0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 98677

Vietnam Kamboçya Laos Turları

Saigon (Ho Chi Minh) Hanoi Siem Reap Luang Prabang

Vietnam Kamboçya Laos turları ile Uzakdoğu’nun son dönemlerdeki popüler tatil yeri Güneydoğu Asya’da hayatınız boyunca keyifle hatırlayacağınız bir tatil fırsatını uygun fiyatlarla yakalayın.

 • Vinh Trang Pagoda - Ho Chi Minh City

  Vinh Trang Pagoda - Ho Chi Minh City

 • Belediye Başkanlığı - Ho Chi Minh City

  Belediye Başkanlığı - Ho Chi Minh City

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Ho Chi Minh Mozolesi - Ho Chi Minh

  Ho Chi Minh Mozolesi - Ho Chi Minh

 • Başkanlık Sarayı Bahçeleri - Hanoi

  Başkanlık Sarayı Bahçeleri - Hanoi

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Edebiyat Tapınağı - Hanoi

  Edebiyat Tapınağı - Hanoi

 • Edebiyat Tapınağı Bahçeleri - Hanoi

  Edebiyat Tapınağı Bahçeleri - Hanoi

 • Geleneksel Tekneler - Halong Bay

  Geleneksel Tekneler - Halong Bay

 • Keşişleri Yürüyüşü - Siem Reap

  Keşişleri Yürüyüşü - Siem Reap

 • Angkor Thom - Siem Reap

  Angkor Thom - Siem Reap

 • Angkor Wat Tapınağı - Siem Reap

  Angkor Wat Tapınağı - Siem Reap

 • Apsara Dansı Heykelleri - Siem Reap

  Apsara Dansı Heykelleri - Siem Reap

 • Kent Manzarası - Luang Prabang

  Kent Manzarası - Luang Prabang

 • Altın Buddha - Luang Prabang

  Altın Buddha - Luang Prabang

 • Budist Rahipler - Luang Prabang

  Budist Rahipler - Luang Prabang

 • Eski Saray - Luang Prabang

  Eski Saray - Luang Prabang

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Kişi

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Vietnam Kamboçya Laos Turları
Otel 3* & 4* Oteller
Hareket Noktası İstanbul Havalimanı (IST)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Levent Mısırlıoğlu

Levent Mısırlıoğlu

24 Temmuz Vietnam Kamboçya Tayland turuna katıldım. Tur beklentinin aksine şanslı olarak düşündüğümüz oldukça elverişli hava koşullarında yapılmış ve bu da aldığımız keyfi arttıran bir husus olmuştur. Sevgili rehberimiz, Kamboçya yerel rehberimiz Wen ve Vietnam yerel rehberimiz Peg güler yüzü ile bizlerden tam puan aldılar. Hepsine ayrı ayrı teşekkürler. Rehberimiz gerek bilgi seviyesi ve gerek kriz / sorun yönetimi, gerekse dostane ve efendi tavırları ile tam profesyonel bir hizmet sundu, kendisine ayrıca bir kez daha teşekkür ediyorum. Ayrıca tur satın alma işlemlerini yapan Gruppal temsilcisi Büşra Hanım'a da nezaketi, sorulara cevap vermedeki ustalığı ve titizliği nedeniyle teşekkür ediyorum. Görüşlerimin genel anlamda çok olumlu olduğunu belirtiyor ve huzur dolu bir tatil ortamını sunmuş olmanızdan dolayı firmalarınıza ve tüm çalışanlarınıza tekrar teşekkür ediyorum. Sizleri dostlarımıza tavsiye edeceğim.

Cemal Arslan

Cemal Arslan

Başta rehberimize teşekkür ederim herşey çok güzel ve harikaydı tekrar gitmeyi düşünüyorum.

Uzakdoğu'nun gizemli ülkelerini keşfetmek, Vietnam, Kamboçya ve Laos'ta unutulmaz anılar biriktirmek için yerinizi şimdiden ayırtın. Uzakdoğu turları ile her biri akıllara kazınacak ülkeler sizi bekliyor.

Vietnam, Kamboçya ve Laos, Güneydoğu Asya'da bulunan ülkelerdendir. Her biri benzersiz kültürel mirasa, doğal güzelliklere ve tarihi yapıtlara ev sahipliği yapar.

Vietnam Hakkında

Vietnam, Çin'in kuzeyinde yer alan, Tayland Körfezi'ne uzanan bir ülkedir. Uzun tarihi boyunca Çin ve Fransa gibi çeşitli dış güçlerin etkisi altında kalmıştır. Ülke, geleneksel tapınaklar, şehirler, doğal güzellikler ve eşsiz mutfağıyla tanınır. Başkenti Hanoi ve ekonomik merkezi Ho Chi Minh Şehri (eski adı Saigon) en büyük ve en önemli şehirleridir.

Kamboçya Hakkında

Kamboçya, Güneydoğu Asya'nın Indochina yarımadasında bulunur. Ülkenin en ünlü simgesi olan Angkor Wat Tapınağı, dünyanın en büyük dini anıtlarından biridir. Başkenti Phnom Penh, Kambodža'nın kültürel, ticari ve siyasi merkezidir. Kamboçya, tarihi boyunca Khmer İmparatorluğu gibi büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır.

Laos Hakkında

Laos, Güneydoğu Asya'nın kalbinde yer alan ve Tayland, Kamboçya, Vietnam, Myanmar ve Çin ile sınırları olan bir ülkedir. Laos'un doğal güzellikleri, dağlık manzaraları, nehirleri ve tarihi tapınakları ile ünlüdür. Başkenti Vientiane'dir. Laos, kültürel mirası, Budist tapınakları ve geleneksel festivalleriyle dikkat çeker.

Her ülke, kendine özgü bir kültüre, mutfağa ve tarihi mirasa sahiptir. Turistler genellikle bu ülkeleri keşfetmek için seyahat eder ve çeşitli deneyimler yaşarlar.

Üye Yorumları

Ali Özgür Bozbey
Ali Özgür Bozbey

Her zaman olduğu gibi yine Gruppal'dan tur aldığım için hiç pişman olmadım. Her şeyiyle tam istediğim gibiydi. Bir sonraki seyahatimde yine önceliğim ve yüksek ihtimalle tercihim Gruppal olacaktır. Rehberimize ayrıca teşekkür ederim.. Rehber gibi değil sanki yanına gezmeye gitmiş eski dostları gibi davrandı. Bu tatilin iyi geçmesinde emeği çok büyüktür. Teşekkür ederim

Türkan Kaplan
Türkan Kaplan

19-26 Ocak Bangkok Pattaya turuna ben ve ailem katılmaya karar verdiğinizde oldukça endişeliydik çünkü tamamen yabancı olduğumuz bir kültürde ve ülkede ne yapacağız ne yiyeceğiz gibi kaygılarımız vardı. Ancak Hayri bey bize bir rehberden öte evinde misafirini ağırlayan ev sahibi edasıyla yaklaşıp tatilimizi mükemmel kıldı. En temel şeylerden; tarihinden, coğrafik özelliğinden, insanlarından tutun da en ufak detaylara, ne yapmamız veya yapmamamız gerektiğine kadar bize bilgi verip hiçbir şeyi riske atmadan tatilimizi keyifli geçirmemizi sağladı. Şu an İstanbul'dan Ankara'ya dönüş yolundayız ve bu güzel geziyi düzenlediğiniz için size ve birçok güzel hatıra biriktirmemize sebep olan Hayri beye teşekkür ederiz. Bir başka gezide buluşmak üzere.

Selma Uğan
Selma Uğan

8 Kasım Bangkok Pattaya turunuza katıldım. Grupalla ilk defa katıldım ve çok beğendim. Özellikle rehberimiz yedi yirmidört bizimle ilgilendi. Gerek bilgisi gerek insan ilişkileri süperdi. Çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bir dahaki gezilerde görüşmek üzere.

Nurten Durmuş
Nurten Durmuş

Herşey çok iyi gitti, özellikle rehberimize çok çok teşekkür ederim. Herşeyi detaylı ve çok keyifli anlattı. Teşekkürler Gruppal.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube