0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Yurtdışı Turlar

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori

Antik İpek Yolu'nu Keşfedin!

Yepyeni bir tatil deneyimine hazırsanız Orta Asya turları sayfamız sizi bekliyor!

Moğolistan'dan Özbekistan'a, Kırgızistan'dan Kazakistan'a çok geniş bir coğrafyada Türk kültürünün kökenlerini keşfedin, uçsuz bucaksız taygalarda Orhun Anıtları'nın izini sürün.

Orta Asya turu fırsatları ile rutin tatillerden daha fazlasını keşfedecek ve ömür boyu hatırlayacağınız deneyimler edineceksiniz. Yeşil ovalarda "yurt" çadırlarında kalıp Semerkand ve Buhara gibi masal kentlerini gezme fırsatı yakalayacaksınız.

Orta Asya Macerasına Hazırlanın

Orta Asya dendiğinde akla gelen ilk destinasyonlardan biri elbette Özbekistan. Taşkent, Semerkand ve Buhara gibi tarih dolu kentleri keşfedebileceğiniz Özbekistan turları şimdi en uygun fiyatlarla sizi bekliyor.

Kazakistan ve Özbekistan'ı bir arada görebileceğiniz İpek Yolu Turları ise farklı ülkeleri ve farklı kültürleri keşfetmek isteyenler için ideal bir rota oluşturuyor.

Unutulmaz bir deneyim, farklı bir kültür turu ve keyif dolu bir yolculuk için Orta Asya gezisi seçeneklerimizi hemen inceleyin, yerinizi ayırtın!

Üye Yorumları

Belkıs Büyüktoğrul

Belkıs Büyüktoğrul

Hindistan'ın kast sistemini 3 boyutlu düzlemde 6 duyu ile algılamaya çalışırken oluşan travma, rehberimizin muhteşem rehberliği ile bol baharatlı Masala çayının süt köpüğü tadında atlatıldı. Rehberimize özel teşekkürlerim ile. Ayrıca organizasyondaki istikrarlı başarısı için Gruppal ailesine teşekkürlerimi iletirim. Başka gezilerde görüşmek üzere.

Ferda Paksüt

Ferda Paksüt

Galiba Gruppal ile tanışmak benim hayattaki şanslarımdan biri, bu arada ben zor beğenen bir insanım. Ayrıca eşimin büyükelçi olmasından dolayı bugüne kadar birçok VIP gezisine katıldım ama inanın Gruppal onları hiç aratmadı. İlknur hanim beni gemi ile Yunan adalarına yolladı, eşimle birlikte geçen bayram Baştanbaşa İtalya turuna gittik. Gecen hafta da çok korktuğumuz Hindistan turuna yolladı, iyi ki yollamış, harikaydı, çok teşekkürler. Ramazan bayramında da Büyük İspanya turuna gideceğiz. İyi ki Gruppal hayatımıza girdi. Bu arada Hindistan’daki rehberimiz sn Mehmet Kayıcı Bey muhteşemdi. Gerek bilgisi gerek beyefendiliğiyle hepimizi büyüledi. Hepinize teşekkürler.

Hasan Hüseyin Ateşoğlu

Hasan Hüseyin Ateşoğlu

Sizinle bu üçüncü Dubai seyahatim., tüm Gruppal çalışanlarına ben ve arkadaşlarım adına binlerce teşekkürler. Herşey mükemmeldi. En yakın zamanda sizinle tekrar görüşmek üzere hoşçakalın. Ayrıca seyahat planı yapan arkadaşlar hiç tereddüt etmeden Gruppal güvencesiyle bu seyahatlerini gerçekleştirsinler.

Özgül Şantay

Özgül Şantay

Gruppal aracılığı ile önce İspanya (5 kişilik grup) sonra Benelüks Paris Köln (6 kişilik grup) turlarına gittik. Rehberlerimiz Örge ve Levent beylere takdir ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. Otellerden, otobüslerden, şoförlerimizden inanılmaz memnun kaldık. Seçkin ve Özer son derece terbiyeli ve işlerini mükemmel yapan iki pırıl pırıl genç adam, sonuç olarak biz Gruppal’dan çok memnun kaldık. Ödemelerin TL olması, taksit olması ekstra bir kolaylık. Sizleri gönülden kutluyorum, biz turlara sizinle devam diyoruz!

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube