0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Yurtdışı Turlar

Keyifli ve Eğlenceli Hollanda

Avrupa’nın en çok turist çeken ülkelerinden biri olan Hollanda turu fırsatları, hem mimarisi, hem güzel doğası hem de canlı sosyal hayatıyla popülerliğini uzun süredir koruyor.

Birbirinden güzel şehirleri, binaları, müzeleri ve sokakları ile her şehrinde farklı bir tat alacağınız Hollanda, dilerseniz tek başına gezebileceğiniz, dilerseniz de Belçika ve Lüksemburg ile birleştirip Benelüks turu olarak çıkabileceğiniz gezi imkânları sunuyor.

Özgürlük Şehri Amsterdam

Hollanda denince akla ilk gelen yer elbette Amsterdam.

Ülkenin başkenti olan bu güzel şehir, kanalların ve köprülerin çevresine dizilmiş birbirinden güzel ince ve uzun evlerden, dünyanın en önemli eserlerine ev sahipliği yapan müzelerden ve sokakları dolduran neşeli insanlardan oluşuyor.

Amstel Nehri’nin can verdiği bu şehir için planlama harikası denebilir. Yüzyıllar öncesinde planlı şekilde bölünmüş ve inşa edilmiş olmasının getirdiği rahatlıkla Amsterdam turlarında şehrin merkezinin tamamını yürüyerek gezebilir, basit bir harita ile yönünüzü rahatça bulabilirsiniz.

Yılın her döneminde farklı atraksiyonların gerçekleştiği Dam Meydanı, Eski ve Yeni Kiliseler ve dört yönü temsil eden 4 kilise, Kraliyet Sarayı, tarihin en eskilerinden olan Amsterdam Borsası'nı Amsterdam seyahatinizde görmeyi unutmayın.

Dünyaca ünlü Red Light District, aynı isimli ünlü senfoni orkestrasına ev sahipliği yapan Concertgebouw, Leidseplein ve Waterlooplein gibi meydanlar ve tabii Van Gogh ve Rembrant müzelerinin hepsi otelinizin konumuna göre yürüyerek ya da kısa bir tramvay yolculuğuyla ulaşabileceğiniz mesafedeler.

Kısacası Amsterdam gezilecek yerler konusunda en rahat şehirlerden bir tanesi.

Amsterdam, kültür şehri olduğu kadar eğlence şehri olarak da biliniyor. Sayısız bar ve club’a ev sahipliği yapan şehir coffeehouse’larıyla da ünlü. Amsterdam gece hayatı, size unutulmaz eğlenceler sunacak.

Her türlü farklı deneyime kapılarını açan bu tarihi liman kenti bazıları tarafından günahlar şehri olarak ilan edilse de eşsiz güzelliğini ve hoşgörüsünü bütün misafirleriyle paylaşıyor.

Amsterdam hava durumu konusunda en şanslı şehirlerden olmasa da özgürlük ve kültür konusunda eşsiz denebilir.

Resim Güzelliğinde Kentler

Elbette Hollanda’nın güzellikleri Amsterdam’la bitmiyor.

Dünyanın en büyük liman kentlerinden olan ve ünlü Erasmus’un da evi olan Rotterdam, coğrafi olarak Amsterdam’ı oldukça andırıyor.

Kanallardan oluşan şehir Amsterdam gibi birbirinden güzel yapılara ev sahipliği yapıyor olsa da aslında şehrin tarihi merkezi 2. Dünya Savaşı’nda tamamen bombalanarak yok edildi.

Ancak güzellikler zorla yok edilemeyeceğini için Rotterdam hem klasik hem modern mimariyle örnek bir şehir olarak yeniden doğdu; Ankara gibi çalışan insanların kenti olarak bilinen Rotterdam, festivaller, konserler ve sayısız etkinliklerle Amsterdam’ın pabucunu yakında dama atabilecek gibi görünüyor. 

Amsterdam ve Rotterdam dışında birbirinden güzel küçük şehirler sizleri bekliyor; Delft, Lahey, Marken, Volendam gibi şehirlerde yoğun liman trafiğine sahip şehirleri ya da yeşilliklerin, lale tarlalarının arasındaki sevimli kasaba-şehirlerin tadını çıkartabilirsiniz.

Birbirinden farklı Hollanda tatili seçenekleriyle en uygun tatil rotasını oluşturabilir ve avantajlı tatil fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Yılbaşı Amsterdam turları, Kurban Bayramı Amsterdam turları ya da Ramazan Bayramı Amsterdam turları, bu güzel ülkeyi keşfetmeniz ve unutulmaz bir Hollanda gezisi geçirmeniz için sizi bekliyor.

Hollanda turları, Benelüks turları ve Amsterdam turları arasında size en uygun turları seçmek, erken rezervasyon fırsatlarını ve en ucuz yurtdışı tur seçeneklerini incelemek ve Gruppal kalitesiyle mükemmel bir tatil gezisi geçirmek için sayfalarımız sizi bekliyor!

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Ayşe Sevim Özkan
Ayşe Sevim Özkan

Çok güzel, rahat, harika bir turdu. 4 gūnde bu kadar çok yer gezilebilirdi ancak. Rehberimiz de her dakika tek tek bizlerle ilgilendi. Gruppal'a çok teşekkürler.

Nur Yılmaz
Nur Yılmaz

3 gece 4 gün Amsterdam turumuzdan ve otelden memenun kalarak ayrıldık. Tur rehberimiz Oğuz Kavak'a engin bilgisi ve tecrübesini ve Türk sıcaklığını eksik etmediği için kendisine Yılmaz ve Aydın ailesi olarak teşekkür ederiz.

Erol Altuner
Erol Altuner

14-17 Ocak Amsterdam turundaki rehber Oğuz Kavak; ilgi, bilgi ve yardımlaşma bakımından üst düzey bir performans gösterdiği için hem O'na hem size teşekkür ederim.

Mithat Kılıç
Mithat Kılıç

19 Mayıs Amsterdam turumuz mükemmel ve kusursuz geçti. Eşim ve kendi adıma çok teşekkür ederiz.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube