0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 94722

Volga Nehri Gemi Turu

Volga Nehri turları ile kuzeyin muhteşem ülkesi Rusya’nın bambaşka güzelliklerini keşfedeceksiniz. Moskova ve St. Petersburg’un yanı sıra birbirinden güzel limanlarda unutulmaz günler, Rus eğlenceleri ve keyifli geceler!

 • Volga Nehri Turu Tekneleri

  Volga Nehri Turu Tekneleri

 • Oturma Alanları

  Oturma Alanları

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Gemi Restoranı

  Gemi Restoranı

 • Kanlı Kilise - St. Petersburg

  Kanlı Kilise - St. Petersburg

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Kışlık Saray - St. Petersburg

  Kışlık Saray - St. Petersburg

 • Kremlin ve St. Basil Katedrali - Moskova

  Kremlin ve St. Basil Katedrali - Moskova

 • Moskova Nehri ve Şehir Manzarası - Moskova

  Moskova Nehri ve Şehir Manzarası - Moskova

 • Ugliç

  Ugliç

 • Volga Ana ve Sular Altında Kalyazin

  Volga Ana ve Sular Altında Kalyazin

 • Gemi Güvertesinden Kiliseler

  Gemi Güvertesinden Kiliseler

 • Kiji

  Kiji

 • Mandrogi

  Mandrogi

 • Nehirde Gemiler

  Nehirde Gemiler

 • Volga'da Gezi Keyfi

  Volga'da Gezi Keyfi

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Volga Nehri Gemi Turu
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim Turu satın almadan önce 0850 532 20 10 numaralı telefondan müsaitlik ve bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Üye Yorumları

Füsun Genç Yünüak

Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

Belgin Fırat

Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

Volga Nehri Gemi Turu 

Orman, nehir ve kuş sesleriyle güne uyanmaya ne dersiniz?  

Rusya'nın birbirinden güzel nehirleri üzerinden yapacağınız nehir turları ile Moskova ve St. Petersburg gibi dünyanın iki önemli kentini gezerek keşfedecek ve Volga Nehri boyunca Rus tarihine tanıklık eden kasaba ve köyleri Gruppal ayrıcalığı ile ziyaret edeceksiniz.

Sovyet Rusya'nın ihtişamına tanıklık etmek, heykeller, tablolar ve ilginç süslemelerle bir müzeyi andıran ünlü Moskova Metrosu'nu görmek, Moskova ve St Petersburg akşamlarında eğlenmek, Nazım Hikmet'in mezarını ziyaret etmek, kanal turlarına katılmak ve daha birçok aktivite ile Rusya ve Moskova'da benzersiz bir Volga nehri turu yaşamak için Volga Gemi turunda yerinizi ayırtın.

Ren Nehri turu ve Volga Gemi turu mutlaka katılmanız gereken nehirler turlarının başında geliyor. Gruppal 2024 nehir turu fırsatlarıyla Ren Nehri'ni ve çevresindeki şehirleri keşfetmenin tam zamanı! Sevdiklerinizle unutulmaz bir nehir yolculuğuna çıkın. 

Moskova

Volga nehir turları sırasında Moskova'da yapılacak olan panoramik şehir turunda Leningrad caddesi ve Avrupa’nın en yüksek binalarından Triumph Palace'i gezebilirsiniz. Ayrıca Tverskaya Caddesi, Parlamento Binası, Bolşoy Tiyatrosu, Lubyanka Meydanı, KGB Merkez Binası, Aziz Vasili Kilisesi, Kızıl Meydan, Gum Alışveriş Merkezi, Kurtarıcı İsa Kilisesi, Meclis Binası da görülecek yerler arasındadır. İsteyenler, Işıklar Altında Moskova Turu’na da katılabilir.

Ugliç

Volga nehrinin güzelliklerini seyretmek için verilen serbest zamandan sonra sevimli ve küçük bir şehir olan Ugliç'e vardığınızda kendinizi bambaşka bir yerde bulacaksınız. Volga Nehri kıyısında bulunan bu şirin şehirde yürüyerek yapılacak olan turda, Eski Kremlin meydanındaki Transfigürasyon Katedrali ve Dimitri Kan Kilisesi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Goritsi

Mütevaziliğine ve yeşilliğine hayran olacağınız Goritsi kentinde, Kiril Kasabası’nı gezebilirsiniz. Nehir kıyısı boyunca bir tablo görünümünü andıran bu şehrin eşsiz manzarasını seyredebilirsiniz.

Kiji

Volga Nehri turu sırasında uğrayacağınız destinasyonlardan biri olan Kiji şehrinde Onega Gölü'nün güzelliğini izlemeye doyamayacaksınız. Göl üzerinde yer alan bir ada bulunuyor. Bu ada bir açıkhava müzesi olup, Unesco’nun Dünya Kültür Mirası listesinde yer alır. 22 kubbesiyle bir peri masalı görüntüsünde olan hiç çivi kullanılmadan yapılmış ahşap Tecelli Kilisesi, tümü ahşap eski Rus köy evleri ve köylülerin yaşantıları bu tur sırasında etkileneceğiniz şeyler.

Mandrogi

Rengârenk Rus ahşap evlerinin yer aldığı yemyeşil bir köy olan Mandrogi’de kendinizi bulacaksınız. Bu kentte yeşillikler içinde yürüyüş yapabilir, mini hayvanat bahçesini, güzel ahşap binalar içinde yer alan hediyelik eşya mağazalarını ve hediyelik eşya atölyelerini gezebilirsiniz. Burada aynı zamanda küçük bir votka müzesi mevcuttur.

Üye Yorumları

Cengiz Seyhan
Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Murat Karabal
Murat Karabal

İyi ki de sağlık probleminden dolayı iptal etmemişiz. Nefis bir yurtdışı (Roma) deneyimi oldu bizim için. Rehberimiz Mahmut Bey harikaydı; çok ilgili, nazik ve yardımcıydı.Başta Mehmet Can Bey ve Taha Bey olmak üzere operasyonda göreli herkese çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifli. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle…

Şahver Pınar
Şahver Pınar

Haftasonu Floransa Toskana bölgesi turundan çok memnun olarak döndüm. Seçkin Bey ve arkadaşlarına teşekkürler. Ayrıca rehberimiz Esin Rona’dan da memnuniyetimizi iletmeyi borç biliriz.

Çiğdem Akcanlar
Çiğdem Akcanlar

Harika, dolu dolu ve sorunsuz geçen güzel bir tatildi. Özellikle rehberimizden (bilgisi, iletişimi, hakimiyeti, nazikliği...) çok memnun kaldık. Her şey için teşekkürler!

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube