Yurtdışı Turlar

Kore ve Japonya'yı Keşfedin!

Seyahat meraklılarının son dönemde yoğun ilgi gösterdiği Japonya turları ve Kore turları da en uygun fiyatlarla sayfalarımızda!

Kendine özgü kültürü ile Kore Japonya turları sizi yepyeni bir tatil deneyimine davet ediyor. Birbirinden güzel şehirler, muhteşem doğal güzellikler ve binlerce yıllık gelenekler arasında unutulmaz bir seyahat sizi bekliyor.

Vizesiz seyahat rahatlığı ile öne çıkan Kore Japonya turu fırsatlarını kaçırmayın!

Yükselen Güneşin Ülkesi Japonya

Farklı yaşam tarzları, değişik eğlence anlayışları ve en çok da çalışkanlıkları ile bilinen Japonların ülkesinde sizi birbirinden farklı güzellikler bekliyor. Japonya turları sizi başkent Tokyo’nun yanı sıra Osaka, Kyoto ve Hiroshima gibi tarih dolu kentlere davet ediyor.

Fuji Dağı manzarası eşliğinde geleneksel kimonoyu giymiş görevlilerin servis yaptığı çay seremonilerine katılıp ardından milyonlarca kişinin sokaklarında dolaştığı renkli başkenti görmek için Tokyo turları sizi bekliyor. 

Kyoto ve Osaka’da ise en güzel tapınaklarda nefes kesici güzelliklere şahit olacağınız bir yolculuğa hazır olun. Üzgün ama güzel kent Hiroşima’da geçmişin yaralarını sarıp geleceğe güvenle bakan insanların umuduna şahit olun.

Japonya gezisi yaparken elbette Harajuku gençleri ile fotoğraf çektirmeyi ve Hello Kitty dükkânlarına uğramayı da ihmal etmeyin. En uygun Japonya turu fiyatları ile bu güzellikleri keşfetmek için acele edin. Japonya turu fırsatları Gruppal sayfalarında sizi bekliyor.

Doğunun Yeni Yıldızı Güney Kore

Son dönemlerin gözde seyahat seçeneklerinden biri olan Güney Kore turları, hem doğal güzellikleri hem de canlı şehir hayatı ile dikkat çekiyor.

Seul turları ile Güney Kore’nin başkentinde unutulmaz bir yolculuk fırsatı yakalayın, birbirinden güzel parkların arasında yükselen gökdelenler, nefis sokak yemekleri, egzotik tapınaklar ve dev alışveriş merkezleri arasında dört dörtlük bir seyahate hazırlanın. Seul turları sizi yepyeni bir kültürle tanıştıracak.

Geçmişi ve bugünü en iyi şekilde harmanlayan bu ülke, Kore turları ile sizi bekliyor. Güler yüzlü ve dost canlısı halkı ile kalbinizde yer edecek olan Kore gezisi, size Seul dışında Gyeongju ve Andong gibi kültür başkentlerini de sunuyor.

Güney Kore tur fırsatları ile Doğu’nun bu dinamik ve neşeli halkı ile tanışın ve yepyeni bir kültüre merhaba deyin. Vizesiz Güney Kore turları sayfalarımızda sizi bekliyor.

Birbirinden farklı seçenekler, en uygun Kore turları fiyatları, vizesiz tatil imkanı ve unutulmaz bir deneyim için yerinizi hemen ayırtın!

Erken Rezervasyon Kategori Worldcard Kategori Vize Alım Kategori

Üye Yorumları

Mustafa & Didem Yaman

Mustafa & Didem Yaman

Biz Mustafa & Didem Yaman, sizin aracılığınızla Uzakdoğu turuna katıldık. Şimdi Phuket adasındayız. Her şey çok güzel, şirketinize ve özellikle de bizimle ilgilenen Taha Bey'e teşekkür ederiz.

Aslıhan Özaslan

Aslıhan Özaslan

Rehberimiz son derece yetkin ve kibar biriydi, hiçbir aksama olmadan güzel bir tatil geçirdik, ayrıca Gruppal çalışanlarının yardımları unutulmamalı, teşekkürler herşey için..

Türkan Kaplan

Türkan Kaplan

19-26 Ocak Bangkok Pattaya turuna ben ve ailem katılmaya karar verdiğinizde oldukça endişeliydik çünkü tamamen yabancı olduğumuz bir kültürde ve ülkede ne yapacağız ne yiyeceğiz gibi kaygılarımız vardı. Ancak Hayri bey bize bir rehberden öte evinde misafirini ağırlayan ev sahibi edasıyla yaklaşıp tatilimizi mükemmel kıldı. En temel şeylerden; tarihinden, coğrafik özelliğinden, insanlarından tutun da en ufak detaylara, ne yapmamız veya yapmamamız gerektiğine kadar bize bilgi verip hiçbir şeyi riske atmadan tatilimizi keyifli geçirmemizi sağladı. Şu an İstanbul'dan Ankara'ya dönüş yolundayız ve bu güzel geziyi düzenlediğiniz için size ve birçok güzel hatıra biriktirmemize sebep olan Hayri beye teşekkür ederiz. Bir başka gezide buluşmak üzere.

Selma Uğan

Selma Uğan

8 Kasım Bangkok Pattaya turunuza katıldım. Grupalla ilk defa katıldım ve çok beğendim. Özellikle rehberimiz yedi yirmidört bizimle ilgilendi. Gerek bilgisi gerek insan ilişkileri süperdi. Çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bir dahaki gezilerde görüşmek üzere.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube