Yurtdışı Turlar

Afrika ve Avrupa'nın Buluşması

Akdeniz’in merkezinde yer alan Tunus, çağlar boyunca bölgenin en önemli limanlarından ve şehirlerinden biri oldu. Şimdi de Tunus turu fırsatları ile bölgeyi keşfetme sırası sizde!

Antik zamanlarda Roma’nın otoritesine kafa tutmuş olan ünlü Kartaca Krallığı’nın evi olan Tunus, hem antik güzellikleri hem de ilgi gören canlı sosyal hayatı ile Akdeniz’in gözde rotalarından biri olarak adını duyuruyor.

Tunus, yüzölçümü olarak küçük olsa da sayısız güzelliğe ev sahipliği yapıyor. Hammamet, Susa ve başkent Tunus gibi şehirler hem tarihi hem doğal güzellikleriyle misafirlerini etkilemeyi başaran şehirlerden bazıları.

Ülke ile aynı adı taşıyan başkent Tunus turları başta Avrupa tarihinde önemli yeri olan Kartaca Antik Kenti olmak üzere pek çok ilgi çekici güzelliğe ev sahipliği yapıyor.

Sayısız Güzelliğin Evi Tunus

Tunus Gölü’nün etrafında kurulmuş olan başkentin tarihi Medina kısmında Büyük Camii ve Zitouna Camii benzeri güzel yapıları görebilir, tarihi dar sokaklarda gezebilirsiniz.

Şehrin yeni merkezinde ise Habib Bourguiba Bulvarı gibi alışveriş ve eğlence caddeleri sizi bekliyor. Bardo Müzesi de şehrin en ünlü ve en ilgi çekici müzelerinden biri. St. Vincent Katedrali, Deniz Kapısı (Bab el Bahr), Kasbah Meydanı gibi sayısız görülecek yer, tatilinizi unutulmaz hale getirecek.

Yalnızca kültür turu olarak değil, tatil turları içinde de, özellikle vizesiz seyahat seçeneği olarak Tunus’un özel bir yeri var.

Özellikle Hammamet turlarıyla hem deniz keyfi sürebilir hem de su sporları içerisinde ilginizi çekenleri burada hayata geçirebilirsiniz. Yasemin çiçeğiyle ünlü olan Hammamet turunuz, mis gibi kokular içerisinde mutlu hatıralarla geçecek.

Her Kentte Bambaşka Bir Tarih

Hammamet Körfezi’nin merkezinde yer alan Susa kenti ise Fenikeliler döneminde kurulmuş olan tarihi bir şehir olarak hem kültür hem turizm açısından merkezi öneme sahip.

Uzun sahil şeridinde birbirinden güzel tatil otelleri bulunan Susa, meyve bahçeleri ve zeytinlikler içerisinde yer alıyor ve ziyaret eden herkesin aklında özel bir yere sahip olmayı başarıyor.

Şehri saran hisarlar, eski sokakları kaplayan pazarlar, merkez camii ve tarihi mozaikleri görebileceğiniz tarih müzesi ile Susa, uygun tatil fırsatlarından biri.

Berberilerden Fenikelilere, Fransızlardan Osmanlılara kadar pek çok kültürün izlerini taşıyan, başta Sicilya olmak üzere Avrupa'da pek çok hatıra bırakmış olan Tunus, Akdeniz’in ortasında tarihi bir uygarlık olarak dünyanın pek çok yerinden kültür turizmi için gelen turistleri ağırlıyor.

Özellikle vizesiz turlar arasında sıkça tercih edilen ve tatil paketleri arasında en uygun fiyatlı turlardan olan Tunus turları, en uygun tatil seçenekleri arasında yer alıyor. Kurban Bayramı Tunus turları ve Ramazan bayramı ucuz turları da Tunus tatilinizi uygun hale getiriyor.

Kartacalılardan bugüne kadar gururlu bir halk olmayı sürdüren Tunus halkının geleneklerini, güzel şehirlerini, rengarenk pazarlarını ve yerel güzelliklerini görebileceğiniz bu turları erken rezervasyon seçenekleri ve ekonomik tatil fırsatlarıyla yakalamak için Gruppal sayfalarına davetlisiniz.

Sömestr Turları Ödeme Seçenekleri Vize Hizmeti

Üye Yorumları

Emine Zuhal Tuğlu

Emine Zuhal Tuğlu

Gruppal ile yapmış olduğum 8 günlük Fas Kraliyet Şehirleri turundan, otellerinden ve rehberden 27 kişilik grup olarak çok memnun kaldığımızı ve teşekkürlerimizi iletmek istiyorum.

Sevgi Okur

Sevgi Okur

Gruppal'dan satın almış olduğum Yunan Adaları turundan son derece memnun kaldığım için sömestr tatil dönemi için 6 kişilik arkadaş grubumla birlikte İspanya turumuzu da aldık.

Ayşe Pınar

Ayşe Pınar

Turlarınıza pek çok kere katıldım. Herşey fiyatla doğru orantılı gitti. Her katıldığımızdan keyifle döndük. Tüm dostlarımıza öneriyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Berrin Sadıkoğlu

Berrin Sadıkoğlu

Firmanız aracılığı ile 2013’te Adriyatik Cruise, yılbaşı Barcelona, 2014’te İskeçe Festivali, Benelüks ve en sonunda da hafta sonu Eskişehir turlarına katıldık. Gruppal’ın ekonomik tatil seçenekleri hakikaten diğer sitelere oranla fiyat avantajları çok cezbedici. Sadece tatil olanakları değil verilen diğer hizmetlerden de zaman zaman faydalanmaktayım. Sizin fiyatlarınızla sunduğunuz tatil fırsatları diğer fırsat sitelerinde göremiyorum. Açıkçası ilk katıldığımız tur olan Adriyatik Cruise turu çok memnuniyet verici ve bizim için çok lüks, mükemmel bir turdu. Sadece küçük bir grup olmamız dolayısıyla Türkçe rehber olmaması bizi endişelendirmekle beraber oradaki başka bir grubun Türk rehber ile sorularımızı giderdik. Bu turdan aldığımız keyif akabinde sitenizi daha dikkatli takip edip diğer tatil fırsatlarını yakaladık. Ve tüm çevremdeki tanıdıklarımıza da önerdik. Birçok kişinin de sizden tur aldığını biliyorum. Gerek tur programları, gerek transferler, kaldığımız oteller, zamanlama, gecikme yaşanmaması, yurt dışında uymamız gereken kuralların özellikle anlatılması ve de özellikle seçilen rehberlerden çok memnun kaldık. Benelüks turu rehberimiz özellikle muhteşem ötesiydi. Hiç bir aksama yaşamadık. Üstelik sizin vasıtanızla ilk turda 6 aylık Schengen Vizesi almamız ve taksit seçenekleriniz de bize diğer turları yapmamızda çok büyük katkı sağladı. Katıldığımız turları diğer firmalarla kıyasladığımda aynı paketi aynı şartlar ve otel standartları ile çok daha ekonomik sağladığımızı görmekteyim. Üstelikte hiçbir sıkıntı sorun yaşamadan. Yani isim yapmış popüler turizm şirketleri ile aynı kalite ve klasmanda çok ekonomik ve rantabl turlar yapmış olduk. Yıllık iznim yeterli gelmediği için yeni yurtdışı programlarınızı inceleyemiyorum.Ancak izin sıkıntımı aştığım ilk fırsatta firmanız kanalıyla hedefimizde olan turlara www.gruppal.com ile devam edeceğiz. Özellikle sizleri de her aradığımızda ulaşabilmemiz ve sorularımıza cevap vermeniz yardımcı olmanız çok değerliydi. Hizmet sektörü olarak insan kaynağını memnun etmenin çok zor olduğu bilinciyle ayrıca size de teşekkür ederim. Sadece tek eleştirebileceğim husus rehber ve otel informelerinin çok son günlerde tarafımıza bildirilmesi. Bu durum bende endişe yaratsa da taahhüt edilen otellerde kalınması ve diğer turlarda da benzer uygulamaların olması rahatlattı sorun yaşamadık. Teşekkürler Gruppal, teşekkürler Behiye Hanım. En kısa zamanda yeniden sizlerle yeni bir organizasyon yapmak umuduyla.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
150 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube