0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon


Yurtdışı Tur Fırsatları

Dünyanın tüm güzellikleri artık bir tık ötenizde! Keşfedilecek sayısız ülke, tarih dolu şehirler, romantizm dolu sokaklar ve birbirinden güzel plajlar sizi bekliyor. Üstelik en uygun fiyatlar ve 9 taksite varan ödeme seçenekleriyle.
Gruppal fırsatlarıyla sunulan yurtdışı turlar, size hayatınızın en güzel anılarını yaratma şansı sunuyor. Avrupa’dan Uzakdoğu’ya, Afrika’dan Amerika’ya kadar sayısız tatil seçeneğini inceleyin, birbirinden farklı kültürleri tanımaya hazırlanın. Kurban ya da Ramazan bayramı dönemi ya da yılbaşı ve sömestr gibi resmi tatiller için en uygun fiyatlarla sunulan pek çok tur fırsatını yakalamak için yapmanız gereken tek şey hayalinizdeki destinasyonu seçmek.

Avrupa Turu Fırsatları

Avrupa Turları

Vizesiz Turlar

Balkan Turları

Doğu Avrupa Turları

Uzakdoğu Turları

Ortadoğu Turları

Yunan Adaları Turları

Amerika Turları

Afrika Turları

Romantik bir kaçamak ya da unutulmaz bir balayı tatili için Uzakdoğu’dan Venedik’e, Küba’dan Endülüs’e kadar sayısız seçeneği inceleyebilir, ailenizle keyifli bir tatil için Amerika ya da Paris’teki Disneyland turlarına katılabilirsiniz.

Avrupa turları ile tarih dolu kentlerde kültür, sanat ve eğlence dolu günler geçirecek, Roma’dan Berlin’e, Viyana’dan Londra’ya kadar Avrupa’nın dört bir köşesini keşfedeceksiniz. İskandinavya’da kuzeyin görkemli güzelliğinin, İspanya’da leziz yemeklerin tadını çıkarabilir, Almanya Romantik Yol turları ile kendinizi bir Ortaçağ hikayesinin ortasında bulabilirsiniz.

Tanıdık bir kültürün izlerini takip edebileceğiniz Balkan turları da vizesiz turların ilk seçeneği olarak hem otobüslü hem de uçaklı tur seçenekleri ile sizi bekliyor. Belgrad’ın unutulmaz gece hayatından Saraybosna’nın tarihi bedestenlerine, Budva’nın mükemmel plajlarından Ohrid Gölü’nün dingin güzelliğine kadar her köşede farklı bir güzelliği yakalayabileceğiniz Balkan turları sayfalarımızda sizi bekliyor. Bir diğer vizesiz tatil seçeneği olan Doğu Avrupa’da ise St. Petersburg, Kiev, Lviv ve Moskova’nın muhteşem güzelliğinin yanı sıra inanılmaz gece hayatı ve eğlence kulüpleri unutulmaz bir tatili garantiliyor.

Vizesiz Yurtdışı Fırsatları

Vizesiz Tur Fırsatlarını Kaçırmayın!

Alışveriş dendiğinde akla ilk gelen yerlerden olan Dubai, antik bir uygarlığın mirasını taşıyan Beyrut ve tüm dinlerin kutsal şehri Kudüs’ü merak edenlerdenseniz Ortadoğu turlarımızı inceleyebilir, bölgenin en güzel yerlerini en uygun fiyat fırsatlarıyla gezme şansını elde edebilirsiniz. Daha uzaklara meraklıysanız güneyin görkemli ülkesi, Cape Town ve Johannesburg’a ev sahipliği yapan Güney Afrika Cumhuriyeti’nde safari turlarından Ümit Burnu gezilerine kadar pek çok farklı etkinlik gerçekleştirebilirsiniz.

Bembeyaz kumsalları, tropik güzelliği ve muhteşem denizi ile pek çoğumuzun hayallerini süsleyen Uzakdoğu da farklı şehir de paket seçenekleri ile sizi bekliyor. Vizesiz tatillerin ve balayı seyahatlerinin gözdesi olan Uzakdoğu turları, sizi bambaşka bir dünyaya davet ediyor. Gülücükler ülkesi Tayland’da Bangkok, Pattaya ve Phuket’i görebilir, Malezya’da Kuala Lumpur’un muhteşem tapınaklarını gezebilir, Güneydoğu Asya’nın küçük dev ülkesi Singapur’da dev gökdelenler arasındaki tarihi pazarlarda dolaşabilir, Hong Kong’da Bruce Lee’nin anıtında fotoğraf çektirebilirsiniz.

Tropik güzellikler yalnızca Uzakdoğu ile sınırlı değil. Hint Okyanusu’nun incisi Maldivler’de okyanus üzerindeki bungalovunuzda uyanıp mercan resiflerine dalış yapabilir, Mauritius’ta muhteşem doğal güzelliklerle iç içe geçmiş kültür mozaiğinin tadını çıkarabilir, Seyşeller’de kendinizi bir masal diyarında hissedeceğiniz güzelliklere şahit olabilirsiniz.

Uzakdoğu Turları Fırsatları

Rüya Gibi Tropik Tatillerle Hayalleriniz Gerçek Olacak.

Ve elbette Amerika’da muhteşem tatil fırsatları sizi bekliyor. Amerika Birleşik Devletleri’nin doğu yakasında dünyanın merkezi olarak nitelenen New York, tatil cenneti olarak nitelenen Orlando ve Miami’yi görebilir, batı yakasında ise Melekler Şehri Los Angeles, San Francisco ve çöl ortasındaki mucize Las Vegas’ta unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.
Tabii ki Amerika tatili seçenekleriniz ABD ile kısıtlı değil; Küba’da puro fabrikalarını gezip tarihi arabaların gezdiği sokaklarda capcanlı bir ritmin peşine düşebilir, Güney Amerika turları ile Brezilya ve Arjantin’in dans, eğlence ve futbol dolu şehirlerinde yepyeni maceralar yaşayabilirsiniz.

Dünyanın farklı güzelliklerini keşfedebileceğiniz turlar, kesintisiz destek sunan uzman müşteri temsilcileri, vize ve seyahat sağlık sigortası hizmetleri ile tatiliniz için gereken her şey Gruppal’da!