0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Yurtdışı Turlar

Afrika ve Avrupa'nın Buluşması

Akdeniz’in merkezinde yer alan Tunus, çağlar boyunca bölgenin en önemli limanlarından ve şehirlerinden biri oldu. Şimdi de Tunus turu fırsatları ile bölgeyi keşfetme sırası sizde!

Antik zamanlarda Roma’nın otoritesine kafa tutmuş olan ünlü Kartaca Krallığı’nın evi olan Tunus, hem antik güzellikleri hem de ilgi gören canlı sosyal hayatı ile Akdeniz’in gözde rotalarından biri olarak adını duyuruyor.

Tunus, yüzölçümü olarak küçük olsa da sayısız güzelliğe ev sahipliği yapıyor. Hammamet, Susa ve başkent Tunus gibi şehirler hem tarihi hem doğal güzellikleriyle misafirlerini etkilemeyi başaran şehirlerden bazıları.

Ülke ile aynı adı taşıyan başkent Tunus turları başta Avrupa tarihinde önemli yeri olan Kartaca Antik Kenti olmak üzere pek çok ilgi çekici güzelliğe ev sahipliği yapıyor.

Sayısız Güzelliğin Evi Tunus

Tunus Gölü’nün etrafında kurulmuş olan başkentin tarihi Medina kısmında Büyük Camii ve Zitouna Camii benzeri güzel yapıları görebilir, tarihi dar sokaklarda gezebilirsiniz.

Şehrin yeni merkezinde ise Habib Bourguiba Bulvarı gibi alışveriş ve eğlence caddeleri sizi bekliyor. Bardo Müzesi de şehrin en ünlü ve en ilgi çekici müzelerinden biri. St. Vincent Katedrali, Deniz Kapısı (Bab el Bahr), Kasbah Meydanı gibi sayısız görülecek yer, tatilinizi unutulmaz hale getirecek.

Yalnızca kültür turu olarak değil, tatil turları içinde de, özellikle vizesiz seyahat seçeneği olarak Tunus’un özel bir yeri var.

Özellikle Hammamet deniz turlarıyla hem deniz keyfi sürebilir hem de su sporları içerisinde ilginizi çekenleri burada hayata geçirebilirsiniz. Yasemin çiçeğiyle ünlü olan Hammamet turunuz, mis gibi kokular içerisinde mutlu hatıralarla geçecek.

Her Kentte Bambaşka Bir Tarih

Hammamet Körfezi’nin merkezinde yer alan Susa kenti ise Fenikeliler döneminde kurulmuş olan tarihi bir şehir olarak hem kültür hem turizm açısından merkezi öneme sahip.

Uzun sahil şeridinde birbirinden güzel tatil otelleri bulunan Susa, meyve bahçeleri ve zeytinlikler içerisinde yer alıyor ve ziyaret eden herkesin aklında özel bir yere sahip olmayı başarıyor.

Şehri saran hisarlar, eski sokakları kaplayan pazarlar, merkez camii ve tarihi mozaikleri görebileceğiniz tarih müzesi ile Susa, uygun tatil fırsatlarından biri.

Berberilerden Fenikelilere, Fransızlardan Osmanlılara kadar pek çok kültürün izlerini taşıyan, başta Sicilya olmak üzere Avrupa'da pek çok hatıra bırakmış olan Tunus, Akdeniz’in ortasında tarihi bir uygarlık olarak dünyanın pek çok yerinden kültür turizmi için gelen turistleri ağırlıyor.

Özellikle vizesiz turlar arasında sıkça tercih edilen ve tatil paketleri arasında en uygun fiyatlı turlardan olan Tunus turları, en uygun tatil seçenekleri arasında yer alıyor. Kurban Bayramı Tunus turları ve Ramazan bayramı ucuz turları da Tunus tatilinizi uygun hale getiriyor.

Kartacalılardan bugüne kadar gururlu bir halk olmayı sürdüren Tunus halkının geleneklerini, güzel şehirlerini, rengarenk pazarlarını ve yerel güzelliklerini görebileceğiniz bu turları erken rezervasyon seçenekleri ve ekonomik tatil fırsatlarıyla yakalamak için Gruppal sayfalarına davetlisiniz.

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Akif Başaran
Akif Başaran

Gruppal beni yine yanıltmadı güzel düzenlenmiş bir program ve keyifli geçen bir tatil daha. Teşekkur ederim

Sevim Arslan
Sevim Arslan

10 Aralık Büyük Fas turumuzda rehberimizden çok memnun kaldık. Çok ilgili ve donanımlı olması memnun bıraktı. Müşteri hizmetleri zaten efsane, sağolun varolun.... Saygılar...

Ferda Özdemir
Ferda Özdemir

Rehberimiz süperdi, çok teşekkür ederiz. Tekrar Gruppal'la seyahat etmek isterim, teşekkürler

Emine Zuhal Tuğlu
Emine Zuhal Tuğlu

Gruppal ile yapmış olduğum 8 günlük Fas Kraliyet Şehirleri turundan, otellerinden ve rehberden 27 kişilik grup olarak çok memnun kaldığımızı ve teşekkürlerimizi iletmek istiyorum.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube