Yurtdışı Turlar

Mistik Uzakdoğu Turları

Uzakdoğu artık daha yakın! Konforlu ve hızlı uçaklarla uzun yolculuklar artık keyifli bir deneyime dönüşüyor.

Erken rezervasyon fırsatları ile tatil turları arasından sizi en çok cezbedeni seçin, Uzakdoğu turlarıyla bölge ülkelerinin rengârenk yaşamlarına konuk olun ve bu mutlu coğrafyada hayatın tadını çıkarın!

2019 Uzakdoğu seyahatleri balayı için de önde gelen tercihlerden biri. Phuket turları, Bali turları ya da Japonya turları ile balayınızı unutulmaz hale getirebilir, dilerseniz Tayland turları arasından dilediğiniz çeşitte olanı seçerek en ucuz Bangkok Pattaya turları, Singapur Bali turları, Bangkok Phuket turları gibi tatil turları arasında seçim yapabilirsiniz.

Hindistan ve Çin

Uzakdoğu ülkeleri seçenekleri bununla sınırlı değil elbette.

Çok uzun bir tarihe tanıklık eden ve sınırları içinde birbirinden farklı kültürlere ev sahipliği yapan büyülü ülke Hindistan turuyla Tac Mahal’in güzelliğini hayranlıkla seyredebilir; Agra, Jaipur ve Delhi’de uzun yıllar İngiliz sömürgesi olmasına rağmen asla gücünü kaybetmeyen Hint kültürünün renkli izlerini takip edebilirsiniz.

Uzakdoğu denince akla ilk gelen ülkelerden olan Çin, dev nüfusu ve yükselen ekonomisiyle dünyanın en hızlı gelişen bölgesi. Bu durdurulamaz gelişmeye rağmen Çin, geleneklerinden vazgeçmiyor ve onlara sıkı sıkı sarılıyor.

Şangay, Pekin, Goungzou, Macau gibi şehirleri kapsayan Çin turlarında gökdelenlerin arasında dolaşırken Çin halkının antik kültürünü içinize çekecek, bu tarihi uygarlığın renkli birikimine hayran olacaksınız.

Tayland ve Bali Plajları

2019 Uzak doğu turları arasında Siyam’ın yani yeni adıyla Tayland’ın özel bir yeri var. Özellikle balayı turları arasında en çok tercih edileni olan Tayland turları, ülkenin mükemmel doğasını, güler yüzlü insanlarını ve inanılmaz gece hayatını deneyimlemeniz için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Vizesiz Bangkok, Phuket, Pattaya turları ile hem masmavi denize ve bembeyaz kumlara olan özleminizi sona erdirebilir, hem Bangkok’un ya da Pattaya’nın gece hayatında kurtlarınızı dökebilirsiniz, hem de Phuket adasının inanılmaz doğası ve sahillerinde kendinizi burada kalmayı planlarken bulabilirsiniz.

Bu turlara ekleyebileceğiniz Singapur turu ve Hong Kong turu gibi seçeneklerle turunuzu genişletebilir ve Uzakdoğu’nun tüm güzelliklerinin tadını antik Siyam turlarıyla çıkarabilirsiniz. Uzakdoğu turu fırsatlarıyla keşfedilecek sayısız güzelliğe hazırlanın!

Myanmar turları da Uzakdoğu'da yepyeni bir macera için sizi bekliyor. Myanmar, eski adıyla Burma turu ile bambaşka bir kültürde yepyeni deneyimler yaşayacaksınız.

Hayallerinizi Planlamaya Başlayın.

Uzakdoğu denince akla gelen ilk yerlerden biri de elbette Endonezya. Masalsı Bali turları ile hayatınıza yeni bir başlangıç yapabilir, dilerseniz Bali turunuza Singapur turunu da ekleyerek birbirinden farklı iki kültürün tadını tek bir turla çıkartabilirsiniz.

Peki, vizesiz Japonya turlarıyla kiraz çiçeklerinin ülkesine bir seyahat gerçekleştirip bu güzel pembe çiçekleri dallarında görmek istemez misiniz?

Dünyayı saran Japon kültürünün köklerini Japonya seyahati ile keşfedin, ister Tokyo turları isterseniz de Kyoto ya da Osaka turları ile modernin gelenekselle kucaklaştığı bu toprakları keşfedin.

Erken rezervasyon fırsatlarıyla Uzakdoğu’nun gizemli perdesini aralayın ve kendinizi bambaşka bir hayatın içinde bulun.

Tatil otelinizin penceresinden yepyeni bir günü selamlarken geceyi birbirinden eğlenceli mekânların birinde karşılayın.

Kurban Bayramı turları, Şeker Bayramı turları, balayı turları gibi pek çok tarih seçeneği arasından kendinize en uygun ucuz Uzakdoğu turları fırsatlarını araştırmaya hemen başlayın! Tur şirketleri arasında kalitesiyle öne çıkan Gruppal'ın fırsatlarını kaçırmayın!

Yılbaşı Turları Ödeme Seçenekleri Vize Hizmeti

Üye Yorumları

Mustafa & Didem Yaman

Mustafa & Didem Yaman

Biz Mustafa & Didem Yaman, sizin aracılığınızla Uzakdoğu turuna katıldık. Şimdi Phuket adasındayız. Her şey çok güzel, şirketinize ve özellikle de bizimle ilgilenen Taha Bey'e teşekkür ederiz.

Türkan Kaplan

Türkan Kaplan

19-26 Ocak Bangkok Pattaya turuna ben ve ailem katılmaya karar verdiğinizde oldukça endişeliydik çünkü tamamen yabancı olduğumuz bir kültürde ve ülkede ne yapacağız ne yiyeceğiz gibi kaygılarımız vardı. Ancak Hayri bey bize bir rehberden öte evinde misafirini ağırlayan ev sahibi edasıyla yaklaşıp tatilimizi mükemmel kıldı. En temel şeylerden; tarihinden, coğrafik özelliğinden, insanlarından tutun da en ufak detaylara, ne yapmamız veya yapmamamız gerektiğine kadar bize bilgi verip hiçbir şeyi riske atmadan tatilimizi keyifli geçirmemizi sağladı. Şu an İstanbul'dan Ankara'ya dönüş yolundayız ve bu güzel geziyi düzenlediğiniz için size ve birçok güzel hatıra biriktirmemize sebep olan Hayri beye teşekkür ederiz. Bir başka gezide buluşmak üzere.

Selma Uğan

Selma Uğan

8 Kasım Bangkok Pattaya turunuza katıldım. Grupalla ilk defa katıldım ve çok beğendim. Özellikle rehberimiz yedi yirmidört bizimle ilgilendi. Gerek bilgisi gerek insan ilişkileri süperdi. Çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bir dahaki gezilerde görüşmek üzere.

Nurten Durmuş

Nurten Durmuş

Herşey çok iyi gitti, özellikle rehberimize çok çok teşekkür ederim. Herşeyi detaylı ve çok keyifli anlattı. Teşekkürler Gruppal.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube