0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Yurtdışı Turlar

İngiltere ve Büyük Britanya

Eski zamanlarda dünyanın dört bir yanındaki sömürgeleriyle “Güneşin Batmadığı İmparatorluk” olarak anılan İngiltere zaman içerisinde bu özelliğini kaybetmiş olsa da halen Avrupa’nın en güzel ülkelerinden biri.

İngiltere turu ile bu güzelliğe şahit olmaya gelen milyonlarca kişiden biri siz olun.

İngiltere, sanayi ve eğitim şehirlerinin yanı sıra doğal güzellikleriyle ve tarihi eserleriyle ünlü pek çok şehre de ev sahipliği yapıyor. İngiltere turları ile keşfedebileceğiniz bu güzel kentler, sizi tarih içinde bir yolculuğa çıkaracak.

Göller Bölgesi, York, Liverpool, Manchester, Newcastle, Brighton, Bristol gibi müzikten endüstriyle futboldan eğitime kadar dünya tarihine pek çok başlıkta katkı yapan şehirleriyle İngiltere, tarihte her zaman çok büyük öneme sahip oldu ve günümüzde de dünya sahnesinde önde gelen ülkelerden bir tanesi.

Bir Dünya Kanti Londra

Başkent Londra, birbirinden güzel tarihi eserler ve müzelerin yanı sıra canlı bir sosyal hayata da ev sahipliği yapıyor. İngiltere turları içerisinde müzik, yemek, spor ya da gece hayatı konusunda Londra ile boy ölçüşebilecek pek az şehir bulunuyor.

Parlamento binası, Big Ben, Trafalgar Meydanı, Buckhingam Sarayı, Westmisnter Katedrali gibi birbirinden ünlü yapıların yanı sıra Greenwich, Oxford, Windsor gibi çevre yerleri ziyaret edebilir, London Eye’da şehre yukarıdan bakabilirsiniz.

Tate Modern, Madame Tussauds, Ulusal Galeri, Victoria ve Albert Müzesi gibi pek çok etkileyici müze Londra turlarında sizleri bekliyor.

Londra’nın sosyal hayatının da oldukça canlı olduğunu söylemiştik. Dünyanın en ünlü müzikallerini burada izleyebilirsiniz. Sefiller’den Operadaki Hayalet’e kadar onlarca dev yapım Londra sahnelerinde sizi bekliyor.

Yine pek çok tanıdık oyuncuyu ünlü oyunlarda seyretme keyfini burada yakalayabilirsiniz. Shakespeare’den Beckett’e kadar dünyanın en büyük yazarları en iyi oyuncularla Londra sahnelerinde buluşuyor.

Covent Garden, Camden Town, Regents Street gibi bölgelerde dolaşabilir, en pahalı markaların mağazalarından ikinci el vintage ürünlere kadar pek çok farklı eşyayı bulabilirsiniz.

İrlanda ve İskoçya Manzaraları

Londra turunuzu dilerseniz İngiltere ya da Büyük Britanya turları ile de birleştirebilirsiniz.

Kuzeyden güneye Büyük Britanya’nın güzelliklerini keşfedebileceğiniz bu turlarda dilerseniz Göller Bölgesi, York, Newcastle, Bath gibi birbirinden güzel ve uzun bir tarihe sahip İngiliz şehirlerini görebilir, dilerseniz de İskoçya’nın Highland bölgesinden Kuzey İrlanda’ya kadar bütün Büyük Britanya coğrafyasını keşfedebilirsiniz.

Bu zengin coğrafyada İskoçya turları ya da İrlanda turları ile keşfedeceğiniz her durağınız size bambaşka bir diyarın kapılarını açacak ve zenginliklerini ayağınıza serecek.

Yurtdışı tur fırsatları ve tatil turları arasında en gözde seçeneklerden olan İngiltere turları, hem kültür turu olarak ruhunuzu doyuracak hem de canlı hayatıyla başınızı döndürecek.

Birbirinden güzel İngiltere ve Büyük Britanya şehirlerini görmek, erken rezervasyon seçenekleriyle pek çok tatil fırsatını ve tatil yerlerini görüntülemek için Gruppal güvencesiyle İngiltere turlarına katılabilirsiniz.

Bu sene yılbaşı seyahati ve bayram tatili için de en sık tercih edilen yerlerden olan İngiltere, uygun ucuz paket tur fiyatları ile keyifli bir tatil gezisi olanağı sunuyor. Bu muhteşem coğrafyanın zenginliklerini keşfetmek için acele edin!

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Elif Koca
Elif Koca

Londra turunuza katıldım, tura başlama, vizeleme, uçuş, konaklama, rehber Bülent Bey ve tüm organizasyonumuzla ilgilenen İlker Bey çok ilgili ve dikkatliydi. Herşey umduğumdan daha iyiydi. Teşekkürler.

A. Naci Narin
A. Naci Narin

21-31 Ekim Büyük Britanya turuna katıldık eşimle. Çok yoğun ve güzel geçti. Rehberimiz (özel teşekkürü hakediyor) çok bilgili ve aydınlatıcı anlatımıyla iyi yönetti. Yalnız küçük kasabalara daha az zaman ayrılıp büyük yerleşim yerlerine daha fazla zaman ayrılmalı. Uyumlu grubumuza ve şoförümüze de teşekkürler. Tavsiyelerimle...

Esra Baruter
Esra Baruter

Rehberimize tüm iyi niyeti ve gayreti için çok teşekkür ederiz. Gruppal çalışanlarına da ayrıca çok teşekkürler... İkisi de işlerini en iyi şekilde yaptıklarından sevgi ve saygılarımızı iletiyoruz...

Leyla Ulucan
Leyla Ulucan

Herşey gayet iyiydi. Rehberimiz Değer bey çok ilgili ve samimiydi. Otel personeli, servis iyiydi.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube