0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 95868

Endülüs Portekiz Turları

Lizbon Porto Mijas Faro Sevilla Cordoba Granada Malaga

Endülüs Portekiz turu fırsatları ile Lizbon, Sevilla, Cordoba, Granada ve Malaga’yı en uygun fiyatlarla gezin, 9 taksitle ödeme rahatlığı yaşayın.

 • Baixa Bölgesi ve Rossio Meydanı - Lizbon

  Baixa Bölgesi ve Rossio Meydanı - Lizbon

 • Praca Da Figueira ve Tarihi Merkez - Lizbon

  Praca Da Figueira ve Tarihi Merkez - Lizbon

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Kent Sokakları - Lizbon

  Kent Sokakları - Lizbon

 • İspanya Meydanı - Sevilla

  İspanya Meydanı - Sevilla

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Kent Sokakları - Sevilla

  Kent Sokakları - Sevilla

 • Maria Luisa Parkı - Sevilla

  Maria Luisa Parkı - Sevilla

 • Roma Köprüsü ve Calahorra Kulesi - Cordoba

  Roma Köprüsü ve Calahorra Kulesi - Cordoba

 • Mezquita - Cordoba

  Mezquita - Cordoba

 • Mezquita İç Görünümü - Cordoba

  Mezquita İç Görünümü - Cordoba

 • Şehir Manzaraları - Granada

  Şehir Manzaraları - Granada

 • Elhamra Saray Bölümleri - Granada

  Elhamra Saray Bölümleri - Granada

 • San Bartolomé Kilisesi - Granada

  San Bartolomé Kilisesi - Granada

 • Katedral - Malaga

  Katedral - Malaga

 • Şehir Sokakları - Malaga

  Şehir Sokakları - Malaga

 • Akşam Manzarası - Malaga

  Akşam Manzarası - Malaga

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Endülüs Portekiz Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartına Taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Nergiz Burhan Çelik

Nergiz Burhan Çelik

Tur çok güzeldi, birlikte tura katılan arkadaşlar da düzgün insanlar, tur rehberimiz de çok iyiydi. Memnun kaldık. Teşekkürler...

Fatma Sözüer

Fatma Sözüer

Fiyat düşük olduğu için beklentilerimi çok yükseltmedim ama beni yanılttınız, gerçekten çok güzeldi. Her şey beklentilerimin çok çok üzerindeydi. Tekrar görüşmek dileğiyle...

Lizbon

Hem uzun geçmişi hem de canlı sosyal hayatı ile İber Yarımadası’nın en güzel şehirlerinden bir tanesi olan Lizbon, Atlas Okyanusu ile Tejo Nehri arasında yüzyıllardır gururlu şekilde uzanıyor. Keşifler Çağı’nda Avrupa’nın en zengin ve en güçlü ülkelerinden biri haline gelen Portekiz’in güzel başkenti, bu ihtişamlı günlerden kalan tarihi mirasını özenle korumaya devam ediyor.

Tarihi güzellikleri, yapıları ve müzelerinin yanı sıra büyük öğrenci nüfusu ile capcanlı bir hayata da sahip olan kentte keşfedilecek sayısız güzellik ve unutulmaz bir tatil gezisi Lizbon turu ile sizi bekliyor. Uygun fiyat fırsatına sahip Portekiz tatili seçeneklerini mutlaka inceleyin.

Lizbon’da Gezilecek Yerler

Portekiz turu fırsatlarının yıldızı Lizbon’un her mahallesinde farklı bir atmosfer ve görülecek birbirinden değişik yerler sizi bekliyor. Belem Kulesi, Jeronimos Manastırı, Keşifler Anıtı gibi önemli yerlerin bulunduğu Belem bölgesi, alışveriş sevenlerin tadına doyamayacağı, restoranları ve kafeleriyle de hoşunuza gidecek olan Baixa bölgesi, bohem mahallesi olarak bilinen ve sanat galerileri ile keyifli mekanların bulunduğu Chiado, Lizbon’da görmeniz gereken yerler arasında bulunuyor.

Bu mahallelerin yanı sıra Berardo Müzesi, Gulbenkian Müzesi, Azulejo Müzesi, St. George Şatosu ve şehre tepeden bakan manzarasına hayran olacağınız Cristo Rei anıtı Lizbon’da sizleri bekliyor.

Lizbon'dan Ne Alınır?

Yerel ve küçük dükkanların yanı sıra şehrin içinde yer alan alışveriş merkezlerini gezerek de Lizbon'dan çok güzel eşyalar alabilirsiniz. Kentteki herkesin alışveriş için akın ettiği yer Baixa bölgesidir. Burada pek çok dükkan görebilirsiniz. Aynı zamanda özel tasarım mağazaları da şehirde çok rağbet gören yerlerdir. Kilimler, takı ve aksesuarlar, renkli maskeler Lizbon'dan alabileceklerinizin başında gelir.

Sevila

İspanya rotasının en sevilen duraklarından biri olan Endülüs, başta muhteşem güzelliğe sahip Sevilla ile dikkatleri çekiyor. Akdeniz ateşinin en canlı yandığı yerlerden biri olan Sevilla’da İspanyol ve İslam mimarisinin birbirine karıştığı birbirinden güzel yapılar sizi bekliyor.

Atmosferinin yanı sıra yemekleri ve Flamenko dansıyla da canlılığını ortaya koyan şehir Sevilla turları ile yüzyıllardır varlığını koruyan hazinelerini keyifli, huzurlu ve neşeli bir hayatın içerisinde sizlerle paylaşıyor.

Sevilla’da Gezilecek Yerler

Bu şehrin sokaklarında gezilecek ve görülecek muhteşem yapılar sizi bekliyor. Dünyanın en büyük katedrallerinden biri olan Santa María de la Sede Katedrali, San Telmo Sarayı, Endülüs Parlamentosu gibi görkemli yapıların yanı sıra Avrupa’nın günümüzde de kullanılan en eski saraylarından biri olan Alcazar, yani Sevilla Kraliyet Sarayı bu güzel şehirde sizi bekliyor.

Günün her saati capcanlı olan Plaza de Espana ve içinde bulunduğu Maria Luisa Parkı, Sevilla Güzel Sanatlar Müzesi, Velasquez Müzesi gibi zenginlikleri keşfedip Guadalquivir Nehri kenarında keyifli bir yürüyüş yapmayı unutmayın.

Sevilla'dan Ne Alınır?

Şehrin ara sokaklarında çok güzel eşyalar ve onlar kadar güzel olan fiyatlar sizi bekliyor. Hepimizin bildiği ve İspanya'da doğan dünyaca ünlü markaların mağazalarındaki ürünler de burada oldukça uygun fiyatlara satılıyor. İster sevdiklerinize isterseniz de kendinize ve ailenize dans giysilerinin en güzellerinden, ipek şallardan alabilirsiniz.

Cordoba

Kurtuba olarak da bilinen Cordoba, İspanya’nın güneyinde yer alan ve Endülüs Emevileri döneminde altın çağlarını yaşamış bir şehir. Antik Roma döneminden beri önemini koruyan bir şehir olan Cordoba, Müslüman yönetimi altındaki olduğı 10. yüzyılda Avrupa ve hatta dünyanın en kalabalık şehri olarak büyük bir bilim ve eğitim merkezi haline geldi.

Dev kütüphaneleri ve üniversiteleri ile çağının incisi olan Cordoba, o dönemden kalan birbirinden güzel yapıları ve tarihi merkezi ile çok hoşunuza gidecek.

Cordoba’da Gezilecek Yerler

Şehrin en ünlü yapısı, İslam mimarisinin muhteşem örneklerinden biri olan Cordoba Camisi Mezquita. Bugün katedral olarak kullanılan bu yapı, görkemli yapısıyla aklınıza kazınacak. Guadalquivir Nehri kenarındaki tarihi merkezde ise sizi eski kraliyet konutlarından olan ve muhteşem bahçelere sahip Alcázar de los Reyes Cristianos, Antik Roma Köprüsü, Endülüs Müzesi, şehir surları ve Plaza Mayor meydanı bekliyor.

Zengin koleksiyona sahip Viana Sarayı ve Merced Sarayı ise Cordoba turu sırasında görebileceğiniz saraylardan bazıları.

Cordoba'dan Ne Alınır?

Cordoba Camiisi'nin çevresinde sayısız hediyelik eşya seçeneği görebilirsiniz. Buradaki popülerlik yüksek olduğundan alacağınız her şey size biraz pahalıya mal olabilir. Bu yüzden biraz daha iç kısımlarda kalan mağazaları tercih edebilirsiniz. Concepcion, Cruz Conde, Gran Capitan ve Ronda de los Tejares bölgeleri, alışveriş dükkanlarının yoğunlukta olduğu yerlerdir. Bit pazarları da alışveriş için iyi bir alternatif olabilir.

Granada

İspanyol topraklarında Müslüman egemenliğinin en uzun sürdüğü şehir olan Granada, geçmiş günlerin mistik güzelliğini sokaklarında korumaya devam ediyor. Kendine özgü mimarisi, muhteşem binaları ve unutulmaz Sierra Nevada dağları manzarası ile aklınıza kazınacak olan Granada, bunların yanı sıra muhteşem yemekler yiyebileceğiniz restoranları, capcanlı festivalleri ve her gün bir yenisi gerçekleşen aktiviteleri ile Endülüs turunuzdan büyük keyif almanızı sağlayacak.

Granada’da Gezilecek Yerler

Granada’nın, hatta tüm Endülüs’ün en ünlü yapılarından bir tanesi olan Elhamra Sarayı, Granada turunuzun merkezi olacak. Muhteşem güzelliği ile Endülüs’teki Müslüman hakimiyetinin görkemli bir sembolü olan Elhamra, dantel gibi işlenmiş duvar süslemeleri kadar muhteşem bahçeleriyle de aklınıza kazınacak. Elhamra’nın yanı sıra Granada Katedrali ve ünlü cami La Mezquita Mayor de Granada da şehrin en ünlü yapıları arasında bulunuyor.

Şehrin eski günlerini yansıtan Albaicin bölgesini gezmeyi ve Kuzey Afrika esintileri taşıyan sokakları dolaşmayı ve elbette nefis Endülüs mutfağının en güzel örneklerini sunan restoranları ziyaret etmeyi unutmayın.

Granada'dan Ne Alınır?

Antika ürünlerden tahta eşyalara, Mağribi çini hediyeliklerine kadar ister kendinize ister sevdiklerinize çok güzel eşyalar alabilirsiniz. Arap mahalleleri de alışveriş yapabileceğiniz bir diğer alternatif bölgedir. Burada şehirde gördüğünüz birçok ürünü en iyi fiyatlarla alabilirsiniz. Granada'ya özgü eşyalar, flamenko cdleri ve şallar güzel bir hediyelik seçeneği olabilir.

Malaga

İspanya’nın Akdeniz kıyılarındaki en güzel şehirlerden biri olarak İspanya turlarının gözdesi olan Malaga, Fenikelilerden bu güne geçen binlerce yıldır önemini ve çekiciliğini korumaya devam ediyor. 3000 yıllık tarihinde birbirinden farklı kültürlerin ve uygarlıkların birikimini barındıran Malaga, hem turistik olarak hem de sayısız aktivitesi ile kültürel olarak Endülüs’ün en önemli, en keyifli şehirlerinden bir tanesi olarak anılıyor.

Müzeler kenti olarak da bilinen Malaga, birbirinden farklı ve zengin koleksiyona sahip pek çok müzeye ev sahipliği yapıyor.

Malaga’da Gezilecek Yerler

Avrupa, Kuzey Afrika ve İslam mimarisinin harmanlandığı Malaga’da gezeceğiniz yapılar sizi derinden etkileyecek. La Manquita Katedrali, Santuario de Santa María de la Victoria Bazilikası, Santiago Kilisesi gibi görkemli dini yapıların yanı sıra Malaga Şatosu ve Alcazaba adını taşıyan Emevi kalesi, Malaga turunuz sırasında görmeniz gereken yerler arasında bulunuyor. Müzeler arasında ise Picasso Müzesi, Katedral Müzesi, Modern Sanatlar Müzesi’ni ziyaret edebilir ve şehri kaplayan güzel parklardan birinde keyifli bir mola verebilirsiniz. 

Malaga'dan Ne Alınır?

Calle Marques de Larios Caddesi, şehrin en popüler alışveriş bölgelerindendir. Birçok dünyaca ünlü markanın mağazalarını ve ürünlerini burada görebilirsiniz. Doğduğu yer İspanya olan markaları da bu şehirde en ucuz fiyatlara alabilirsiniz. Geniş alışveriş seçenekleriyle birlikte, butik dükkanlar da burada bulabileceğiniz bir diğer alışveriş alternatiflerini taşır. Aynı zamanda şehirdeki pazarlar da hediyelik eşyalar ya da yöreye özgü ürünler alabilmeniz için ideal yerlerdir.

Üye Yorumları

Berrin Sadıkoğlu

Berrin Sadıkoğlu

Firmanız aracılığı ile 2013’te Adriyatik Cruise, yılbaşı Barcelona, 2014’te İskeçe Festivali, Benelüks ve en sonunda da hafta sonu Eskişehir turlarına katıldık. Gruppal’ın ekonomik tatil seçenekleri hakikaten diğer sitelere oranla fiyat avantajları çok cezbedici. Sadece tatil olanakları değil verilen diğer hizmetlerden de zaman zaman faydalanmaktayım. Sizin fiyatlarınızla sunduğunuz tatil fırsatları diğer fırsat sitelerinde göremiyorum. Açıkçası ilk katıldığımız tur olan Adriyatik Cruise turu çok memnuniyet verici ve bizim için çok lüks, mükemmel bir turdu. Sadece küçük bir grup olmamız dolayısıyla Türkçe rehber olmaması bizi endişelendirmekle beraber oradaki başka bir grubun Türk rehber ile sorularımızı giderdik. Bu turdan aldığımız keyif akabinde sitenizi daha dikkatli takip edip diğer tatil fırsatlarını yakaladık. Ve tüm çevremdeki tanıdıklarımıza da önerdik. Birçok kişinin de sizden tur aldığını biliyorum. Gerek tur programları, gerek transferler, kaldığımız oteller, zamanlama, gecikme yaşanmaması, yurt dışında uymamız gereken kuralların özellikle anlatılması ve de özellikle seçilen rehberlerden çok memnun kaldık. Benelüks turu rehberimiz özellikle muhteşem ötesiydi. Hiç bir aksama yaşamadık. Üstelik sizin vasıtanızla ilk turda 6 aylık Schengen Vizesi almamız ve taksit seçenekleriniz de bize diğer turları yapmamızda çok büyük katkı sağladı. Katıldığımız turları diğer firmalarla kıyasladığımda aynı paketi aynı şartlar ve otel standartları ile çok daha ekonomik sağladığımızı görmekteyim. Üstelikte hiçbir sıkıntı sorun yaşamadan. Yani isim yapmış popüler turizm şirketleri ile aynı kalite ve klasmanda çok ekonomik ve rantabl turlar yapmış olduk. Yıllık iznim yeterli gelmediği için yeni yurtdışı programlarınızı inceleyemiyorum.Ancak izin sıkıntımı aştığım ilk fırsatta firmanız kanalıyla hedefimizde olan turlara www.gruppal.com ile devam edeceğiz. Özellikle sizleri de her aradığımızda ulaşabilmemiz ve sorularımıza cevap vermeniz yardımcı olmanız çok değerliydi. Hizmet sektörü olarak insan kaynağını memnun etmenin çok zor olduğu bilinciyle ayrıca size de teşekkür ederim. Sadece tek eleştirebileceğim husus rehber ve otel informelerinin çok son günlerde tarafımıza bildirilmesi. Bu durum bende endişe yaratsa da taahhüt edilen otellerde kalınması ve diğer turlarda da benzer uygulamaların olması rahatlattı sorun yaşamadık. Teşekkürler Gruppal, teşekkürler Behiye Hanım. En kısa zamanda yeniden sizlerle yeni bir organizasyon yapmak umuduyla.

Gülümser Savaşer

Gülümser Savaşer

02 Nisan-05 Nisan tarihleri arasında yapmış olduğum Bilboa gezisinden çok memnun kaldım. Buradan Gruppal'a ve özellikle Seçkin Bey’e, rehberimiz Eser Hanım’a çok teşekkür ediyorum… Sadece kaldığımız otelde odalarda havalandırma ve buzdolabı yoktu. Bu da bizler için sorun oldu. Bunun dışında her şey güzeldi. İnşallah en yakın zamanda farklı bir turla yine sizlerle olabilmek dileğiyle iyi günler diliyorum. Selam ve sevgiler…

Netice Turgut

Netice Turgut

Program dahilinde görülmesi gereken yerleri gezdik gördük. Rehberimizden çok memnun kaldık. Gezilerimizde Gruppal'ı tercih ve tavsiye edebiliriz.

İlve Öndeş

İlve Öndeş

Katıldığım en keyifli turdu, özellikle tur rehberimizin mimarlık, kültür ve sanat alanlarında doyurucu bilgiler vermesinden çok memnun kaldık.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube