0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Yurtdışı Turlar

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori

Asya’nın Hazinelerini Keşfedin!

Tarih boyunca sayısız uygarlığın beşiği olan toprakları şimdi birbirinden güzel Asya turları ile keşfetme zamanı geldi.

Hindistan’dan Ermenistan’a, Nepal’den Sri Lanka’ya kadar birbirinden farklı destinasyonları gezebileceğiniz Asya turu fırsatları ile sayısız kültürle tanışacaksınız.

Orta Asya’dan Doğu ve Güneydoğu Asya’ya kadar pek çok seçenek sunan Asya turlarında Türk-İslam coğrafyasından  Hindistan’ın mistik güzelliğine kadar keşfedecek sayısız şeyle karşılaşacaksınız.

Birbirinden güzel Asya turları, en uygun fiyatlar ve taksit koşulları ile sayfalarımızda sizi bekliyor.

Orta Asya’da Türk İzleri

Binlerce yıllık tarihe sahip Orta Asya’da Orhun Kitabeleri’nden İpek Yolu’nun derin geçmişine kadar ilginizi çekecek pek çok tarihi güzellik bulunuyor.

Başta Özbekistan olmak üzere birbirinden farklı ülkelerde ortak bir geçmişin izini sürebilir, bu ortak kültürün tanıdık kalıntılarını inceleyebilirsiniz.

Özbekistan turları ile Buhara, Semerkand, Taşkent gibi her biri bambaşka zenginliklere sahip şehirlerde geçmişin görkemli izlerini bulmak için yapmanız gereken tek şey en uygun fiyatlarla yerinizi ayırtmak!

Hayatınız boyunca hatırlayacağınız Moğolistan turları ile Orta Asya'nın kalbini keşfedin!

İpek Yolu üzerinde binlerce yıllık bir yolculuğa çıkmak için Tacikistan ve Türkmenistan gibi özel rotalar da sizi bekliyor. Antik Türk coğrafyalarında Orta Asya gezi turları ile göçebe halkların yaşayışına tanık olacaksınız.

Uzakdoğu’ya Açılan Kapı

Asya turları yalnıza Orta Asya turları ile sınırlı değil. Komşu Ermenistan ve Gürcistan’da Kafkasların taze havasını hissedebilir, Gürcistan Ermenistan turları ile Hıristiyanlığın ilk çağlarından bugüne kalan manastırları gezebilirsiniz. Tiflis’ten Erivan’a muhteşem bir yolculuk sizi bekliyor.

Erken rezervasyon şansı ile bu rotaları çok uygun fiyatlarla gezme şansını yakalayın!

Hindistan turları ile binlerce tanrıya tapılan mistik tapınaklar ve Batı uygarlığının çok daha eskilerine dayanan bir kültürü keşfedebilirsiniz. Altın Üçgen denilen Delhi, Jaipur ve Agra’da Tac Mahal ve daha birçok muhteşem eser sizi bekliyor.

Nepal ise dağların üzerindeki eşsiz coğrafyası ve Katmandu’nun mistik güzelliği ile sizi hayran bırakacak. Güler yülü insanları ve rahipleri ile aklınıza kazınacak olan Nepal’i unutamayacaksınız.

En güzel Asya seyahatleri, birbirinden farklı rotalar ve keyifli geziler için Asya turları sayfamız sizi bekliyor.

Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Belkıs Büyüktoğrul
Belkıs Büyüktoğrul

Hindistan'ın kast sistemini 3 boyutlu düzlemde 6 duyu ile algılamaya çalışırken oluşan travma, rehberimizin muhteşem rehberliği ile bol baharatlı Masala çayının süt köpüğü tadında atlatıldı. Rehberimize özel teşekkürlerim ile. Ayrıca organizasyondaki istikrarlı başarısı için Gruppal ailesine teşekkürlerimi iletirim. Başka gezilerde görüşmek üzere.

Ferda Paksüt
Ferda Paksüt

Galiba Gruppal ile tanışmak benim hayattaki şanslarımdan biri, bu arada ben zor beğenen bir insanım. Ayrıca eşimin büyükelçi olmasından dolayı bugüne kadar birçok VIP gezisine katıldım ama inanın Gruppal onları hiç aratmadı. İlknur hanim beni gemi ile Yunan adalarına yolladı, eşimle birlikte geçen bayram Baştanbaşa İtalya turuna gittik. Gecen hafta da çok korktuğumuz Hindistan turuna yolladı, iyi ki yollamış, harikaydı, çok teşekkürler. Ramazan bayramında da Büyük İspanya turuna gideceğiz. İyi ki Gruppal hayatımıza girdi. Bu arada Hindistan’daki rehberimiz sn Mehmet Kayıcı Bey muhteşemdi. Gerek bilgisi gerek beyefendiliğiyle hepimizi büyüledi. Hepinize teşekkürler.

Esra Baruter
Esra Baruter

Rehberimize tüm iyi niyeti ve gayreti için çok teşekkür ederiz. Gruppal çalışanlarına da ayrıca çok teşekkürler... İkisi de işlerini en iyi şekilde yaptıklarından sevgi ve saygılarımızı iletiyoruz...

Leyla Ulucan
Leyla Ulucan

Herşey gayet iyiydi. Rehberimiz Değer bey çok ilgili ve samimiydi. Otel personeli, servis iyiydi.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube