0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Resmi Tatiller

Sonbaharın Yeni Neşesi

Sonbaharın altın renklerini keşfetmek için şimdi 1. Ara Tatil turu seçenekleri sizi bekliyor!

Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanını keşfedeceğiniz tur seçenekleri ile tüm aileniz için unutulmaz deneyimlere hazırlanın. Yurtiçi ve yurtdışı tatil fırsatları için sayfalarımızı hemen inceleyin.

Yaz tatili ve yarıyıl tatili arasında yer alan yeni tatil olan 1. Ara Tatil, yepyeni tur fırsatları sunuyor. Tatil için havanın en güzel olduğu zamanlardan biri olan sonbahar günlerini renklendirecek olan bu tatilde pek çok seçenek sizi bekliyor.

Sonbaharda Yurt İçi Turları

Ülkemizin en güzel yerleri, birbirinden güzel yurtiçi seyahat destinasyonları, ailenizle birlikte 1. Ara Tatil döneminde sizi bekliyor. Dilerseniz Nemrut Dağı'na tırmanıp Göbeklitepe'yi ziyaret edebilir, dilerseniz son sıcak günleri Ege ve Akdeniz kıyılarında  deniz kıyısında geçirebilirsiniz. 

Kapadokya ve Anadolu turları bu dönemde sizleri beklerken elbette tadına doyulmaz Karadeniz Batum turları ve Karadeniz yayla turları da tatilinizi renklendirecek seçenekler arasında.

Ekonomik Yurtdışı Fırsatları

1. Ara Tatil tur fırsatları için tek seçeneğiniz elbette yurtiçi turları değil. En güzel yurtdışı ara tatil turları, ekonomik fiyatlar ve taksit imkanları ile sizi bekliyor. 

Dilerseniz Paris Disneyland turları ile Avrupa'nın kalbi Paris'i ziyaret edip tüm aileniz için eğlence dolu bir tatil yapabilir, dilerseniz de birbirinden güzel Avrupa turları ile hayalini kurduğunuz şehirleri keşfedebilirsiniz.

Vizesiz turlar da 1. Ara Tatil için ideal seçenekler arasında. Ukrayna'dan Fas'a, Beyrut'tan Balkanlar'a çok geniş bir coğrafya, vizesiz tatil avantajı ile sizi bekliyor. 

Birbirinden güzel 1. Ara Tatil turlarında yerinizi ayırtın, ailenizle tadına doyulmaz bir deneyimin kapısını aralayın!

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Funda Taşdemir

Funda Taşdemir

Verdiğiniz kaliteli hizmet için teşekkürler. Rehberimiz bölgesine hakim ve oldukça ilgiliydi. Teşekkürler.

Yıldız Ata Beskisiz

Yıldız Ata Beskisiz

Tur rehberimiz bugüne kadar hiç karşılaşamadığım bir rehberlik hizmeti sundu. Sadece gezileri organize etmek değil bulunduğumuz süre zarfında döviz bozdurmamızdan bireysel gezilerimizdeki bineceğimiz metro duraklarına kadar her konuda destek vermiştir.

Sema Çegil

Sema Çegil

Turdan çok memnun kaldım, keşke tekrar böyle bir fırsat olsa…

Selda Handan Karahan Saper

Selda Handan Karahan Saper

Rehberimizden çok memnun kaldık. Hem ilgili hem de kibar bir beyefendi. Her sorumuzu cevapsız bırakmamaya çalıştı.Geniş kapsamlı ve de zorlayıcı olmayan güzel bir tur yaptık.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube