0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 99428

Benelüks Paris Turları

Brüksel Paris Amsterdam Brugge (Brüj) Köln Lüksemburg

Benelüks Paris turları ile Brüksel, Paris ve Amsterdam’ın yanı sıra Brugge (Brüj) ve Köln’ü da kapsayan bir tur fırsatı sizi bekliyor.

 • Kraliyet Sarayı ve Bahçesi - Brüksel

  Kraliyet Sarayı ve Bahçesi - Brüksel

 • Tarihi Merkez Panoraması - Brüksel

  Tarihi Merkez Panoraması - Brüksel

 • Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

  Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

 • Zafer Anıtı - Brüksel

  Zafer Anıtı - Brüksel

 • Louvre Sarayı - Paris

  Louvre Sarayı - Paris

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Eiffel Kulesi - Paris

  Eiffel Kulesi - Paris

 • Elysee Sarayı - Paris

  Elysee Sarayı - Paris

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Gouda Peyniri Tekerleri - Amsterdam

  Gouda Peyniri Tekerleri - Amsterdam

 • Kanal ve Bisikletler - Amsterdam

  Kanal ve Bisikletler - Amsterdam

 • Koninginnedag Eğlenceleri - Amsterdam

  Koninginnedag Eğlenceleri - Amsterdam

 • Kanal ve Belfry Kulesi - Brugge

  Kanal ve Belfry Kulesi - Brugge

 • Kent Manzarası - Brugge

  Kent Manzarası - Brugge

 • Pazar Meydanı - Brugge

  Pazar Meydanı - Brugge

 • Ren Nehri ve Köln Katedrali - Köln

  Ren Nehri ve Köln Katedrali - Köln

 • Yürüyüş Yolu - Köln

  Yürüyüş Yolu - Köln

 • Nehir Kıyıları - Köln

  Nehir Kıyıları - Köln

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Kişi

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Benelüks Paris Turları
Otel 3* & 4* Oteller
Vize Schengen Vizesi (Yeşil Pasaporta Vizesiz)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

İbrahim Sinan Baydar

İbrahim Sinan Baydar

Tur rehberimiz çok mutlu etti bizleri, kendisiyle tekrar başka bir tura katılırım. İyi çalışmalar diliyorum

Melisa Tüfekci

Melisa Tüfekci

Rehberimiz Can bey gerçekten çok profesyoneldi. Engin bilgisi ve tecrübesi sayesinde turumuz çok keyifli geçti. Herşey için çok teşekkürler..

Brüksel

Belçika'nın başkenti olan Brüksel, yurtdışı turları içerisinde diplomatik yönü en kuvvetli olan şehirlerden biridir. Gerek Avrupa Birliği görüşme merkezlerinden biri olması gerekse Nato Merkez Karargahı'nın burada bulunması, şehri diplomatik açıdan çok önemli kılmaktadır.

Kültürel, mimari ve nüfus zenginliği anlamında Batı Avrupa içinde oldukça değişiklik geçirmiş kentlerden biridir Brüksel. Herhangi bir Avrupa gezisi esnasında bile Brüksel'de durabilir, dinlenebilir, eğer zamanınız bolsa bu küçük ve tarihi kenti gezebilirsiniz. 2024'teki Brüksel turları ile bu küçük ama içi sanat, mimari ve tarihle dolu şehri gezmeye doyamayacaksınız. 

Brüksel Gezilecek Yerler

Belçika için önemli yerlerden biri olan Büyük Meydan (Grand Place)'ı gezerek Brüksel gezisine başlayabilirsiniz. 13. yüzyıldan kalma birçok binayı ve yapıyı görebileceğiniz Büyük Meydan, turistlerin akın ettiği yerlerden birisidir. Brüksel Belediye Binası, Belçika Şehir Müzesi, Bira Müzesi ve Brüksel Sarayı burada görebileceğiniz yapılardır.

Grand Place'de yer alan en ihtişamlı bina Hotel De Ville'dir. Brüksel gezi rehberine eklemeniz gereken yerlerden biri de Mini Europe adındaki açıkhava müzesidir. Avrupa'daki tüm turistik noktaların minyatürünü burada bulabilirsiniz. Brüksel'de en çok ziyaretçi alan yapılardan biri de Atomium'dur. Atom çekirdeğinin 165 milyon kere büyütülmüş hali olan bu yapı içinde sergi salonları, kafe ve restoranlar bulunuyor.

Şehrin sembollerinden biri olan Çocuk Heykeli, Brüksel'de gezilecek yerler arasında en güzel olanlarından biridir. St. Catherine Kilisesi, Rönesans ve Gotik mimarinin izlerini görebileceğiniz en güzel yapılardan biridir. Bira Müzesi de, şehirdeki popüler noktalar arasındadır.

Paris

Aşıkların kenti ve aşk filmlerinin en güzel sahnelerinin çekildiği yerdir Paris. Fransa'nın başkenti ve Avrupa'daki en fazla turist alan şehirlerden biridir. Seine Nehri'nin iki tarafına kurulmuş olan şehir, dünyanın 4 global şehrinden de biridir aynı zamanda. Paris turları ile romantik bir gezintiye çıkmanın tam zamanı!

Neredeyse 2000 yıllık bir geçmişe sahip olan Paris, bilim, sanat ve kültürel anlamda da dünyadaki sayılı merkezlerdendir. İster balayı, ister turistik amaçlı olsun hayatınızin bir yerinde mutlaka bir Paris turu yapmalısınız.

Paris Gezilecek Yerler

Her sokağında kendinizi açıkhava müzesinde hissedeceğiniz Paris turuna Versailles Sarayı'ndan başlayabilirsiniz. Buradaki Versailles Parkı'nda dolaşabilir, Kraliçe Hamlet'in kaleleri ve bahçesini gezebilirsiniz. 1887 yılında yapılan Eiffel Kulesi'ne çıkıp Paris'e kuşbakışı bakabilirsiniz.

Paris gezi rehberinde olması gereken şeylerden biri de, şehrin diğer sembollerinden olan Sacre Coeur Kilisesi'ndeki 83 m yüksekliği olan Çan Kulesi'dir. Buradan sonra Montmarte Ressamlar Tepesi'ne çıkıp, buradaki ressamların özgün eserlerini inceleyebilir ve sanat galerilerini gezebilirsiniz.

Fransız Gotik mimarisinin en güzel yapılarından biri olan Notre Dame Katedrali ve çevresini gezebilirsiniz. Bir zamanlar saray olarak kullanılan ancak 1793 yılından sonra müze olarak hizmet veren Louvre Müzesi'nde unutulmaz saatler geçirebilirsiniz. Müzedeki dünyaca ünlü Mona Lisa tablosunu görebilir ya da mumyaları inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz Seine Nehri'nde tekne turu yapabilir, Gothic Katedrali'ni gezebilirsiniz. Ayrıca Paris gezisi sırasında DisneyLand Paris'e de uğrayabilirsiniz.

Amsterdam

"Özgürlüklerin Şehri" ünvanını taşıyan Amsterdam, Hollanda'nın hem en kalabalık şehri hem de başkentidir. Kendinizi bir Venedik turunda hayal edebileceğiniz Amsterdam şehrinde 1.281 tane köprü, 165 tane kanal, 400 bin tane bisiklet ve 2.500 tane ev-tekne bulunuyor.

Burada şehri gezmenin en güzel seçeneklerinden biri ve ilki bisiklet kiralamaktır. Kuzeyin Venedik'i olarak da anılan Amsterdam kanallarıyla oldukça meşhurdur. Bu kanallar arasında tekne turlarına katılabilir ve kentin mimarisini yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Amsterdam turları indirimli fiyatlarıyla Gruppal yurtdışı tur alternatifleriyle sizi bekliyor.

Amsterdam Gezilecek Yerler

Birbirinden farklı kültürleri içerisinde barındıran Amsterdam, tarihi bakımdan da oldukça güzel yapılara sahiptir. Özellikle Rijks ve Van Gogh müzeleri Amsterdam gezi rehberi arasında ve mutlaka görülmesi gereken müzelerdir.

Kentin en önemli noktalarından birinde yer alan Çiçek Pazarı'nda gezebilir, buradan Hollanda'nın meşhur lalelerinden alabilir ve keyifli saatler geçirebilirsiniz. Müzeler Meydanı'na uğrayıp buradaki müzeleri gezebilirsiniz. Dilerseniz kanallar arasında tekne turu da yapabilirsiniz.

Brugge

Belçika'nın kuzey kısmında konumlanan Brugge şehrinde kendinizi bir masalın içindeymiş gibi hissedebilirsiniz. II.Dünya Savaşı sırasında hiç zarar görmeyen şehirlerden biri olduğu için, çoğu mimari, eser, yapı bugüne kadar korunarak gelmiştir. O yüzden buradaki hemen hemen her şey Ortaçağ'dan kalmadır.

Şehrin meydanındaki rengarenk yapılarıyla minicik evler, sanat harikası heykeller, taşlı yollar, meydandaki kiliseler ve renkli çatılar size çok değişik bir Avrupa turu yaşatacak. Yılda milyonlarca turist ağırlayan Brugge, dünyadaki ilk feminist hareketin başladığı yerdir aynı zamanda.

Brugge Gezilecek Yerler

13.yüzyılda yapımına başlanan Our Lady's Church kilisesi, Brugge turu sırasında görmeniz gereken en önemli yerler arasında. Kentin en yüksek kulesine sahip olan bu kilise, Belçika'nın en yüksek ikinci kuleye sahip kilisesi oluyor. Kilisenin içindeki heykelleri inceleyebilir ve mermerden yapılan diğer eserlere göz atabilirsiniz.

Memling Müzesi, Brugge gezi rehberinde olan yerlerden. İçerisinde 1188 yılına ait eserler bulunuyor. Brugge'daki Markt Place ve Town Hall ismindeki iki önemli meydanı da mutlaka gezin. Özellikle Town Hall'deki Belfry Kulesi ve Cloth Hall görmeniz gereken yapılardandır.

Venedik'teki kanallara göre daha geniş kanallara sahip olan Brugge kanal gezisinde, suların içindeki kuğular, at arabalarının sesleri, kuleleri saran sarmaşıklar ve yemyeşil ağaçlar size unutulmaz bir Brugge turu yaşatacak.

Rotterdam

Hollanda'nın nüfus yoğunluğu bakımından ikinci büyük şehri olan Rotterdam, ülkenin güneybatısında kalıyor. Adını Rotte Irmağı'ndan alan şehirde nüfusun yarısına yakın kısmı dışarıdan gelen kültürleri barındırıyor.

Avrupa'nın en büyük limanlarından birine sahip olan Rotterdam, dünyanın her bölgesinden gönderilen kargoların da kuzeye alındığı noktadır. Tüm yıl boyunca etkinlik ve festivallerin düzenlendiği şehirde birçok şey yapabilirsiniz.

Üye Yorumları

Gülnur Gözel
Gülnur Gözel

7 Ağustos İstanbul çıkışlı Paris Benelüx turunda bizlere eşlik eden Hakan Bey'e eşim ve kendi adıma teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz. Tur rehberi, gezinin keyifli geçmesi ve kültürel birikimi arttırması konusunda oldukça önemli bir noktada olduğu için Hakan Bey bu konuda oldukça başarılı ve donanımlıydı. Düzenleyeceğiniz tüm turlarda böyle kalifiye rehberler görmek dileğiyle.

Sevilay Kormanlı
Sevilay Kormanlı

Merhaba, sizlerle şimdiye kadar Baştanbaşa Balkanlar ve Benelüks turu yaptık. Herşey çok güzeldi. Özellikle Taha beye teşekkür etmek istiyorum tur alımlarındaki yardımlarından dolayı. Bu arada aralık ayı Malezya Tayland Singapur turunu aldım, sabırsızlıkla o tarihi bekliyorum.

Handan Güler
Handan Güler

Tur esnasında bize olan sıcak yaklaşımı, anlayışı ve aktif olarak sürekli bilgi paylaşımı için tur rehberimize teşekkür ederiz. Bizim için oldukça keyifli ve beklentilerimizi karşılayan bir tatildi. Teşekkürler Gruppal.

Serpil Keskin
Serpil Keskin

Rehberimize ve araç şoförümüze teşekkürler. Güzel ve sorunsuz bir seyahat yaşadım.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube