% 20 İndirim
GP: 90191

Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu

Tokat Samsun Ordu Giresun Trabzon Batum

Karadeniz Yaylalar ve Batum turu fırsatları ile tüm Karadeniz’i, Batum’u ve Tokat’ı kapsayan yayla ve kültür turu en iyi fiyat ve taksit avantajları ile sizi bekliyor.

 • Gökmedrese - Tokat

  Gökmedrese - Tokat

 • Taşhan - Tokat

  Taşhan - Tokat

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Atatürk Evi ve Etnografya Müzesi - Tokat

  Atatürk Evi ve Etnografya Müzesi - Tokat

 • Atatürk Heykeli - Samsun

  Atatürk Heykeli - Samsun

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Amisos Tepesi - Samsun

  Amisos Tepesi - Samsun

 • Arkeoloji Müzesi - Samsun

  Arkeoloji Müzesi - Samsun

 • Boztepe'den Kent Manzarası - Ordu

  Boztepe'den Kent Manzarası - Ordu

 • Perşembe Yaylası - Ordu

  Perşembe Yaylası - Ordu

 • Taşbaşı Kilisesi Kültür Merkezi - Ordu

  Taşbaşı Kilisesi Kültür Merkezi - Ordu

 • Kulakkaya Yaylası - Giresun

  Kulakkaya Yaylası - Giresun

 • Fındık Tarlaları - Giresun

  Fındık Tarlaları - Giresun

 • Sümela Manastırı - Trabzon

  Sümela Manastırı - Trabzon

 • Atatürk Köşkü - Trabzon

  Atatürk Köşkü - Trabzon

 • Sahil Şeridi - Batum

  Sahil Şeridi - Batum

 • Özgürlük Meydanı - Batum

  Özgürlük Meydanı - Batum

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Berrin Turgay

Berrin Turgay

Turumuz şahaneydi, Fatih Bey çok donanımlı ve güler yüzlü bir rehber, konakladığımız otel kusursuz, gezdiğimiz yerler masal diyarı gibi, e daha ne olsun? Herşey için çok teşekkürler...

Şuayip Okatan

Şuayip Okatan

Güzel bir tur oldu, hava biraz soğuk ve yağışlı olsa da. Hem tur organizasyonu hem de tura katılan katılımcılar çok kaliteliydi. Üşümek dışında hiç bir olumsuzluk yoktu. Teşekkür ederiz...

TOKAT

Orta Karadeniz bölümünde yer alan Tokat, hem tarihi hem de kültürel özelliklerini bugüne kadar koruyan nadir kentler arasında yer alır. Pek çok dağ, ova ve yayla ile çevrili olan Tokat'taki Karadeniz turunda birçok doğal, tarihi ve kültürel bakımdan önemli yapı ve eserlerle karşılabilirsiniz.

Roma ve Bizans dönemi de dahil olmak üzere onlarca medeniyetin izini taşıyan şehirde, kiraz ve vişnenin en önemli gen kaynakları bulunur. Gölleri ve barajları ile de birçok su sporu için alternatif oluşturur. Tokat turları ile Karadeniz'in gizli kalmış güzelliklerini yerinde keşfedin.

Tokat'ta Gezilecek Yerler

Dünyanın 8.harikası olarak anılan Ballıca Mağarası, Tokat gezilecek yerler listesinin başında yer alıyor. Sarkıt ve dikitlerin bulunduğu mağaranın ucu bucağı görünmüyor ve sadece bir kısmı ışıklandırılarak ziyarete açık bulunuyor. Almus Baraj Gölü, Zile Kalesi, Ayvaz Parkı ve Niksar Kalesi de ziyaret edebileceğiniz yerlerdir.

Selçuklu Dönemi'nde yapılan Mahpere Hatun Kervansarayı, birçok kuş türünü barındıran Kaz Gölü, hastalıklara şifa olan Sulusaray ve Reşadiye Kaplıcaları, Roma dönemine ait bir kent olan Sulusaray Antik Kenti, Tokat'ın eski yerleşim birimlerinden Sulusokak Çarşısı Tokat turunda görmeniz gereken yerlerdendir.

SAMSUN

Kültürel ve tarihsel yönden köklü bir geçmişe sahip olan Samsun, günümüze kadar değerini koruyarak bugün bile önemli kentler arasında olmayı başarmıştır. Kızılırmak ve Yeşilırmak arasındaki toprakların üzerine kurulan kent, eğitimden kültüre, tarımdan endüstriye pek çok anlamda önem taşıyor.

Tarihte onlarca uygarlığa ev sahipliği yapmış ve her bir uygarlıktan iz taşıyan Samsun şehri, Türk tarihi açısından da önemlidir. Burada tarihin en önemli kongreleri yapılmış ve Atatürk'ün 19 Mayıs'ta ayak bastığı yer olarak önemini pekiştirmiştir. Samsun turları ile Karadeniz'in en güzel şehirlerinden birini gezin. 

Samsun'da Gezilecek Yerler

Keyifli bir Karadeniz turu yapacağınız Samsun şehrinde, Bandırma Vapuru'nu ve Amazon Heykeli'nin bulunduğu bölgeyi gezerek Samsun gezi turlarına başlayabilirsiniz. Günümüze kadar çok iyi korunarak gelen Samsun'un tarihi kısmındaki Büyük Camii, Gazi Müzesi, Taş Han ve Atatürk Kültür Sarayı gibi yapıları gezebilirsiniz.

Atatürk Müzesi'nin de içinde olduğu Arkeoloji ve Etnografya Müzesi'ni keşfe çıkabilir ve Amisos Hazinesi'ni inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Samsun'a kadar gelmişken şehrin meşhur pidelerinden de yiyebilirsiniz.

Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu

Gruppal yurtiçi turları arasında en sevilen bölgelerden biri olan Karadeniz turları yanına Batum da eklenince tam bir gezi şölenine dönüyor. Tokat, Samsun, Ordu, Giresun ve Trabzon'u gezdikten sonra Batum'u vizesiz olarak görebileceğiniz bu tur en uygun fiyatlarla sizi bekliyor. Hemen yerinizi ayırtın, kültür turlarının ve Karadeniz'in tadını çıkarın. Gruppal Karadeniz turu fırsatları ile indirimli fiyatlar ve kolay ödeme seçeneklerinden yararlanın. 

ORDU

Doğu Karadeniz'de deniz turizmi yapılabilen şanslı şehirlerden Ordu, doğanın bütün güzellikleriyle sizi bekliyor. Bölgedeki en temiz kuma ve en uzun sahil şeridine sahip olan Ordu'nun sahil kısmında doğal plajlar, muhteşem koylar ve piknik alanları bulunuyor. Ordu turları ile Karadeniz'in en popüler noktalarından birini görün.

Geleneksel el sanatlarının en güzel örneklerini görebileceğiniz Ordu turunda, oyalı yazma, kilim, sicim ve heybe gibi dokuma ürünlerinden alabilirsiniz. Ordu'da alışveriş yaparken, yurtiçi turlarından hatıra kalması adına ahşap eşyalar arasından sepet ve baston alabilirsiniz.

Ordu'da Gezilecek Yerler

Ordu gezi rehberine eklemeniz gereken yerlerin başında tarihi değeri olan birçok yapı bulunuyor. Bunlar; şehrin kurulduğu yer olan Kotyora (Bozukkale), ikinci kuruluş yeri Bayramlı, Eski Cezaevi (Kilise), Bayadı Köyü'ndeki Kurul Yaylası Yerleşmesi, Etnografya Müzesi, Hatipli ve Büben Kaya Mezarları'dır.

Birbirinden farklı dönemlere ait seramik parçaları ve kalıntılarıyla Kurul Kayası, Doğal ve Arkeolojik Sit Alanı Yason Burnu, Antik İbrahim Paşa Camii, onlarca çeşitte kuş türünün barındığı Akkuş Adası ve birbirinden güzel yaylar Ordu gezilecek yerler listesinin en üst sıralarında yer alır.

GİRESUN

Türkiye'de fındığın anavatanı olarak adlandırılan Giresun şehri, yarımada üzerinde yer alır. Mavi ve yeşilin birbirine bu kadar güzel uyum sağladığı nadir şehirlerden olan bu yerde doğal ve tarihi güzelliklerin yanı sıra, orman, akarsu ve yaylaları gezerek çok keyifli bir Giresun turu yapmış olacaksınız. Giresun turları sizi bekliyor.

Doğu Karadeniz içinde tek ada olan Giresun, denize bakan yaylalarıyla herkes için bir huzur yeri olarak tanımlanabilir. Kiraz ve fındığın bolca bulunduğu şehir, yaz mevsiminde sıcaklardan bunalanlar için iyi bir tercih olabilir.

Giresun'da Gezilecek Yerler

Bölgenin tek adası olan Giresun'u gezerek, Giresun şehir turuna başlayabilirsiniz. 40 bin metrekare üzerine konumlanan ada, yaz aylarında ve Aksu şenliklerinde oldukça hareketli bir yer haline gelir. Ayrıca şehirdeki Giresun Kalesi de öncelikli olarak görmeniz gereken yapılar arasında yer alır. Kalenin doğu kısmında yer alan Giresun evleri de oldukça güzel bir görüntü sergiler.

Giresun'da pek çok kilise ve türbe bulunuyor. Buraları ziyaret edebilir ya da Giresun plajlarında güneşin ve kumun tadını çıkarabilirsiniz. Giresun kaplıcaları da oldukça meşhurdur. Giresun gezilecek yerler listesine eklemeniz gereken yaylalar ise; Bektaş Yaylası, Kümbet Yaylası ve Kulakkaya Yaylası'dır. Böylece bu şehirde mükemmel bir kültür turu yapmış olacak ve keyifli bir tur deneyimi yaşamış olacaksınız.

TRABZON

Uzun bir geçmişe sahip olan kentler arasında olan Trabzon, Karadeniz'in incilerindendir. Önemli bir liman kenti olması nedeniyle, uzun yıllardır değerli olan bu şehir, günümüzde Türkiye'deki önemli ticaret merkezleri arasında yer alır.

Yurt içi turları ile her yerini karış karış gezip görebileceğiniz Trabzon'da yeşilin en canlı tonlarını görecek ve tertemiz havasını içine çekeceksiniz. Kendine özgü gelenekleri, muhteşem yemekleri ve doğal güzellikleriyle Doğu Karadeniz turları arasında keyif alacağınız destinasyonlar arasında oluyor.

Trabzon'da Gezilecek Yerler

Tarihi zenginliğinden yaylalarına, yöre yemeklerinden geleneksel halk danslarına kadar her bir semtinde ayrı bir güzellik bulabileceğiniz Trabzon gezisinde mutlaka görmeniz gereken yerler; Ayasofya Müzesi, Sümela Manastırı, Atatürk Köşkü ve Memişoğlu Konağı'dır. Trabzon Ayder Yaylası da görülmeye değer yerlerdendir.

Birçok doğal güzelliklerle karşılacağınız Trabzon turunda Uzungöl'ü gezebilirsiniz. Karadeniz'in en önemli bölgelerinden olan bu gölde fotoğraf çektirebilir ya da dinlenebilirsiniz. Şehirde ayrıca, hamsili pilav, kaygana gibi yöre lezzetlerinden de tadabilirsiniz.

BATUM

Ülkelerle karşılıklı anlaşmaların yapılması sayesinde hiç işlem gerektirmeden sadece kimliğinizi alıp gidebileceğiniz yerlerden biri olan Batum, Karadeniz turlarının en güzel duraklarından biri.

Gürcistan'ın Karadeniz'e kıyısı olan kentlerinden biridir Batum. Her sene binlerce Türk vatandaşının ziyaret ettiği şehir, Kuzey'de olmasına rağmen oldukça sıcak ve ılık bir iklime sahiptir. Şehrin geçmişine tanık olmak ve güzel bir Batum turu yapmak için hazır olun.

Batum'da Gezilecek Yerler

Batum'u bu denli önemli ve değerli kılan nedenler arasında yer alan Botanik Bahçesi, Batum gezisinde mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerden. Özellikle son dönemde dünyanın her yerinden birçok turisti ağırlayan şehirdeki bu bahçe, akıllarda yer edecek türden.

Mitolojik kahramanlardan Medea'nın heykelini görebileceğiniz Batum turunda Avrupa Meydanı, Meryem Ana Katedrali ve Güzel Sanatlar Müzesi şehirde gezilecek yerler arasındadır.

Üye Yorumları

Şule Sambur

Şule Sambur

7 arkadaş benim önderliğimde Batı Karadeniz turuna gittik. Gideceğimiz turu ve şirketi ben seçtiğim için en başta tedirgindim fakat çok keyif alarak turu tamamladık yedimiz birden. Teşekkürler Gruppal, Teşekkürler Fatih bey.

Gökhan Koçar

Gökhan Koçar

14 arkadaşım benim teşviklerimle bu tura katıldı. Onlardan kendimi sorumlu tuttuğum için çok tedirgindim. Fakat öyle güzel bir gezi oldu ki beklentilerimizin çok üstüne çıktı ve arkadaşlarım en kısa zamanda yine bir gezi ayarlamamı istiyorlar. Ayrıca rehberimiz Barış'ın çok çalışkan sabırlı işini sevgiyle yapması hepimizin takdir ve sevgisini kazandı.Bir dahaki gezimizde yine onu istiyoruz. Teşekkürler Gruppal. Ayrıca Gruppal çalışanı Miray Hanıma da sıcak ve ilgili tutumundan dolayı teşekkürler.

Nalan Mettin

Nalan Mettin

Öncelikle verilen hizmet için çok teşekkür ederiz. Daha önce Batı Karadeniz turuna katılmama rağmen çok farklı bilgiler edindiğim sevgili tur rehberimiz Nursev hanıma çok teşekkür ediyorum. Herşey mükemmeldi herkese tavsiye ederim.

Muhammed Ali Yetim

Muhammed Ali Yetim

Dedeman Hhotel konumu ve donanımıyla muhteşem bir hoteldi. Gerek oda manzarası gerek temizliği gerekse hotelin kaliteli malzemelerden oluşması... Teşekkürler Gruppal.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
150 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube