarayı ve çeşitli şehirleri seyre dalabilir, nehrin taşıdığı tarihi hatıraların içinde yepyeni bir gemi tatili deneyimi yaşayabilirsiniz.

Elbette nehir turlarınız yalnızca teknede geçmiyor; birbirinden farklı şehirleri gezip ünlü yerleri, binaları ve anıtları görebilir, yemek molası verip yerel lezzetlerin tadını çıkarabilir ve çevrenizde akıp giden şehir hayatını gözleyebilirsiniz unutulmaz bir kültür gezisi yapabilirsiniz.

Teknede yol aldığınız zamanlarda ise birbirinden farklı eğlenceler sizleri bekliyor! Çeşitli aktiviteler, gala yemekleri, kokteyller, konserler ve danslar güzel nehir turu fırsatlarında sizleri bekliyor olacak. Yani nehir turlarında sıkılmanıza vakit kalmayacak.

Rus Kentlerini Keşfedin!

Nehir turunuz için Avrupa’nın en büyük nehirleri arasında çeşitli seçenekleriniz bulunuyor.

Romantik Ren Nehri turu, Avrupa’yı baştan başa dolaşan Tuna Nehri turu, Rusya’nın en güzel şehirlerini göreceğiniz Volga turu, Ukrayna’yı kuzeyden güneye kat eden Dinyeper nehri turu, seçeneklerinden yalnızca bazıları.

Moskova ve St. Petersburg arasında pek çok güzel kenti görebileceğiniz, Rus gelenekleri ve eğlenceleriyle süslü Volga nehir turları ile birbirinden güzel nehir gemileri ile Rusya’nın iki en büyük şehrini ayrıntılı gezme fırsatı da bulacaksınız.

Dünyanın en güzel şehirlerden biri olarak kabul edilen ve Hermitage Müzesi, Kış Sarayı, Kazan Katedrali, Dökülen Kan Kilisesi ve sayısız güzelliği barındıran St. Petersburg;  Kremlin Kuleleri ve Kızıl Meydan’ıyla ünlü, Nazım Hikmet’in mezarını da ziyaret edebileceğiniz başkent Moskova, Volga nehir turunuzun keyifli gezileri arasında.

Vizesiz tur seçenekleri arasında yer alan Rusya’nın güzelliklerini ve güneşin batmadığı Beyaz Geceler’i en güzel göreceğiniz turlardan biri kesinlikle Volga Nehri turu olacak.

Avrupa Nehirlerini Gezin

İsviçre Alpleri’nden doğan ve Hollanda’dan denize dökülen Ren nehri turları ise Almanya, Fransa, Hollanda ve İsviçre topraklarını ziyaret edebileceğiniz büyülü bir yolculuk fırsatı sunuyor.

Büyük kısmı Almanya şehirlerinde süren Ren nehir turlarında, nehir boyunca tepelere sıralanmış birbirinden güzel şatoları görebilir, efsanevi Lorelei kayalıklarından geçebilir, birbirinden güzel şehirleri gezip tanıyabilirsiniz.

Köln’ün ünlü katedralini, Amsterdam’ın ünlü kanallarını, Strazbourg’u sokaklarını dilediğinizce gezebileceğiniz Ren Nehri turlarında kendinizi bir masalın içinde  gibi hissedeceksiniz.

Almanya’nın güneyindeki Karaorman bölgesinden doğup pek çok ülkeyi ziyaret ettikten sonra Karadeniz’e dökülen Tuna Nehri de nehir turları arasında en çok tercih edilenlerden biri.

Geçtiği 10 ülkenin 5’inde başkenti ziyaret eden, hatta başkentleri belirleyen Tuna Nehri, yolcularına farklı bir Orta Avrupa turu sunuyor.

Seçtiğiniz tura bağlı olarak Viyana, Bratisava, Budapeşte, Passau, Belgrad gibi şehirleri ziyaret edebileceğiniz Tuna Nehri turlarında, kulağınızda yankılanan vals notaları eşliğinde unutulmaz bir seyahat yaşayacaksınız.

Nehir turu seyahati, tatil hatıralarınız arasında bambaşka bir yere sahip olacak.

Birbirinden farklı kültürleri, su kenarında kurulmuş ve büyümüş şehirlerin tarihini ve güzelliklerini en yakından görebileceğiniz tatiller uygun nehir turu fiyatları, birbirinden farklı seçenekler ve erken rezervasyon fırsatlarıyla Gruppal sayfalarında sizleri bekliyor!

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Necla Turan
Necla Turan

Oda temizliği ve animasyonlar çok iyiydi. Teşekkürler.

Ahu Su
Ahu Su

Tüm Gruppal operasyon ekibine geçirdiğimiz güzel tur organizasyonu için teşekkür ederiz.

S.Mehlika Yağcı
S.Mehlika Yağcı

Eşim ve aile büyüklerim ile katıldığım gemi turunuzdan çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Taha Bey aracılığı ile almış olduğum turunuzdan her beklentimiz karşılandı. Bize tur ile verilen her bilginin doğru ve eksiksiz karşılandığını belirtmek isterim. Kendim eşim ve aile yakınlarım adına çok çok teşekkür ediyorum. Başka bir seyahatte görüşmek üzere.

Gülcan Acar
Gülcan Acar

Yunan Adaları turunu cuma sabahı tamamladık. Gezimiz tamamen sorunsuz ve beklentimizin üzerinde geçti. Hem tur koşulları (gemi ve olanakları) hem de destinasyon gerçekten çok tatmin ediciydi. Fotoğrafçı olarak Girit ve Pire Limanı benim için biraz zaman kaybıydı ama en azından fikrimiz oldu. Kısacası bu zamanı Mikanos ve Santorini'de harcamak bir fotoğrafçıyı daha çok memnun ederdi. Her şey için teşekkür eder, yeni turlarda görüşmeyi dilerim.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube