Yurtdışı Turlar

Yükselen Tatil Merkezi Karadağ

Yurtdışında keyifli bir tatil yapıp vize dertleriyle uğraşmamak veya balayınızı yabancı bir ülkede deniz kenarında geçirip bütenizi aşmamak mı istiyorsunuz?

Ya da yaz aylarına gelen Şeker Bayramı veya Kurban Bayramı tatillerinde akılda kalıcı ama dertsiz bir kaçamak tatil peşinde misiniz? O zaman Adriyatik’in cennet köşesi Karadağ turu fırsatları sizleri bekliyor!

Budva, Bar, Kotor gibi sahil kentleri ile vizesiz Balkan turlarının incisi olan Karadağ turları, birbirinden güzel kumsalları ve masmavi denizi ile başta balayı turları olmak üzere Balkan turları arasında yükselen yıldızlardan.

Hem yakınlığı hem güzelliği ile oldukça uygun tatil fırsatları sunan Karadağ, güzel şehirleri ve tarihi yapılarıyla kültür turizmi için oldukça uygun bir seçenek. Üstelik vizesiz tatil imkanıyla!

Genç ve Dinamik Bir Ülke

Hırvatistan, Bosna Hersek, Sırbistan, Kosova ve Arnavutluk’a komşu olan ve Montenegro olarak da bilinen bu güzel Adriyatik ülkesinin başkenti ise Podgorica.

Pek çok ırmağın kesiştiği bereketli topraklarda bulunan bu şehir, uzun süre Osmanlı yönetiminde kaldı. Bu dönemden kalan bazı yapılar bulunmakla beraber bu kültürel birikimin çoğu ise 2. Dünya Savaşı bombalamaları sırasında yok oldu.

Tarihi şehir merkezindeki camiler ve Osmanlı Saat Kulesi, bu mirastan kalanlar arasında yer alıyor.

Karadağ Ulusal Tiyatrosu, Blažo Jovanović Köprüsü, Podgorica Şehir Müzesi, Marko Miljanov Müzesi ve Kral Nicholas Şatosu’nu da içine alan Modern Sanatlar Merkezi, Podgorica gezisinde ziyaret edilmesi gereken yerlerden.

Muhteşem Deniz Keyfi

3500 yıllık  tarihe sahip tatil kenti Budva ise Karadağ’ın en çok ziyaret edilen bölgelerinden biri.

Sveti Stefan, Bar, Kotor gibi görülesi yerlere yakınlığıyla Karadağ tatillerinde merkez olarak sıkça seçilen Budva, bembeyaz kumsalları, harika tatil otelleri ve masmavi denizi ile Karadağ tatil yerleri arasında en sık seçilen destinasyonlardan biri.

Deniz ve plajlarının güzelliğinin yanı sıra tarihi binaları ve arka plandaki muhteşem doğasıyla dört dörtlük bir tatil vaat eden Budva, balayı tatili için de rahatlıkla tercih edilebilecek bir seçenek.

Surlarlar kaplı, eski yapıları ile görülmeye doyulmaya Kotor ise Karadağ’ın bir diğer yıldızı.

Kotor Körfezi’nde yer alan, çevresi ve ortaçağdan kalan dokusuyla mükemmel güzellikte bir kent olan Kotor’a bayılacaksınız.

Yaya olarak dolaşabileceğiniz şehir merkezi, birbirinden güzel yapıları ve canlı sosyal hayatıyla Kotor’u görmeden Karadağ geziniz tamamlanmış sayılmaz.

Yurtdışı tatil turları içindeki yeni yıldız Karadağ’ı görmeden geçmeyin!

İster yalnızca Karadağ turlarıyla dilerseniz de birbirinden güzel Balkan turları ile görebileceğiniz bu coğrafya, balayı paketleri ya da bayram turları için memnun olacağınız bir seçim olacak. Keyifli bir deniz tatili için Karadağ gezisinde birbirinden güzel yerleri keşfedeceksiniz.

Birbirinden güzel ve uygun fiyatlı vizesiz Karadağ turları için Gruppal sayfalarında farklı seçenekler sizleri bekliyor!

Sömestr Turları Ödeme Seçenekleri Vize Hizmeti

Üye Yorumları

Şule Füsun Bağcı

Şule Füsun Bağcı

2-7 Ağustos'ta gerçekleşen Budva gezisi son derece keyifliydi. Otel seçimi çok iyiydi. Her şey için teşekkür ederiz.

Asude Gürsoy

Asude Gürsoy

17 Ağustos tarihinde Balkan turuna eşimle birlikte katıldık. Çok keyifli bir tur organizasyonu için, bize eşlik eden tur rehberimiz sayın Aşkın hanıma ve tur ulaştırma sorumlusu sayın Şahin beye gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı nezdinizde çok teşekkür ederim. Böyle işlerini ciddiye alan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir ekibe sahip olduğunuz için sizleri de tebrik ederim, her şey için teşekkür ederiz, bir dahaki turda görüşmek üzere, eşim ve ben ekibinize sevgilerimi iletiyorum.

Yaşar Nuray Katipoğlu

Yaşar Nuray Katipoğlu

Tur rehberimiz Nihat Bey'in bölgesel tecrübe bilgisinden çok yararlandık. Arkadaş çevremize Nihat Bey'in görev alacağı bu bölge turlarına katılmalarını önereceğiz.

Zeynep Deniz

Zeynep Deniz

Balkan turundan 16 Ekim'de döndüm. Çok memnun kaldım. Rehberiniz ansiklopedi gibiydi, çok bilgili ve ilgiliydi. Sayesinde tur çok renkli geçti, teşekkür ediyorum. Şimdi de 12 Aralık'taki İspanya turunuza katılmayı düşünüyorum.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
150 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube