0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 90281

İrlanda İskoçya Turları

Edinburgh Glasgow Belfast Derry Galway Killarney Dublin

İrlanda İskoçya turları ile Britanya adalarının en masalsı noktalarını keşfedecek, Edinburgh şatolarından Dublin sokaklarına uzanan muhteşem bir tatil geçireceksiniz.

 • Edinburgh Kalesi - Edinburgh

  Edinburgh Kalesi - Edinburgh

 • Edinburgh Üniversitesi - Edinburgh

  Edinburgh Üniversitesi - Edinburgh

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Kale Manzarası - Edinburgh

  Kale Manzarası - Edinburgh

 • Royal Mile - Edinburgh

  Royal Mile - Edinburgh

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Sokak Gaydacıları - Edinburgh

  Sokak Gaydacıları - Edinburgh

 • Viski Dükkanları - Edinburgh

  Viski Dükkanları - Edinburgh

 • Ulusal Modern Sanatlar Müzesi - Edinburgh

  Ulusal Modern Sanatlar Müzesi - Edinburgh

 • Sanat Müzesi - Glasgow

  Sanat Müzesi - Glasgow

 • Tarihi Merkez - Glasgow

  Tarihi Merkez - Glasgow

 • George Meydanı - Glasgow

  George Meydanı - Glasgow

 • Mount Stewart Bahçeleri - Belfast

  Mount Stewart Bahçeleri - Belfast

 • Belediye Binası - Belfast

  Belediye Binası - Belfast

 • Kent Sokakları - Belfast

  Kent Sokakları - Belfast

 • Kent Sokakları ve Temple Bar - Dublin

  Kent Sokakları ve Temple Bar - Dublin

 • Liffey Nehri Kıyıları - Dublin

  Liffey Nehri Kıyıları - Dublin

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı İrlanda İskoçya Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

A. Naci Narin

A. Naci Narin

21-31 Ekim Büyük Britanya turuna katıldık eşimle. Çok yoğun ve güzel geçti. Rehberimiz (özel teşekkürü hakediyor) çok bilgili ve aydınlatıcı anlatımıyla iyi yönetti. Yalnız küçük kasabalara daha az zaman ayrılıp büyük yerleşim yerlerine daha fazla zaman ayrılmalı. Uyumlu grubumuza ve şoförümüze de teşekkürler. Tavsiyelerimle...

Füsun Genç Yünüak

Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

İrlanda İskoçya Turları

İrlanda turları Gruppal yurtdışı gezileri arasında mutlaka katılmanız gereken rotasıyla sizi bekliyor. Edinburgh, Glasgow, Belfast, Derry, Galway ve Killarney ile Dublin bu turda göreceğiniz şehirlerden bazıları. Britanya Adaları'nın en güzel şehirlerini keşfetmek için yerinizi şimdiden ayırtın, unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşayın.

Edinburgh

Edinburgh İskoçya'nın başkentidir ve orta doğu İskoçya'da, Firth of Forth yakınlarında, Kuzey Denizi'ne yakın bir konumdadır. Muhteşem kayaları, rustik binaları ve çok sayıda taş dekorasyon da dahil olmak üzere çok sayıda ortaçağ ve klasik mimari koleksiyonu sayesinde, Avrupa'nın en canlı şehirlerinden biri olarak kabul edilir. İskoçlar buna Auld Reekie, Edina, Kuzeyin Atina'sı ve Britanya'nın Öteki Gözü adını veriyor.

Edinburgh sadece Avrupa'nın en güzel şehirlerinden biri değil, aynı zamanda harika bir konuma sahip şehirdir. Sizi Edinburgh turları ile yürüyerek keşfetmeye çağıran bir şehir - her adımda dar sokaklar, geçitler, merdivenler ve gizli kilise bahçeleri sizi ana caddelerden uzaklaştıracak.

Şehir, İngiltere'nin en popüler turistik yerlerinden biridir.

İskoçya'nın başkentidir ve birçok turistik mekana ev sahipliği yapmaktadır. Yapabileceğiniz ve görebileceğiniz sayısız şey göz önüne alındığında, burayı ziyaret etmeye değer. Eski Kent'teki yapıların çoğu yıllar içinde orijinal halini korumuştur. Şehrin bu bölümünde büyüleyici ortaçağ kalıntıları çoktur. Buna karşılık, teraslar Yeni Şehir'in sokaklarını kaplıyor.

Edinburg turları ile edineceğiniz şehrin genel kentsel manzarası, şehre benzersiz bir karakter veren antik yapılarla modern mimarinin bir karışımıdır. 1995'te Eski Şehir, UNESCO Miras Alanı olarak listelendi. Yıl boyunca festivaller, eğlence dolu bir gece hayatı ve benzersiz bir sanat ortamı ile Edinburgh, turistler için ilginç seyahat rotalarından biridir. 

Glasgow

Glasgow, karakter, kişilik ve harika deneyimlerle dolu canlı ve misafirperver bir şehirdir. Ne zaman ziyaret ederseniz edin, birinci sınıf turistik mekanlar, benzersiz mahalleler, çarpıcı mimari, sürekli gelişen bir yiyecek ve içecek sahnesi ile efsanevi gece hayatı bulacaksınız.

Glasgow şehri büyüklüğünde bir şehir için olağanüstü canlı bir sanat sahnesine sahiptir. Hatta bazıları şehrin büyüklüğünün - bir şehir olacak kadar büyük, bir köy olacak kadar küçük - onu bu kadar benzersiz kılan şey olduğunu söyler.

Glasgow turları ile göreceğiniz şehrin muhteşem mimarisi, fantastik mekanları ve birinci sınıf müzeleri ve galerileri, ister Celtic Connections, Glasgow International, ister Play, Pie ve Pint olsun, birçok sanatsal işbirliğinin tuvalidir!

Glasgow İskoçya çevresinde bir tur atın ve Kelvingrove Sanat Galerisi ve Müzesi ve Riverside Müzesi gibi birinci sınıf turistik yerleri görün. People Make Glasgow'un bu kısa filmi Next Stop Glasgow sizi güneşten gün batımına kadar şehirde bir yolculuğa çıkaracak.

Üye Yorumları

Belgin Fırat
Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

Cengiz Seyhan
Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Murat Karabal
Murat Karabal

İyi ki de sağlık probleminden dolayı iptal etmemişiz. Nefis bir yurtdışı (Roma) deneyimi oldu bizim için. Rehberimiz Mahmut Bey harikaydı; çok ilgili, nazik ve yardımcıydı.Başta Mehmet Can Bey ve Taha Bey olmak üzere operasyonda göreli herkese çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifli. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle…

Şahver Pınar
Şahver Pınar

Haftasonu Floransa Toskana bölgesi turundan çok memnun olarak döndüm. Seçkin Bey ve arkadaşlarına teşekkürler. Ayrıca rehberimiz Esin Rona’dan da memnuniyetimizi iletmeyi borç biliriz.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube