0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Yurtdışı Turlar

Yükselen Tatil Merkezi Karadağ

Yurtdışında keyifli bir tatil yapıp vize dertleriyle uğraşmamak veya balayınızı yabancı bir ülkede deniz kenarında geçirip bütçenizi aşmamak mı istiyorsunuz?

Ya da yaz aylarına gelen Şeker Bayramı veya Kurban Bayramı tatillerinde akılda kalıcı ama dertsiz bir kaçamak tatil peşinde misiniz? O zaman Adriyatik’in cennet köşesi Karadağ turu fırsatları sizleri bekliyor!

Budva, Bar, Kotor gibi sahil kentleri ile vizesiz Balkan turlarının incisi olan Karadağ deniz turları, birbirinden güzel kumsalları ve masmavi denizi ile başta balayı turları olmak üzere Balkan turları arasında yükselen yıldızlardan.

Hem yakınlığı hem güzelliği ile oldukça uygun tatil fırsatları sunan Karadağ, güzel şehirleri ve tarihi yapılarıyla kültür turizmi için oldukça uygun bir seçenek. Üstelik vizesiz tatil imkanıyla!

Genç ve Dinamik Bir Ülke

Hırvatistan, Bosna Hersek, Sırbistan, Kosova ve Arnavutluk’a komşu olan ve Montenegro olarak da bilinen bu güzel Adriyatik ülkesinin başkenti ise Podgorica.

Pek çok ırmağın kesiştiği bereketli topraklarda bulunan bu şehir, uzun süre Osmanlı yönetiminde kaldı. Bu dönemden kalan bazı yapılar bulunmakla beraber bu kültürel birikimin çoğu ise 2. Dünya Savaşı bombalamaları sırasında yok oldu.

Tarihi şehir merkezindeki camiler ve Osmanlı Saat Kulesi, bu mirastan kalanlar arasında yer alıyor.

Karadağ Ulusal Tiyatrosu, Blažo Jovanović Köprüsü, Podgorica Şehir Müzesi, Marko Miljanov Müzesi ve Kral Nicholas Şatosu’nu da içine alan Modern Sanatlar Merkezi, Podgorica gezisinde ziyaret edilmesi gereken yerlerden.

Muhteşem Deniz Keyfi

3500 yıllık  tarihe sahip tatil kenti Budva ise Karadağ’ın en çok ziyaret edilen bölgelerinden biri.

Sveti Stefan, Bar, Kotor gibi görülesi yerlere yakınlığıyla Karadağ tatillerinde merkez olarak sıkça seçilen Budva, bembeyaz kumsalları, harika tatil otelleri ve masmavi denizi ile Karadağ tatil yerleri arasında en sık seçilen destinasyonlardan biri.

Deniz ve plajlarının güzelliğinin yanı sıra tarihi binaları ve arka plandaki muhteşem doğasıyla dört dörtlük bir tatil vaat eden Budva, balayı tatili için de rahatlıkla tercih edilebilecek bir seçenek.

Surlarlar kaplı, eski yapıları ile görülmeye doyulmaya Kotor ise Karadağ’ın bir diğer yıldızı.

Kotor Körfezi’nde yer alan, çevresi ve ortaçağdan kalan dokusuyla mükemmel güzellikte bir kent olan Kotor’a bayılacaksınız.

Yaya olarak dolaşabileceğiniz şehir merkezi, birbirinden güzel yapıları ve canlı sosyal hayatıyla Kotor’u görmeden Karadağ geziniz tamamlanmış sayılmaz.

Yurtdışı tatil turları içindeki yeni yıldız Karadağ’ı görmeden geçmeyin!

İster yalnızca Karadağ turlarıyla dilerseniz de birbirinden güzel Balkan turları ile görebileceğiniz bu coğrafya, Montenegro balayı paketleri ya da bayram turları için memnun olacağınız bir seçim olacak. Keyifli bir deniz tatili için Karadağ gezisinde birbirinden güzel yerleri keşfedeceksiniz.

Birbirinden güzel ve uygun fiyatlı vizesiz Karadağ turları için Gruppal sayfalarında farklı seçenekler sizleri bekliyor!

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Bahar Üremen
Bahar Üremen

Nasıl geçtiğini anlamadığımız bir seyahatti, teşekkürler. Hem deniz tatili hem de kültür turuna katılmak isteyenler için güzel bir destinasyon. Özellikle de ekstra turları çok keyifliydi. Bir başka seyahatte görüşmek dileği ile

Şule Füsun Bağcı
Şule Füsun Bağcı

2-7 Ağustos'ta gerçekleşen Budva gezisi son derece keyifliydi. Otel seçimi çok iyiydi. Her şey için teşekkür ederiz.

Işılay Sayvan
Işılay Sayvan

Hayatım boyunca unutmayacağım anılar biriktirmemdeki emeklerinizden dolayı sonsuz teşekkürler .

Vahti Yüksel
Vahti Yüksel

1 Eylül tarihinde grup olarak çıkmış olduğumuz 8 gece 9 gün Büyük Balkanlar Turundan çok menmun kaldığımızı bildirir ve siz Gruppal'ın kıymetli çalışanlarına teşekkür ederiz. Turumuzda baştan sona her şey çok güzeldi. rehberimiz Tuncer Bey'in bölge hakında bilgisi ve mesleki donanımı süperdi. Turumuzda baştan itibaren grubumuzun oluşumu ve tur programının sonlandırılmasına kadar bizlerden ilgisini ve yardımını eksik etmeyen Grupppal çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube