0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Yurtdışı Turlar

Antik İpek Yolu'nu Keşfedin!

Yepyeni bir tatil deneyimine hazırsanız Orta Asya turları sayfamız sizi bekliyor!

Moğolistan'dan Özbekistan'a, Kırgızistan'dan Kazakistan'a çok geniş bir coğrafyada Türk kültürünün kökenlerini keşfedin, uçsuz bucaksız taygalarda Orhun Anıtları'nın izini sürün.

Orta Asya turu fırsatları ile rutin tatillerden daha fazlasını keşfedecek ve ömür boyu hatırlayacağınız deneyimler edineceksiniz. Yeşil ovalarda "yurt" çadırlarında kalıp Semerkand ve Buhara gibi masal kentlerini gezme fırsatı yakalayacaksınız.

Orta Asya Macerasına Hazırlanın

Orta Asya dendiğinde akla gelen ilk destinasyonlardan biri elbette Özbekistan. Taşkent, Semerkand ve Buhara gibi tarih dolu kentleri keşfedebileceğiniz Özbekistan turları şimdi en uygun fiyatlarla sizi bekliyor.

Kazakistan ve Özbekistan'ı bir arada görebileceğiniz İpek Yolu Turları ise farklı ülkeleri ve farklı kültürleri keşfetmek isteyenler için ideal bir rota oluşturuyor.

Unutulmaz bir deneyim, farklı bir kültür turu ve keyif dolu bir yolculuk için Orta Asya gezisi seçeneklerimizi hemen inceleyin, yerinizi ayırtın!

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Belkıs Büyüktoğrul
Belkıs Büyüktoğrul

Hindistan'ın kast sistemini 3 boyutlu düzlemde 6 duyu ile algılamaya çalışırken oluşan travma, rehberimizin muhteşem rehberliği ile bol baharatlı Masala çayının süt köpüğü tadında atlatıldı. Rehberimize özel teşekkürlerim ile. Ayrıca organizasyondaki istikrarlı başarısı için Gruppal ailesine teşekkürlerimi iletirim. Başka gezilerde görüşmek üzere.

Ferda Paksüt
Ferda Paksüt

Galiba Gruppal ile tanışmak benim hayattaki şanslarımdan biri, bu arada ben zor beğenen bir insanım. Ayrıca eşimin büyükelçi olmasından dolayı bugüne kadar birçok VIP gezisine katıldım ama inanın Gruppal onları hiç aratmadı. İlknur hanim beni gemi ile Yunan adalarına yolladı, eşimle birlikte geçen bayram Baştanbaşa İtalya turuna gittik. Gecen hafta da çok korktuğumuz Hindistan turuna yolladı, iyi ki yollamış, harikaydı, çok teşekkürler. Ramazan bayramında da Büyük İspanya turuna gideceğiz. İyi ki Gruppal hayatımıza girdi. Bu arada Hindistan’daki rehberimiz sn Mehmet Kayıcı Bey muhteşemdi. Gerek bilgisi gerek beyefendiliğiyle hepimizi büyüledi. Hepinize teşekkürler.

Atilla Öylü
Atilla Öylü

Katıldığımız turdan çok memnun kaldım. Diğer katılımcılar da çok uyumluydu rehberimiz çok tecrübeli bilgili ve neşeli bir insandı. Ayrıca şoförlerimize, muavinimize ve organizasyonda emeği geçen tüm Gruppal çalışanlarına teşekkür ederim.

Sibel Baş
Sibel Baş

Turdan çok memnun kaldım.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube