0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 92965

Favori İtalya Turları

Roma Napoli Floransa Pisa Milano Venedik

Favori İtalya turu fırsatları ile Roma, Napoli, Floransa, Pisa, Milano ve Venedik’i, kısaca İtalya’nın en özel ve güzel bölgelerini gezme fırsatı en uygun fiyatlarla sizi bekliyor!

 • Aşk Çeşmesi - Roma

  Aşk Çeşmesi - Roma

 • Navona Meydanı - Roma

  Navona Meydanı - Roma

 • Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

  Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

 • Pompeii Harabeleri - Napoli

  Pompeii Harabeleri - Napoli

 • Şehir Manzarası - Napoli

  Şehir Manzarası - Napoli

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Santa Maria del Fiore Katedrali - Floransa

  Santa Maria del Fiore Katedrali - Floransa

 • Uffizi Müzesi - Floransa

  Uffizi Müzesi - Floransa

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Katedral ve Kule - Pisa

  Katedral ve Kule - Pisa

 • Miracoli Meydanı - Pisa

  Miracoli Meydanı - Pisa

 • Vittorio Emanuele II - Milano

  Vittorio Emanuele II - Milano

 • San Lorenzo Bazilikası - Milano

  San Lorenzo Bazilikası - Milano

 • Gondol Keyfi - Venedik

  Gondol Keyfi - Venedik

 • Kanal ve Binalar - Venedik

  Kanal ve Binalar - Venedik

 • Yerel Restoranlar - Bologna

  Yerel Restoranlar - Bologna

 • Piazza Maggiore - Bologna

  Piazza Maggiore - Bologna

 • Şarküteri Dükkanları - Bologna

  Şarküteri Dükkanları - Bologna

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Bu turda yerler hızlı doluyor!

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Kişi

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Favori İtalya Turları
Vize Schengen Vizesi (Yeşil Pasaporta Vizesiz)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Füsun Genç Yünüak

Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

Belgin Fırat

Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

İtalya Turları

Dünyanın en güzel şehirlerinin bir arada toplandığı İtalya hiç şüphesiz gören ve gezen herkesi kendisine hayran bırakıyor. Avrupa'da en çok ziyaretçi alan ülkelerin başında gelen bu yerde yapacağınız İtalya turları ile favori şehirleri keşfetmeye ne dersiniz?

Favori İtalya turları ile Roma, Napoli, Floransa, Pisa, Milano, Venedik ve Bologna şehirlerini keşfetmek için yerinizi şimdiden ayırtın, kolay ödeme imkanı ve taksit ayrıcalıklarından yararlanın. 2024 İtalya turları sizi bekliyor. 

Roma

Roma, Lazio bölgesinin ve İtalya'nın tarihi şehri ve İtalya'nın başkentidir. Roma şehri, İtalyan yarımadasının orta kesiminde, Tiber Nehri üzerinde, Tiren Denizi'nden yaklaşık 15 mil içeride yer alır. Roma birçok kaynakta "Ebedi Şehir" olarak anılır. Bugün Roma turları ile bu ölümsüz şehri görüp keşfettikçe neden bu kadar sevildiğini daha iyi anlayacağınıza eminiz. Deniz, tepeler, göller, nehirler ve üzüm bağları: Roma'nın çevresi, doğa severler için bir çeşitlilik ve cazibe merkezi sunar.

Napoli

Roma'nın güneydoğusunda, İtalyan yarımadasının batı kıyısında yer alan Napoli özellikle pizzalarıyla ünlü bir İtalyan şehridir. Batıda daha küçük Pozzuoli Körfezi ve güneydoğuda Salerno Körfezi'nin daha geniş girintisiyle çevrili olan ünlü körfezinde ve iki volkanik aktivite alanı arasında yer alır. Bunlar, doğuda Vezüv Yanardağı ve Campi Flegrei (Phlegraean Tarlaları). Napoli turları ile bu sevimli şehri keşfetmek için hazır olun.

Floransa

Toskana bölgesinin başkenti ve güzel şehri Floransa, Roma'nın kuzeybatısında kalıyor. Villa ve çiftlikler, meyve bahçeleri ve üzüm bağlarının yanı sıra Floransa turlarında hayran olacağınız en önemli şey şehrin klasik bir sanatla örülü mimarisi olacak. 14.-16. yüzyılda Floransa şehri ticaret ve finansta, eğitimde ve özellikle sanatta diğer şehirlerine nazaran üstünlük elde eden bir bölgeydi.

Pisa

Yan yatmış kulesi ile tanıdığımız Pisa şehri, Arno kıyıları boyunca yükselir. Toskana'nın en önemli şehirlerinden birisi de burasıdır. Hem modern hem de antik kalmayı başarabilen Pisa, İtalya'daki en önemli üç üniversiteye sahip olmasıyla ünlüdür: Scuola Normale Superiore, Sant' Anna İleri Araştırmalar Okulu ve Pisa Üniversitesi. Pisa hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Arno'nun muhteşem kıyılarına, görkemli Duomo'ya veya Saint Matteo'nun müzesi veya Duomo'nun müzesi gibi özel müzelerine Pisa turları ile uğramayı unutmayın.

Milano

Lombardiya'nın başkenti Milano, 1,3 milyonluk bir nüfusa sahip. Birçok farklı sanayi sektörü ile İtalya'nın en büyük sanayi şehridir. Tasarımcılar, sanatçılar, fotoğrafçılar ve modeller için manyetik bir noktadır. Milano şehri, yüksek ve ilginç binaları ve palazzoları olan antik bir şehir merkezine sahiptir, bu yüzden dünyanın her yerinden pek çok insan ihtişamlı şehri görmek ister. Milano turları ile bu hareketli şehri keşfedeceksiniz.

Venedik

Tarihte denizcilikle ilgili ne varsa Venedikliler oradan mutlaka geçmiştir. Korsanları ve su üzerindeki yaşantılarıyla tarihe önemli izler bırakan Venedikliler bugün İtalya'nın en sevilen şehri Venedik'i var etti. Romantik bir tatil yapmak isteyenlerin vazgeçilmezi olan Venedik'te tur yapmak size çok iyi gelecek.

Üye Yorumları

Cengiz Seyhan
Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Murat Karabal
Murat Karabal

İyi ki de sağlık probleminden dolayı iptal etmemişiz. Nefis bir yurtdışı (Roma) deneyimi oldu bizim için. Rehberimiz Mahmut Bey harikaydı; çok ilgili, nazik ve yardımcıydı.Başta Mehmet Can Bey ve Taha Bey olmak üzere operasyonda göreli herkese çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifli. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle…

Şahver Pınar
Şahver Pınar

Haftasonu Floransa Toskana bölgesi turundan çok memnun olarak döndüm. Seçkin Bey ve arkadaşlarına teşekkürler. Ayrıca rehberimiz Esin Rona’dan da memnuniyetimizi iletmeyi borç biliriz.

Çiğdem Akcanlar
Çiğdem Akcanlar

Harika, dolu dolu ve sorunsuz geçen güzel bir tatildi. Özellikle rehberimizden (bilgisi, iletişimi, hakimiyeti, nazikliği...) çok memnun kaldık. Her şey için teşekkürler!

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube