Gemi Turları

Royal Caribbean Turları Sizi Bekliyor

Dünyanın en ünlü cruise şirketlerinden olan Royal Caribbean, birbirinden güzel gemi turları ile sayfalarımızda sizi bekliyor. 

Uzakdoğu'dan Karayipler'e, Akdeniz'den Norveç fiyortlarına kadar birbirinden farklı sayısız rota, Royal Caribbean gemi turları arasında bulunuyor. 

Norveç'te kurulan ve Miami'de hizmet veren Royal Caribbean, 15 yıldır düzenli olarak "En İyi Cruise Firması" ödülünün de sahibi oluyor. 24 gemisi olan ve her sene birbirinden lüks yeni gemileri denize indiren Royal Caribbean turları ile cruise deneyiminin en kaliteli versiyonunu yaşama fırsatı bulacaksınız.

Symphony of the Seas, Harmony of the Seas gibi dünyanın en büyük ve en lüks cruise gemilerini bulunduran Royal Caribbean, Karayipler'deki özel adaları ve koylarıyla misafirlerine cennetin kapılarını açıyor.

Haiti'deki Labadee, Bahamalar'daki Coco Cay gibi hem küçüklerin hem de büyüklerin akıllarına kazınacak özel tatil duraklarına sahip olan firmanın dünya kalitesindeki restoranları da en az gemileri kadar popüler. Her gün birbirinden leziz yemeklerle ağırlanacağınız RCCL gemilerinde krallar ve kraliçeler gibi hissedeceksiniz.

Erken Rezervasyon Kategori Worldcard Kategori Vize Alım Kategori

Üye Yorumları

Necla Turan

Necla Turan

Oda temizliği ve animasyonlar çok iyiydi. Teşekkürler.

Ahu Su

Ahu Su

Tüm Gruppal operasyon ekibine geçirdiğimiz güzel tur organizasyonu için teşekkür ederiz.

S.Mehlika Yağcı

S.Mehlika Yağcı

Eşim ve aile büyüklerim ile katıldığım gemi turunuzdan çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Taha Bey aracılığı ile almış olduğum turunuzdan her beklentimiz karşılandı. Bize tur ile verilen her bilginin doğru ve eksiksiz karşılandığını belirtmek isterim. Kendim eşim ve aile yakınlarım adına çok çok teşekkür ediyorum. Başka bir seyahatte görüşmek üzere.

Gülcan Acar

Gülcan Acar

Yunan Adaları turunu cuma sabahı tamamladık. Gezimiz tamamen sorunsuz ve beklentimizin üzerinde geçti. Hem tur koşulları (gemi ve olanakları) hem de destinasyon gerçekten çok tatmin ediciydi. Fotoğrafçı olarak Girit ve Pire Limanı benim için biraz zaman kaybıydı ama en azından fikrimiz oldu. Kısacası bu zamanı Mikanos ve Santorini'de harcamak bir fotoğrafçıyı daha çok memnun ederdi. Her şey için teşekkür eder, yeni turlarda görüşmeyi dilerim.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube