0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Gemi Turları

MSC Cruise Lüksünü Keşfedin!

Dünyanın dört bir yanını birbirinden lüks gemilerde keyifli bir tatil yaparak keşfetmek isteyenlerin ilk seçeneği olan MSC Cruise turları, şimdi çok uygun paketlerle sayfalarımızda sizi bekliyor.

MSC Divina, MSC Poesia veya MSC Meraviglia gibi dillere destan gemilerde tam pansiyon konaklamalı, dünyanın ünlü şeflerinin elinden çıkan menülerin servi edildiği gemilerde mükemmel bir MSC gemi turu fırsatı şimdi çok daha yakın!

MSC Cruises Hakkında

İsviçre kökenli MSC Group bünyesinde yer alan MSC Cruises, dünyanın en büyük cruise şirketlerininden biri olmasının yanı sıra Avrupa, Güney Amerika ve Güney Afrika'da bir numaralı cruise firması olma özelliğini koruyor.

Akdeniz'den Karayipler'e yıl boyu süren birbirinden farklı cruise gemi turları düzenleyen firmanın sezonsal olarak Kuzey Avrupa, Atlantik Okyanusu, Küba ve Fransız Antilleri, Güney Amerika, Kuzey Afrika, Çin ve Dubai programları da bulunuyor.

MSC Cruises deneyimi, misafirlere Akdeniz kültürünün nazik tarafını sunuyor. Dünyanın kültürlerini, güzelliklerini ve lezzetlerini bir araya getiren bu deneyim misafirlerin unutulmaz hatıraları arasına giriyor. Bu güzellikleri yaşamanız için MSC Cruise gemi turları, birbirinden lüks 13 gemi ile sizi bekliyor.

MSC cruise turlarında yerinizi hemen ayırtmak için turlarımıza göz atmayı unutmayın!

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Necla Turan
Necla Turan

Oda temizliği ve animasyonlar çok iyiydi. Teşekkürler.

Ahu Su
Ahu Su

Tüm Gruppal operasyon ekibine geçirdiğimiz güzel tur organizasyonu için teşekkür ederiz.

S.Mehlika Yağcı
S.Mehlika Yağcı

Eşim ve aile büyüklerim ile katıldığım gemi turunuzdan çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Taha Bey aracılığı ile almış olduğum turunuzdan her beklentimiz karşılandı. Bize tur ile verilen her bilginin doğru ve eksiksiz karşılandığını belirtmek isterim. Kendim eşim ve aile yakınlarım adına çok çok teşekkür ediyorum. Başka bir seyahatte görüşmek üzere.

Gülcan Acar
Gülcan Acar

Yunan Adaları turunu cuma sabahı tamamladık. Gezimiz tamamen sorunsuz ve beklentimizin üzerinde geçti. Hem tur koşulları (gemi ve olanakları) hem de destinasyon gerçekten çok tatmin ediciydi. Fotoğrafçı olarak Girit ve Pire Limanı benim için biraz zaman kaybıydı ama en azından fikrimiz oldu. Kısacası bu zamanı Mikanos ve Santorini'de harcamak bir fotoğrafçıyı daha çok memnun ederdi. Her şey için teşekkür eder, yeni turlarda görüşmeyi dilerim.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube