0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 93606

Myanmar (Burma) Turları

Bagan Inle Gölü Mandalay Yangon

Myanmar (Burma) turları ile Güneydoğu Asya’nın bu masalsı ülkesinde unutulmaz bir seyahate hazırlanın! Altın renkli tapınaklardan efsanevi şehirlere kadar sayısız güzellik Myanmar turlarında sizi bekliyor.

 • Öğrenci Keşişler - Bagan

  Öğrenci Keşişler - Bagan

 • Bagan Tapınakları - Bagan

  Bagan Tapınakları - Bagan

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Balon Gezileri - Bagan

  Balon Gezileri - Bagan

 • Shwezigon Pagoda - Bagan

  Shwezigon Pagoda - Bagan

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Tarihi Bölge - Bagan

  Tarihi Bölge - Bagan

 • Burmalı Balıkçılar - Inle Gölü

  Burmalı Balıkçılar - Inle Gölü

 • Geleneksel Tekneler - Inle Gölü

  Geleneksel Tekneler - Inle Gölü

 • Saz Evler - Inle Gölü

  Saz Evler - Inle Gölü

 • Mahamuni Pagodası - Mandalay

  Mahamuni Pagodası - Mandalay

 • Mandalay Tepesi - Mandalay

  Mandalay Tepesi - Mandalay

 • Myatheindan Pagodası - Mandalay

  Myatheindan Pagodası - Mandalay

 • U Bein Köprüsü - Mandalay

  U Bein Köprüsü - Mandalay

 • Kandawgyi Gölü - Yangon

  Kandawgyi Gölü - Yangon

 • Karaweik Sarayı - Yangon

  Karaweik Sarayı - Yangon

 • Shwedagon Pagodası - Yangon

  Shwedagon Pagodası - Yangon

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Myanmar (Burma) Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartına Taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Mustafa & Didem Yaman

Mustafa & Didem Yaman

Biz Mustafa & Didem Yaman, sizin aracılığınızla Uzakdoğu turuna katıldık. Şimdi Phuket adasındayız. Her şey çok güzel, şirketinize ve özellikle de bizimle ilgilenen Taha Bey'e teşekkür ederiz.

Aslıhan Özaslan

Aslıhan Özaslan

Rehberimiz son derece yetkin ve kibar biriydi, hiçbir aksama olmadan güzel bir tatil geçirdik, ayrıca Gruppal çalışanlarının yardımları unutulmamalı, teşekkürler herşey için..

Myanmar

Unutulmaz Myanmar turları ile Güneydoğu Asya'daki en büyük ikinci ülkeyi keşfedin! Myanmar, çok zengin yeraltı ve yerüstü kaynakları bulunan bir bölgededir ancak rejim nedeniyle bu kaynaklar kullanılamayıp dünyanın en fakir ülkeleri arasındaki yerini almaktadır. Bengal Körfezi'nin doğu kıyısında yer alan Myanmar, Laos, Tayland, Çin ve Hindistan ile de komşudur. Geçmişteki isimleri Burma ve Birmanya olan Myanmar, bölge halkının asaleti, güler yüzlülüğü ve misafirperverliğiyle tanınıyor.

Uzakdoğu'nun kültürünü ve geleneklerini yakından görme fırsatı bulabileceğiniz Myanmar turları ile doğası, denizi, insanları ve bitkileriyle bambaşka bir yurtdışı turu deneyimi yaşayacaksınız. Masallardaki kadar güzel bir yer olan Bagan, hafızanıza kazınacak olağanüstü güzellikte İnle Gölü, Myanmar'ın bir zamanlar başkenti olan Yangoon ve bölge halkı ile Budist keşişlerin merkezi olan Mandalay... Hepsi Myanmar turunda sizi bekliyor.

Myanmar Gezilecek Yerler

Myanmar'ın eski başkenti olan Yangoon'u gezerek Myanmar turuna başlayabilirsiniz. Ülkenin tarımı için çok önemli bir konumda olan İnle Gölü'nü gezebilir, göldeki tekne turları ile gölün çevresini keşfe çıkabilirsiniz. Bisiklet kiralayarak bölgedeki köyleri de dolaşabilirsiniz. Myanmar'ın en büyük ikinci kenti Mandalay'ı gezebilir, meşhur Mandalay merdivenlerinde fotoğraf çektirebilir ya da dünyadaki en büyük kitap olan Kuthodaw Paya'yı görebilirsiniz. Eski yerleşim bölgelerinin ve tapınakların olduğu Bagan şehri de görülmeye değer.

Myanmar'da gezilecek yerler içinde diğer noktalar; Sagaing tepeleri, Mingun, Bagan tapınakları, Shwezigon tapınakları, Kalaw şehri, Kandawgyi Gölü’ndeki yüzen tapınağı Karaweik ve Kyaikhtiyo Pagoda'dır.

Myanmar (Burma) Turları

Gruppal Uzakdoğu turu fırsatlarıyla Güneydoğu Asya'nın kapalı kutusu olarak görülen Myanmar'ı görme zamanı geldi. Dünyanın en fakir ülkelerinden biri olan bu yerde yapacağınız yurtdışı turu ile Bagan, İnle Gölü, Mandalay ve Yangoon şehirlerini göreceksiniz. Kolay ödeme seçenekleri ve peşin fiyatına taksit imkanlarıyla Myanmar turlarında yerinizi ayırtın.

Üye Yorumları

Ufuk Bozkurt
Ufuk Bozkurt

21.03.2018 / 08.04.2018 tarihleri arasında Singapur Bangkok Pattaya turuna katıldık. Turu internet ortamında aldığımız için önceleri tedirgin olmuştum. Ama tedirginliğim tur başlamadan bitti. Rehberimiz Özgür Yılmaz, bizle İstanbul’da havalimanında iken iletişime geçerek endişemizi bitirdi. Tüm gezimiz süresince sorunlarımız ile ilgilendi. Gezimizin en üst seviyede verimli geçmesi için çalıştı. Hiç endişe duymadan, sıkıntı yaşamadan, sayesinde çok güzel bir gezi yaptık. Kendimizi çok şanslı hissettik. Çok teşekkürler.

Füsun Genç Yünüak
Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

Belgin Fırat
Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

Cengiz Seyhan
Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube