% 20 İndirim
GP: 95462

Amerikan Kasabaları Turu

Atlanta Nashville Memphis New Orleans Houston

Amerikan Kasabaları turu ile caz ve blues başkentlerine yolculuk yapacak; birbirinden güzel kentlerde tadına doyulmaz bir müzik ve kültür turu yaşayacaksınız.

 • Coca Cola Müzesi - Atlanta

  Coca Cola Müzesi - Atlanta

 • Margaret Mitchell Evi - Atlanta

  Margaret Mitchell Evi - Atlanta

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Akşam Manzarası - Atlanta

  Akşam Manzarası - Atlanta

 • Beale Street - Memphis

  Beale Street - Memphis

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Elvis Presley'in Mezarı - Memphis

  Elvis Presley'in Mezarı - Memphis

 • Graceland - Memphis

  Graceland - Memphis

 • St. Louis Katedrali - New Orleans

  St. Louis Katedrali - New Orleans

 • Bourbon Caddesi - New Orleans

  Bourbon Caddesi - New Orleans

 • French Quarter - New Orleans

  French Quarter - New Orleans

 • Mormon Kilisesi - Houston

  Mormon Kilisesi - Houston

 • NASA Johnson Uzay Merkesi - Houston

  NASA Johnson Uzay Merkesi - Houston

 • Tranquillity Park - Houston

  Tranquillity Park - Houston

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Amerikan Kasabaları Turu
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 9 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Füsun Genç Yünüak

Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

Belgin Fırat

Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

Amerikan Kasabaları

Amerika'daki kasabalara doğru masalsı bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Daha önce filmlerde gördüğünüz rüya gibi şehirlerin caddelerinde dolaşmak, gökdelenlerin arasında yemek yemek, denizlere karşı şehrin hızlı akışına kendinizi bırakmak ve Amerikan kasabaları ile Atlanta, Nashville, Memphis, New Orleans ve Houston şehirlerini görün, unutulmaz bir Amerika turu yapın.

Atlanta

ABD'nin Georgia eyaletinin başkenti olan Atlanta, nüfus çokluğu açısından ülkenin en büyük 9.kentidir. Atlanta turu sırasında gezerken kendinizi New York'ta gibi hissedebilirsiniz. Birçok gezilecek yeri bulunuyor. High Museum of Art, Jimmy Carter Başkanlık Kütüphanesi ve Müzesi, Stone Mountain Park, Koka Kola Dünyası, Georgia Akvaryumu, CNN Center, Eyalet Kongre Binası, Fox Theatre Atlanta'da gezilecek yerler içinde mutlaka görmeniz gerekenlerdir.

Nashville

Amerika'daki bir diğer büyük şehirlerden biri de Nashville'dir. Kentin içinden Cumberland Nehri akar. Nashville turları ile görmeniz gereken yerler; Country Music Hall of Fame and Museum, Ryman Auditorium, Parthenon, Belle Meade Plantation, Centennial Park, Cheekwood Botanical Garden and Museum of Art, The Hermitage, Nashville Hayvanat Bahçesi, Frist Center for the Visual Arts, Bicentennial Capitol Mall State Park ve Schermerhorn Symphony Merkezi'dir.

New Orleans

Amerika'daki analimanlardan biri olan Louisiana eyaletinde bulunan New Orleans, ülkedeki nüfusun en yoğun olduğu yerdir. Kendine özgü bir kültürü olan şehirde yapacağınız New Orleans turları ile caz müziğin merkezine de yolculuk yaparsınız aynı zamanda. Birçok farklı kültürden insana ve göçmene kapılarını açmış olan New Orleans'ta gezilecek yerler; Fransız Mahallesi, St. Louis Katedrali, tarihi mezarlar, Audubon Akvaryumu, New Orleans Sanat Müzesi, Şehir Parkı, Louisiana Eyalet Müzesi'dir.

Houston

Teksas eyaletinin en büyük şehri olan Houston, kültürel ve finansal açıdan önemli bir şehirdir. Çeşitli kültürlerin ve insanların bir arada yaşadığı şehirde yapacağınız Houston turu ile şehrin ne kadar gelişmiş bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz. Houston Uzay Merkezi, Şehir Akvaryumu, Houston Doğa Bilimleri Merkezi, Houston Hayvanat Bahçesi, Güzel Sanatlar Müzesi, Sağlık Müzesi, Anıt Parkı, Houston'da gezilecek yerler listesi içindedir.

Üye Yorumları

Cengiz Seyhan

Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Murat Karabal

Murat Karabal

İyi ki de sağlık probleminden dolayı iptal etmemişiz. Nefis bir yurtdışı (Roma) deneyimi oldu bizim için. Rehberimiz Mahmut Bey harikaydı; çok ilgili, nazik ve yardımcıydı.Başta Mehmet Can Bey ve Taha Bey olmak üzere operasyonda göreli herkese çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifli. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle…

Şahver Pınar

Şahver Pınar

Haftasonu Floransa Toskana bölgesi turundan çok memnun olarak döndüm. Seçkin Bey ve arkadaşlarına teşekkürler. Ayrıca rehberimiz Esin Rona’dan da memnuniyetimizi iletmeyi borç biliriz.

Şule Munis

Şule Munis

Herşey çok güzeldi. Rehberimiz'e ayrıca teşekkürler.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
150 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube