0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Yurtdışı Turlar

Afrika Turu Seçenekleri

Afrika turları ile kara kıtanın ünlü ve gizemli ülkeleri sizleri bekliyor!

Mısır, Fas, Tunus ve Güney Afrika Cumhuriyeti’ne gerçekleştirilen ekonomik Afrika turları ile içinizdeki kâşifi uyandırın!

Kazablanka’dan Cape Town’a, Sharm El Sheikh’ten Kartaca’ya kadar pek çok paket tur seçeneği yurtdışı turlar sayfamızda sizleri bekliyor.

Kuzey Afrika’nın en ünlü ülkesi Mısır demek yanlış olmaz. Çöl kumlarının arasında binlerce yıllık gizemli tarihin yatığı bu ülkede Gize Piramitleri ve Kahire Müzesi sizi bu tarihi keşfe çağırıyor.

Antik Mısır'dan Bugüne

Antik bilgilerin kaydedilmesini ve Antik Mısır uygarlığının derinliğini anlamamızı sağlayan papirüslerin yapımı halen Mısır’da oldukça popüler. Bu papirüsler Mısır gezinizin en özel hatıralarından biri olacak.

Mısır turunuzda ayrıca bir zamanlar Akdeniz’in bilgi başkenti olan İskenderiye’yi ziyaret edebilir, Kızıldeniz kıyısındaki Sharm El Sheikh’te mavi tura çıkıp denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

İster Kurban Bayramı turları olarak, isterseniz de Ramazan Bayramı turları olarak seçebileceğiniz Mısır, yurtdışı turlar arasında size en keyif verenlerden biri olmaya aday. Ayrıca Mısır’da balayı turu da düğün yorgunluğunuzu geride bırakmanızı sağlayacak.

Kuzey Afrika’nın gizemini koruyan ülkeleri olan Fas ve Tunus da yurtdışı kültür turları arasından öne çıkan seçeneklerden ikisi.

Özellikle vizesiz ekonomik turlar olarak öne çıkan Fas ve Tunus turları, Kuzey Afrika’nın güzelliklerinin Akdeniz sularıyla buluşmasının yarattığı büyülü atmosferi ile sizlere yepyeni bir deneyimin kapılarını açacak.

Otelinizde yepyeni bir güne uyanın ve tatil rehberiniz eşliğinde bambaşka bir dünyaya adım atın.

Tarih boyunca pek çok uygarlığın etkisi altında kalmış olan ve bütün bu geçmişi harmanlayarak yepyeni bir kültür ortaya çıkaran Tunus, Afrika’nın Avrupai yüzünü yansıtıyor. Vizesiz Hammamet turları ile Tunus'un muhteşem kıyılarını keşfedin!

Hammamet, Kartaca gibi şehirlere yapılacak turlarla bu güzel ülkenin tarihini keşfedebilir, çöl safarisi turlarında göçebelerin yaşam tarzını gözleyebilir, capcanlı pazarlarda sıcakkanlı halkıyla alışverişte bulunabilirsiniz.

Kozmopolit yapısıyla pek çok ırktan ve dinden insanı kendine çeken ve güneşin altında bir bardak nane çayı içmeye davet eden Fas ise Kazablanka ve Marakeş gibi ünlü tarihi şehirleriyle sizleri film seti gibi bir ambiyansla karşılıyor.

Kum rengi sarayları ve rengarenk insanları ile Fas, güzelliğini kaşiflerle paylaşmaktan çekinmiyor. Jamaa El Fna meydanına yapacağınız ziyaret ise Fas turunuzun en ilginç taraflarından biri olacak. Cambazlar, yılan oynatıcılar, akrobatlar ve hokkabazlarla dolu bu meydana hayran olacaksınız.

Safari ve Keşif Heyecanı

Kuzey Afrika turları size yeterince uzak gelmiyor mu? O zaman Güney Afrika’yı denemeye ne dersiniz?

Doğal güzellikleri, safari turları ve yükselen şarapçılık endüstrisi ile kara kıtanın yükselen yıldızı olan Güney Afrika Cumhuriyeti, vizesiz tur fırsatlarıyla farklılık arayanların ilk seçeneklerinden biri.

Cape Town’da koloni döneminden kalan yapılar arasında dolaşıp ülkenin yer altı zenginliklerinin zarifçe işlendiği mücevher atölyelerini ziyaret edebilir, rehberli turlarla Ümit Burnu’nu keşfedip dünyanın en yüksek deniz fenerini ziyaret edebilir, doyumsuz manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.

Johannesburg ve Sun City’i de kapsayan Güney Afrika turlarıyla bu güzel şehirleri rehberiniz eşliğinde dolaşabilir, yerli halka misafir olabilir ya da filler ve aslanlarla geçireceğiniz bir safari turuna katılabilirsiniz.

Afrika’nın saklı güzelliklerini keşfetmek ve erken rezervasyon fırsatlarıyla ekonomik ve uygun fiyatlı turları araştırmak için Gruppal’ın Afrika gezisi seçeneklerini inceleyin ve size en uygun tur fırsatlarını yakalayın.

İster kültür, ister macera isterseniz de deniz keyfi için birbirinden farklı turlar Afrika’da sizleri bekliyor!

Yeni sezon Afrika turları ve fiyatlarını incelemek, unutulmaz Afrika seyahati ve gezisi planı yapmak ve güzel bir tatili unutulmaz hale getirmek için sayfalarımıza davetlisiniz.

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Sevim Arslan
Sevim Arslan

10 Aralık Büyük Fas turumuzda rehberimizden çok memnun kaldık. Çok ilgili ve donanımlı olması memnun bıraktı. Müşteri hizmetleri zaten efsane, sağolun varolun.... Saygılar...

Ferda Özdemir
Ferda Özdemir

Rehberimiz süperdi, çok teşekkür ederiz. Tekrar Gruppal'la seyahat etmek isterim, teşekkürler

Emine Zuhal Tuğlu
Emine Zuhal Tuğlu

Gruppal ile yapmış olduğum 8 günlük Fas Kraliyet Şehirleri turundan, otellerinden ve rehberden 27 kişilik grup olarak çok memnun kaldığımızı ve teşekkürlerimizi iletmek istiyorum.

Selma İzbul
Selma İzbul

Fas turunda bize eşlik eden rehberimize, bizlere gösterdiği ilgi ve hassasiyet için buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum. Kendisi konusuna son derece hakim olması nedeniyle bizleri o yöre hakkında fazlasıyla aydınlattı. Sayesinde güzel bir gezi oldu.Tekrar teşekkürler.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube