% 20 İndirim
GP: 91998

Slavrupa Turları

Prag Viyana Budapeşte Zagreb Venedik

Slavrupa turu fırsatları ile Avrupa’nın kalbine bir yolculuk yapacak, birbirinden güzel şehirlerde unutulmaz bir tatili çok uygun fiyatlarla gerçekleştireceksiniz.

 • Şehir Manzarası - Prag

  Şehir Manzarası - Prag

 • Prag Şatosu'nda Gece - Prag

  Prag Şatosu'nda Gece - Prag

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Astronomik Saat Kulesi ve Tyn Kilisesi - Prag

  Astronomik Saat Kulesi ve Tyn Kilisesi - Prag

 • Tarihi Evler - Viyana

  Tarihi Evler - Viyana

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Belvedere Sarayı ve Bahçeleri - Viyana

  Belvedere Sarayı ve Bahçeleri - Viyana

 • Müzeler Bölgesi - Viyana

  Müzeler Bölgesi - Viyana

 • Tuna Kıyıları - Budapeşte

  Tuna Kıyıları - Budapeşte

 • Gece Işıklarıyla Parlamento - Budapeşte

  Gece Işıklarıyla Parlamento - Budapeşte

 • St. Mathias Katedrali - Budapeşte

  St. Mathias Katedrali - Budapeşte

 • St. Mark Kilisesi - Zagreb

  St. Mark Kilisesi - Zagreb

 • Tarihi Merkez - Zagreb

  Tarihi Merkez - Zagreb

 • Ulusal Tiyatro - Zagreb

  Ulusal Tiyatro - Zagreb

 • Gondolcu - Venedik

  Gondolcu - Venedik

 • Akşam Manzarası - Venedik

  Akşam Manzarası - Venedik

 • Büyük Kanal - Venedik

  Büyük Kanal - Venedik

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları
Ekstra Turlar Dahil

Ulaşım

Otel

Yetişkin

Single farkı ve çocuk seçenekleri satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Slavrupa Turları
Süre 7 Gece 8 Gün
Ulaşım Türk Hava Yolları
Otel 3* ve 4* Oteller
Vize Schengen Vizesi
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 9 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Sema Çegil

Sema Çegil

Turdan çok memnun kaldım, keşke tekrar böyle bir fırsat olsa…

Muazzez Tulunay

Muazzez Tulunay

Gruppal internet sitesinden aldığım tur programları ile nerdeyse bütün Avrupa’yı gezdim. İlk olarak İtalya için çok tereddüt ederek tur satın almıştım. Zira internetten bilmeden almak, korkutuyordu. Fakat ekonomik olduğu için, bir deneyeyim dedim. 7 arkadaşımla birlikte gittik ve çok memnun kaldık. Ödediğimiz fiyata biz Türkiye’de bile böyle bir tatil yapamazdık. Fiyata göre hizmet çok iyiydi. Sonuç olarak bu turdan sonra bana cesaret geldi ve her fırsatı değerlendirmeye başladım. Gruppal’dan sırayla; Dubrovnik, Orta Avrupa, Yunanistan, Benelüks, Roma, İspanya ve Romantik Almanya turlarına katıldım. Bu sırada Gruppal çalışanları ile hizmetlerinden dolayı bir nevi dost olduk. Hepsine buradan çok teşekkür ederim. Gerçekten çok sabırla ve içtenlikle yardımcı oluyorlar. Yanlış yönlendirme yapmıyorlar. Sayelerinde çok güzel yerler görüp, çok iyi dostluklar kurduk… Tekrar teşekkürler…

PRAG

Çekya'nın en büyük şehri olan Prag, Vlatna Nehri üzerinde adeta bir çiçek bahçesi gibi uzanır. Köprüleri, şato ve sarayları, müzeleri, astronomik saatiyle Prag turu herkes için unutulmaz bir rota sunuyor. Old Town Meydanı, Astronomik Saat Kulesi, Charles Köprüsü, Prag Kalesi, Yahudi Mahallesi Prag'ta gezilecek yerler listesinde olan en popüler yerlerdir.

VİYANA

Avusturya'nın başkenti olan Viyana, ülkenin en kalabalık şehridir. Sanat ve kültürel açıdan da tam bir merkez sayılan bu yerde çıkacağınız Viyana turları ile geçmişten günümüze gelen birçok önemli tarihi binayı da yakından görme fırsatı elde edeceksiniz. Eğlence parkı Prater, St. Stephen Katedrali, Hofburg İmparatorluk Sarayı, Viyana Müze Bölgesi, Viyana Ring Bulvarı Viyana'da gezilecek yerler içinde en popüler olanlarıdır.

BUDAPEŞTE

Köklü geçmişiyle Budapeşte, Macaristan'ın başkenti olmasının yanı sıra bir dönem Osmanlı için de çok önemli bir konumdaydı. Zincir Köprüsü ve gulaş çorbasıyla çok meşhur olan şehir, Buda ve Peşt kelimelerinin birleşiminden ismini almıştır. Şehrin eski ve yeni bölgelerinin birleşmesiyle oluşan bu yerde çıkacağınız Budapeşte turları ile birbirinden tarihi yerleri de görmüş olacaksınız. Buda Kalesi, Termal Havuzlar, Gellert Tepesi, Budapeşte Güzel Sanatlar Müzesi Budapeşte'de gezilecek yerlerdir. Ayrıca Tuna Nehri Gezisi de yapılması gereken bir aktivitedir.

ZAGREB

Hırvatistan'ın başkenti Zagreb, yıl içinde yüz binlerce turist ağırlıyor. Barok ve Gotik mimarisiyle ünlü binaları inceleyebileceğiniz Zagreb turları ile Ortaçağ'dan kalma birçok bölgeyi inceleyeceksiniz. Ban Jelacic Meydanı, Dolac Market, Zagreb Katedrali, St. Mark Kilisesi, Museum of Broken Relationships, Maksimir Park, Ulusal Tiyatro, Mestrovic Atelier ve Zagreb Şehir Müzesi Zagreb'te gezilecek yerler içinde popüler olanlardır.

VENEDİK

İtalya turları ile görmeniz gereken yerlerin başında gelen Venedik'te balayı, romantik tatil ya da kültürel bir tur yaparsanız yapın buraya aşık olacağınıza eminiz. Venedik turları ile hayatınızın en güzel tatil turunu yapabilir ve aşkınızı doyasıya yaşayabilirsiniz. Venedik'te gezilecek yerler; Dükler Sarayı, San Marco Bazilikası, San Marco Meydanı, Büyük Kanal, Ca'd'Oro, Güzel Sanatlar Akademisi, Santa Maria della Salute'dir.

Üye Yorumları

Erhan Kutsal

Erhan Kutsal

31.08-07.09 tarihleri arasında ailece katıldığımız Prag-Viyana-Budapeşte turundan çok memnun kaldık. Özellikle rehberimiz Engin Emeklican’ın insanı kendine bağlayan, tarih dışında genel kültür ile yoğrulmuş anlatımı harikaydı. 8 gün boyunca 24 saat her problemimizle ilgilendi. Tekrar teşekkürler.

Güler Özen

Güler Özen

8 kişilik grup olarak katıldığımız yılbaşı Orta Avrupa turundan çok ama çok memnun kaldık. Her şey çok düzgündü. Teşekkür ederiz. Ayrıca rehberimiz Bülent Bey son derece düzgün, seviyeli, hoşgörülü, genel kültürü çok yüksek, anlatımları çok keyifli bir rehberdi. Kendisine de çok teşekkür ederiz.

Güler Özen

Güler Özen

8 kişilik grup olarak, yılbaşı Orta Avrupa turuna katıldık. Herşey çok düzgündü. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz. Ayrıca rehberimiz Bülent beyin de son derece seviyeli, oldukça kültürlü, hoşgörülü, çok düzgün bir bey olması seyahatimizi huzurlu tamamlamamızı sağlamıştır. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Hülya Metin Korucuklu

Hülya Metin Korucuklu

Gruppal ile Orta Avrupa turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Hele tur rehberimiz Yaşar Bey'i hiç unutmayacağız.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Pazartesi-Pazar: 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek
137 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube