Yurtdışı Turlar

Mistik Uzakdoğu Turları

Uzakdoğu artık daha yakın! Konforlu ve hızlı uçaklarla uzun yolculuklar artık keyifli bir deneyime dönüşüyor.

Erken rezervasyon fırsatları ile tatil turları arasından sizi en çok cezbedeni seçin, Uzakdoğu turlarıyla bölge ülkelerinin rengârenk yaşamlarına konuk olun ve bu mutlu coğrafyada hayatın tadını çıkarın!

2016 Uzakdoğu seyahatleri balayı için de önde gelen tercihlerden biri. Phuket turları, Bali turları ya da Japonya turları ile balayınızı unutulmaz hale getirebilir, dilerseniz Tayland turları arasından dilediğiniz çeşitte olanı seçerek en ucuz Bangkok Pattaya turları, Singapur Bali turları, Bangkok Phuket turları gibi tatil turları arasında seçim yapabilirsiniz.

Hindistan ve Çin

Uzakdoğu ülkeleri seçenekleri bununla sınırlı değil elbette.

Çok uzun bir tarihe tanıklık eden ve sınırları içinde birbirinden farklı kültürlere ev sahipliği yapan büyülü ülke Hindistan turuyla Tac Mahal’in güzelliğini hayranlıkla seyredebilir; Agra, Jaipur ve Delhi’de uzun yıllar İngiliz sömürgesi olmasına rağmen asla gücünü kaybetmeyen Hint kültürünün renkli izlerini takip edebilirsiniz.

Uzakdoğu denince akla ilk gelen ülkelerden olan Çin, dev nüfusu ve yükselen ekonomisiyle dünyanın en hızlı gelişen bölgesi. Bu durdurulamaz gelişmeye rağmen Çin, geleneklerinden vazgeçmiyor ve onlara sıkı sıkı sarılıyor.

Şangay, Pekin, Goungzou, Macau gibi şehirleri kapsayan Çin turlarında gökdelenlerin arasında dolaşırken Çin halkının antik kültürünü içinize çekecek, bu tarihi uygarlığın renkli birikimine hayran olacaksınız.

Tayland ve Bali Plajları

2016 Uzak doğu turları arasında Siyam’ın yani yeni adıyla Tayland’ın özel bir yeri var. Özellikle balayı turları arasında en çok tercih edileni olan Tayland turları, ülkenin mükemmel doğasını, güler yüzlü insanlarını ve inanılmaz gece hayatını deneyimlemeniz için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Vizesiz Bangkok, Phuket, Pattaya turları ile hem masmavi denize ve bembeyaz kumlara olan özleminizi sona erdirebilir, hem Bangkok’un ya da Pattaya’nın gece hayatında kurtlarınızı dökebilirsiniz, hem de Phuket adasının inanılmaz doğası ve sahillerinde kendinizi burada kalmayı planlarken bulabilirsiniz.

Bu turlara ekleyebileceğiniz Singapur turu ve Hong Kong turu gibi seçeneklerle turunuzu genişletebilir ve Uzakdoğu’nun tüm güzelliklerinin tadını antik Siyam turlarıyla çıkarabilirsiniz. Uzakdoğu turu fırsatlarıyla keşfedilecek sayısız güzelliğe hazırlanın!

Myanmar turları da Uzakdoğu'da yepyeni bir macera için sizi bekliyor. Myanmar, eski adıyla Burma turu ile bambaşka bir kültürde yepyeni deneyimler yaşayacaksınız.

Hayallerinizi Planlamaya Başlayın.

Uzakdoğu denince akla gelen ilk yerlerden biri de elbette Endonezya. Masalsı Bali turları ile hayatınıza yeni bir başlangıç yapabilir, dilerseniz Bali turunuza Singapur turunu da ekleyerek birbirinden farklı iki kültürün tadını tek bir turla çıkartabilirsiniz.

Peki, vizesiz Japonya turlarıyla kiraz çiçeklerinin ülkesine bir seyahat gerçekleştirip bu güzel pembe çiçekleri dallarında görmek istemez misiniz?

Dünyayı saran Japon kültürünün köklerini Japonya seyahati ile keşfedin, ister Tokyo turları isterseniz de Kyoto ya da Osaka turları ile modernin gelenekselle kucaklaştığı bu toprakları keşfedin.

Erken rezervasyon fırsatlarıyla Uzakdoğu’nun gizemli perdesini aralayın ve kendinizi bambaşka bir hayatın içinde bulun.

Tatil otelinizin penceresinden yepyeni bir günü selamlarken geceyi birbirinden eğlenceli mekânların birinde karşılayın.

Kurban Bayramı turları, Şeker Bayramı turları, balayı turları gibi pek çok tarih seçeneği arasından kendinize en uygun ucuz Uzakdoğu turları fırsatlarını araştırmaya hemen başlayın! Tur şirketleri arasında kalitesiyle öne çıkan Gruppal'ın fırsatlarını kaçırmayın!

Bayram Turları Ödeme Seçenekleri Vize Hizmeti

Uzakdoğu Turları

Filtreleri Temizle

Üye Yorumları

Mustafa & Didem Yaman

Mustafa & Didem Yaman

Biz Mustafa & Didem Yaman, sizin aracılığınızla Uzakdoğu turuna katıldık. Şimdi Phuket adasındayız. Her şey çok güzel, şirketinize ve özellikle de bizimle ilgilenen Taha Bey'e teşekkür ederiz.

Birgül Mamgit

Birgül Mamgit

19 Mayıs’ta Bangkok-Pattaya turuna katıldık. Bizi Tayland havalimanında karşılayan rehberimiz sayesinde gezimiz çok güzel geçti. Bize 1 haftayı çok güzel geçirtti. Çok güzel rehberlik etti. Teşekkürler.

Vesile Koç

Vesile Koç

Bangkok Pattaya turuna arkadaşımla beraber katıldık. Başta satın alma sürecinde bizimle fazlasıyla ilgilenip yol gösteren Naciye Hanım'a, ardından rehberimiz Ercan Bey'e sonsuz teşekkürler. Onlarca önyargı ve eleştirilere rağmen gittik ve Uzakdoğu kültürünü görmek, su festivaline katılmak, fil safarisi yapmak, sadece belgesellerde göreceğimiz bir kaplana sarılıp resim çekilmek harika bir duyguydu. Her şey için teşekkür ederiz.

Güneş Özgen

Güneş Özgen

Hayli uygun bir fiyata yakaladığımız turda hiç bir aksilik yaşanmadan oldukça keyif aldık diyebilirim. Özellikle tur rehberimiz Hayri Bey'in bitmez enerjisi ve bizi memnun etme çabası güzel bir tatil geçirmemizi sağladı. Şimdiden önümüzdeki yıl tekrar gitmeyi düşünüyoruz :)

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Pazartesi-Pazar: 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek
137 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube