0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Yurtdışı Turlar

Tarih Dolu Doğu Avrupa

Rusya, Ukrayna, Estonya, Letonya, Litvanya, ve Beyaz Rusya… Doğu Avrupa turları ile görebileceğiniz bu büyük merkezler klasik turlardan farklı arayışları olan gezginleri bekliyor.

Sovyet döneminin ardından yükselen seyahat rotalarından olan Doğu Avrupa, yurtdışı turlar arasında özellikle vizesiz tur seçenekleriyle dikkat çekiyor.

İster Baltık turu, ister Ukrayna-Rusya turu, isteseniz de bütün ülkelerin en güzel şehirlerini görebileceğiniz Doğu Avrupa turlarıyla birbirinden güzel şehirleri gezmenin tadını yaşayacaksınız.

Erken rezervasyon seçenekleriyle ekonomik tur seçenekleri, Rusya ve vizesiz Ukrayna turu fırsatları ya da balayınızı geçirebileceğiniz masalsı Baltık turu tatilleri için sitemizi inceleyebilir, Doğu Avrupa ve Baltıklar paket turlarından en çok hoşunuza gideni seçebilirsiniz.

Masalsı Rusya Sizi Bekliyor.

Dünya edebiyatının en büyük eserlerinden büyük bir kısmının yazıldığı, uçsuz bucaksız topraklarıyla başlı başına yepyeni bir dünya olan Rusya, kuzey ülkelerinin en gözde destinasyonlarından biri.

St. Petersburg ve Moskova’yı kapsayan Rusya turlarıyla birbirinden oldukça farklı ancak özünde çok benzeyen bu iki şehri görebilir, gezi rehberiniz eşliğinde romanlarda geçen sokaklarda yürüyebilirsiniz.

Kremlin, Kızıl Meydan, Nevski Bulvarı, Neva Nehri, Hermitage Müzesi gibi dünyaya mal olmuş yerleri dolaşırken Rusya’nın kendi içinde bambaşka bir dünya olduğunu siz de anlayacaksınız.

Ukrayna ve Baltıklar

Karadeniz’in kuzeyinde geniş bir coğrafyaya hâkim Ukrayna turları da yine farklı bir seyahat arayanların tercih ettiği destinasyonlardan biri. Vizesiz seyahat kolaylığının yanında Kiev, Lviv, Kharkov, Yalta, Odessa, Donetsk, Sivastopol gibi tarihi şehirleri kapsayan turlarla keşfedebileceğiniz bu güzel ülke, tarihi güzelliklerin yanında genç nüfusu ve eğlenceli akşamlarıyla da öne çıkıyor.

Ukrayna gece hayatını keşfedebileceğiniz bu güzergahları uygun fiyatlı tur seçenekleriyle sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Ve Baltıklar… Kuzeydoğu Avrupa’nın keşfedilmeyi bekleyen yıldızları olan Estonya, Litvanya ve Letonya, upuzun bir ticaret ve kültür tarihine sahip şehirler olarak öne çıkıyor. Eşsiz güzellikteki binaları ve koruma altındaki doğal güzellikleri ile Baltık turları unutulmaz bir seyahat deneyimi olacak.

Tallinn, Riga ve Vilnius gibi Baltık başkentlerine yapacağınız turda yepyeni bir kültürü ve bu kültürün beslendiği bu masalsı şehirleri keşfedeceksiniz.

Baltık başkentlerini kapsayan turunuzu St. Petersburg ve Helsinki turları gibi seçeneklerle genişletebilir, Beyaz Rusya’nın başkenti Minsk’i de bu güzel tatil turunuza dâhil edebilirsiniz. Doğu Avrupa turu fırsatları ile keşfedilecek pek çok yer bulunuyor. 

Ankara, İzmir veya İstanbul çıkışlı seçenekleri olan Rusya, Ukrayna ve Baltık tatiliniz için en uygun ve ekonomik fiyatları bulmak, diğer yurtdışı turlarıyla karşılaştırmak ve keyifli bir tatil için hazırlanmaya başlamak için sitemizdeki fırsatları inceleyin, tatilinizin keyfini çıkarın. Klasik rotalardan sıkılanlar için, kuzeyin bu parlayan şehirleri mükemmel bir seyahat deneyimi olacak.

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Emine Önder
Emine Önder

Merhaba, 16-23 Ağustos tarihinde gittiğimiz St. Petersburg ve Baltık İncileri turundan çok memnun kaldık. Her zaman olduğu gibi özellikle rehberimiz Ufuk Bey inanılmaz sabırlı ve mesleğine aşık bir şekilde bizimle beraber oldu. Son derece donanımlı ve bilgili. Gruppal’la ikinci seyahatim ve tek tercihim olacak. İlk iki gün St. Petersburg’da biraz sıkıntı yaşadık (Diğer rehber hanımdan dolayı. Çok yorgun ve enerjisizdi) Ama Ufuk bey bize her şeyi unutturdu... Başka destinasyonlarda gene Gruppal’la buluşmak üzere :)

Nigar Şapçı
Nigar Şapçı

Hiç aksaksız güzel bir Moskova gezisi yaşadık. Gruppal’a ve tur firmasına teşekkürler. Böyle güzel fırsatların tekrarını diliyorum.

Zeynep Deniz
Zeynep Deniz

Rusya turunu covid başlamadam önce almıştık, önce yasaktan ertelendi, açılınca bazı arkadaşlarımız korktu. Biz 9 bayan gitmek istedik endişeyle başladı tur. Rusya!ya varınca şok olduk Gruppal bizim adımıza tur düzenlemiş 5 gece 6 gün! Satış temsilcisi ve müdürlere teşekkürlerimizi iletirim, harika bir turdu. Oteller süperdi rehberimiz Rusyanın tarihini ezberletti, hijyenik ortamda istediğimiz proğram içinde hepimiz sağlıklı şekilde Türkiye'ye döndük. Biz doymadık harikaydı, en güzel tur olarak anılarımıza yerleşti. Teşekkürler emeği geçen insanlar teşekkürler GRUPPAL

Nurhayat Kul
Nurhayat Kul

Rusya turunda özellikle rehberimizden çok memnun kaldık.10 yıldır turlara katılırım, kendisi gibi yaklaşımı olan bir rehberlerle karşılaşmadım.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube