0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Yurtdışı Turlar

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori

Kuzeyin Güzel Ülkesi Ukrayna

Karadeniz’in kuzeyinde yer alan ve vizelerin kaldırılmasıyla birlikte özellikle vizesiz tatil turları ve kısa tatil fırsatları için ideal bir rota haline gelen vizesiz Ukrayna turları, gece hayatı ve birbirinden güzel şehirleri ile giderek popülerliğini arttırıyor.

Spor faaliyetleri, müzik konserleri, tatil turları, kültür turları gibi sınırsız seçeneğe sahip olan Ukrayna tatil turları, vize gerektirmeyen seyahat fırsatları içinde en iyilerinden biri.

Ukrayna’nın kuzeyinde, bereketli Dinyeper Nehri kıyısında yer alan başkent Kiev, doğal ve mimari güzellikleri kadar canlı ve eğlenceli gece hayatıyla da ünlü.

Opera ve Bale Binası, Aya Sofya Kilisesi, panoramik Dostluk Tepesi, Parlamento Binası ve Mihaylovski Meydanı gibi yapılar ve meydanlar, Kiev turu denince akla ilk gelen yerlerden olsa da Ukrayna Bankası Binası, St. Nikolas Katedrali, Altın Kapı, Kukla Tiyatrosu gibi yerleri de Kiev turunda görmeden geçmemek gerekir.

Atkestanesi ağaçlarıyla kaplı bu yeşil şehir, büyüklü küçüklü birçok parka da ev sahipliği yapıyor. Kiev Kalesi, Bağımsızlık Savaşı Müzesi, Ulusal Sanat Müzesi ise şehrin 40’ı aşan müzelerinden yalnızca birkaç tanesi.

Kısacası Kiev turu hem kültür hem eğlence anlamında sayısız seçenekle bütünlüklü bir tatil olanağı sunuyor.

Eğlenceli Ukrayna Şehirleri

Ukrayna turları içinde yer alan, oldukça derin kültürel bir tarihe sahip olan Lviv, özellikler trafiğe kapalı şehir merkeziyle unutulmaz turistik keyifler sunuyor.

Birbirinden farklı mimari akımlara ait güzel yapılar, siz bu güzel şehrin tarihinde bir yolculuğa çıkaracak. Pazar Meydanı, St. Peter ve Paul Kilisesi, St. George Katedrali, Lviv Ulusal Sanat Galerisi, ünlü diva Salomea Krushelnytska’nın ismini taşıyan Opera Binası, Lviv Ulusal Müzesi ve Lviv Üniversitesi, bu güzel yapılardan yalnızca bir kısmı.

Kiev gibi Lviv turunda da yeşilliklerle, parklarla kaplı ve içerisinde kuğuların yüzdüğü göletler olan bu parklarda dolaşmanın keyfi oldukça büyük.

Sergei Eisenstein’ın dünyaca ünlü Potemkin Zırhlısı filminde geçen Potemkin Merdivenleri ile bilinen Odessa ise Karadeniz kıyısındaki önemli liman şehirlerinden biri.

Büyük bir heykelle taçlandırılan Catherine Meydanı, Odessa Batı ve Doğu Sanatları Müzesi, Puşkin Müzesi, Arkeoloji Müzesi ve daha sayısız güzellik, Odessa turlarında sizi bekliyor.

Antik çağlara dayanan tarihiyle zengin kültüre sahip bir şehir olan Yalta, Foros Kilisesi, Ermeni ve Katolik Kiliseleri, Hotel Taurica, Alexander Nevsky Katedrali ile göz dolduran bir güzelliğe sahip.

Kültür ve Sanat Turları

Ukrayna’nın güzellikleri bunlarla sınırlı değil; Kharkov ve Donetsk gibi şehirlerin turları, Kazantip Festivali gibi çeşitli etkiliklerle Ukrayna’nın güzelliklerini keşfedebilir, canlı hayatına kendinizi kaptırabilirsiniz.

Yurtdışı turlar arasında gitgide daha yükselen bir grafiğe sahip olan Ukrayna, Kiev başta olmak üzere pek çok şehre gerçekleştirilen turlarla büyük bir turizm potansiyeline sahip olduğunu tüm dünyaya gösteriyor.

Keyifli şehir gezisi turları, seyahat fırsatları, yılbaşı ve bayram turları ile en ucuz fiyatları ile Ukrayna seyahati fırsatı vizesiz olarak yeni sezonda sizi bekliyor.

Birbirinden güzel Ukrayna turu seçeneklerini, erken rezervasyon ve uygun fiyatlı tatil fırsatlarını görmek ve Kuzey’in bu güzel ülkesinde muhteşem bir seyahat geçirmek için Gruppal’ın vizesiz Ukrayna turları sizi bekliyor!

Ukrayna erken rezervasyon indirimlerinden yararlanmak ve Ukrayna gezileri ile masalsı yerler keşfetmek için şimdiden yerinizi ayırtın. 

Üye Yorumları

Kadriye Berrin Sedef
Kadriye Berrin Sedef

Katıldığımız turdan çok memnun kaldık. Rehberimize çok teşekkür ederiz.

Nalan Yılmaz
Nalan Yılmaz

Gruppal'la gittiğimiz üçüncü yurt dışı turu. Güzel bir turdu.Özellikle rehberimize gerek bilgisi, gerek nezaketinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Eser Gökçen
Eser Gökçen

Güzel bir turdu, rehberimize teşekkür ederim.

Vesile Koç
Vesile Koç

Gruppal ile yaptığım 5. seyahat ve yine çok güzel geçti. Lviv’in ortaçağ havası ve rehberimizin koordinasyon yeteneği ile eşsiz bir tatil yaptık. Tabuları yıkın ve Ukrayna’yı da ailecek gidilecek yerler listenize alın.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube