% 20 İndirim
GP: 91987

Ren Nehri Gemi Turu

MS Serenity ile Romantik Ren Nehri

Ren Nehri gemi turunun tadını MS Serenity gemisi ile çıkarın! Romantik Ren bölgesini kapsayan bu unutulmaz Ren Nehri turunda uğrayacağınız şehirlere hayran olacaksınız.

 • MS Serenity Nehir Gemisi

  MS Serenity Nehir Gemisi

 • MS Serenity ile Ren Nehri Gemi Turu

  MS Serenity ile Ren Nehri Gemi Turu

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Lounge - MS Serenity

  Lounge - MS Serenity

 • Restoranlar - MS Serenity

  Restoranlar - MS Serenity

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Rijksmuseum - Amsterdam

  Rijksmuseum - Amsterdam

 • Kanallar ve Tekne Evler - Amsterdam

  Kanallar ve Tekne Evler - Amsterdam

 • Tarihi Merkez - Köln

  Tarihi Merkez - Köln

 • Yürüyüş Yolu - Köln

  Yürüyüş Yolu - Köln

 • Akşam Işıkları - Köln

  Akşam Işıkları - Köln

 • Ren Nehri ve Köln Katedrali - Köln

  Ren Nehri ve Köln Katedrali - Köln

 • Tarihi Binalar - Strasbourg

  Tarihi Binalar - Strasbourg

 • Gün Batımında Ren Nehri - Strasbourg

  Gün Batımında Ren Nehri - Strasbourg

 • Nehir Kıyısında Evler - Strasbourg

  Nehir Kıyısında Evler - Strasbourg

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Ren Nehri Gemi Turu
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim Turu satın almadan önce 0850 532 20 10 numaralı telefondan müsaitlik ve bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Üye Yorumları

Füsun Genç Yünüak

Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

Belgin Fırat

Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

Romantik Ren Nehri Gemi Turu

Nehrin içinde harika bir Avrupa turu yapmaya ne dersiniz? İsviçre Alpleri'nden doğan Ren Nehri, romantik bir yolculuk yapmak isteyen herkesi unutulmaz bir nehir turuna çıkarıyor. 1320 kilometre uzunluğundaki nehir, Lichtenstein, Fransa, Almanya ve Hollanda'yı dolaşarak Rotterdam'dan Kuzey Denizi'ne dökülüyor. Nehir turları içinde hem romantik hem de tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü şehirleri görme fırsatı bulabileceğiniz A-Rosa Gemileri ile Romantik Ren turu sizi bekliyor. Sayısız müze, yemyeşil üzüm bağları, nehir kenarındaki evler ve saraylar keşfedilmeyi bekliyor.

5 gece 6 gün sürecek olan Ren Nehri gemi turu fiyatına Türk Havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti de dahil. Üstelik, liman vergileri, gemi içerisinde lüks kabinlerde konaklama ödediğiniz nehir turu fiyatına dahil ediliyor. Gruppal nehir turu fırsatları ile Ren Nehri kıyılarındaki romantik ve gizem dolu şehirleri keşfedecek, yüzlerce yıllık şato ve kalelerin önünden geçecek, unutulmaz bir yurtdışı turu deneyimi yaşayacaksınız. Erken rezervasyon indirimleri ve kredi kartına kolay ödeme seçenekleriyle şimdiden yerinizi ayırtın, ekonomik bir nehir turu tatili yapın. 

 

Üye Yorumları

Cengiz Seyhan

Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Murat Karabal

Murat Karabal

İyi ki de sağlık probleminden dolayı iptal etmemişiz. Nefis bir yurtdışı (Roma) deneyimi oldu bizim için. Rehberimiz Mahmut Bey harikaydı; çok ilgili, nazik ve yardımcıydı.Başta Mehmet Can Bey ve Taha Bey olmak üzere operasyonda göreli herkese çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifli. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle…

Şahver Pınar

Şahver Pınar

Haftasonu Floransa Toskana bölgesi turundan çok memnun olarak döndüm. Seçkin Bey ve arkadaşlarına teşekkürler. Ayrıca rehberimiz Esin Rona’dan da memnuniyetimizi iletmeyi borç biliriz.

Fevzi Doğu

Fevzi Doğu

Tüm seyahat girişimimiz boyunca gösterdiğiniz etkin ve profesyonel yaklaşım için size ve ekibinize çok teşekkür ediyoruz. Gruppal outgoing alanında oldukça üst düzeyde hizmet veren bir kuruluş, takdir ediyoruz. Başka turlarda görüşmek dileğiyle.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
150 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube