Yurtdışı Turlar

Mistik Uzakdoğu Turları

Uzakdoğu artık daha yakın! Konforlu ve hızlı uçaklarla uzun yolculuklar artık keyifli bir deneyime dönüşüyor.

Erken rezervasyon fırsatları ile tatil turları arasından sizi en çok cezbedeni seçin, Uzakdoğu turlarıyla bölge ülkelerinin rengârenk yaşamlarına konuk olun ve bu mutlu coğrafyada hayatın tadını çıkarın!

2016 Uzakdoğu seyahatleri balayı için de önde gelen tercihlerden biri. Phuket turları, Bali turları ya da Japonya turları ile balayınızı unutulmaz hale getirebilir, dilerseniz Tayland turları arasından dilediğiniz çeşitte olanı seçerek en ucuz Bangkok Pattaya turları, Singapur Bali turları, Bangkok Phuket turları gibi tatil turları arasında seçim yapabilirsiniz.

Hindistan ve Çin

Uzakdoğu ülkeleri seçenekleri bununla sınırlı değil elbette.

Çok uzun bir tarihe tanıklık eden ve sınırları içinde birbirinden farklı kültürlere ev sahipliği yapan büyülü ülke Hindistan turuyla Tac Mahal’in güzelliğini hayranlıkla seyredebilir; Agra, Jaipur ve Delhi’de uzun yıllar İngiliz sömürgesi olmasına rağmen asla gücünü kaybetmeyen Hint kültürünün renkli izlerini takip edebilirsiniz.

Uzakdoğu denince akla ilk gelen ülkelerden olan Çin, dev nüfusu ve yükselen ekonomisiyle dünyanın en hızlı gelişen bölgesi. Bu durdurulamaz gelişmeye rağmen Çin, geleneklerinden vazgeçmiyor ve onlara sıkı sıkı sarılıyor.

Şangay, Pekin, Goungzou, Macau gibi şehirleri kapsayan Çin turlarında gökdelenlerin arasında dolaşırken Çin halkının antik kültürünü içinize çekecek, bu tarihi uygarlığın renkli birikimine hayran olacaksınız.

Tayland ve Bali Plajları

2016 Uzak doğu turları arasında Siyam’ın yani yeni adıyla Tayland’ın özel bir yeri var. Özellikle balayı turları arasında en çok tercih edileni olan Tayland turları, ülkenin mükemmel doğasını, güler yüzlü insanlarını ve inanılmaz gece hayatını deneyimlemeniz için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Vizesiz Bangkok, Phuket, Pattaya turları ile hem masmavi denize ve bembeyaz kumlara olan özleminizi sona erdirebilir, hem Bangkok’un ya da Pattaya’nın gece hayatında kurtlarınızı dökebilirsiniz, hem de Phuket adasının inanılmaz doğası ve sahillerinde kendinizi burada kalmayı planlarken bulabilirsiniz.

Bu turlara ekleyebileceğiniz Singapur turu ve Hong Kong turu gibi seçeneklerle turunuzu genişletebilir ve Uzakdoğu’nun tüm güzelliklerinin tadını antik Siyam turlarıyla çıkarabilirsiniz. Uzakdoğu turu fırsatlarıyla keşfedilecek sayısız güzelliğe hazırlanın!

Myanmar turları da Uzakdoğu'da yepyeni bir macera için sizi bekliyor. Myanmar, eski adıyla Burma turu ile bambaşka bir kültürde yepyeni deneyimler yaşayacaksınız.

Hayallerinizi Planlamaya Başlayın.

Uzakdoğu denince akla gelen ilk yerlerden biri de elbette Endonezya. Masalsı Bali turları ile hayatınıza yeni bir başlangıç yapabilir, dilerseniz Bali turunuza Singapur turunu da ekleyerek birbirinden farklı iki kültürün tadını tek bir turla çıkartabilirsiniz.

Peki, vizesiz Japonya turlarıyla kiraz çiçeklerinin ülkesine bir seyahat gerçekleştirip bu güzel pembe çiçekleri dallarında görmek istemez misiniz?

Dünyayı saran Japon kültürünün köklerini Japonya seyahati ile keşfedin, ister Tokyo turları isterseniz de Kyoto ya da Osaka turları ile modernin gelenekselle kucaklaştığı bu toprakları keşfedin.

Erken rezervasyon fırsatlarıyla Uzakdoğu’nun gizemli perdesini aralayın ve kendinizi bambaşka bir hayatın içinde bulun.

Tatil otelinizin penceresinden yepyeni bir günü selamlarken geceyi birbirinden eğlenceli mekânların birinde karşılayın.

Kurban Bayramı turları, Şeker Bayramı turları, balayı turları gibi pek çok tarih seçeneği arasından kendinize en uygun ucuz Uzakdoğu turları fırsatlarını araştırmaya hemen başlayın! Tur şirketleri arasında kalitesiyle öne çıkan Gruppal'ın fırsatlarını kaçırmayın!

Sömestr Turları Ödeme Seçenekleri Vize Hizmeti

Uzakdoğu Turları

Filtreleri Temizle

Üye Yorumları

Mustafa & Didem Yaman

Mustafa & Didem Yaman

Biz Mustafa & Didem Yaman, sizin aracılığınızla Uzakdoğu turuna katıldık. Şimdi Phuket adasındayız. Her şey çok güzel, şirketinize ve özellikle de bizimle ilgilenen Taha Bey'e teşekkür ederiz.

Nurten Durmuş

Nurten Durmuş

Herşey çok iyi gitti, özellikle rehberimize çok çok teşekkür ederim. Herşeyi detaylı ve çok keyifli anlattı. Teşekkürler Gruppal.

Güldane Demirci

Güldane Demirci

Turdaki her bireyin tatilinin iyi geçmesi adına çabalayan rehberimize sonsuz sabrı ve tüm yardımları için teşekkür ediyoruz.

Birgül Mamgit

Birgül Mamgit

19 Mayıs’ta Bangkok-Pattaya turuna katıldık. Bizi Tayland havalimanında karşılayan rehberimiz sayesinde gezimiz çok güzel geçti. Bize 1 haftayı çok güzel geçirtti. Çok güzel rehberlik etti. Teşekkürler.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Pazartesi-Pazar: 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek
142 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube