0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 95822

New York & Kuzey Amerika Turları

New York Rhode Island Providence Boston Vermont Philadelphia Atlantic City Washington DC

New York & Kuzey Amerika turu fırsatları ile sonbaharda Amerika’nın en güzel şehirlerini keşfedin! Filmlerde gördüğünüz yerleri gerçek hayatta gezebileceğiniz bir tatile hazırlanın.

 • 5. Cadde - New York

  5. Cadde - New York

 • Broadway - New York

  Broadway - New York

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Hudson Nehri'nden Görünüm - New york

  Hudson Nehri'nden Görünüm - New york

 • Özgürlük Anıtı - New York

  Özgürlük Anıtı - New York

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Times Meydanı - New York

  Times Meydanı - New York

 • Back Bay Bölgesi - Boston

  Back Bay Bölgesi - Boston

 • Halk Kütüphanesi - Boston

  Halk Kütüphanesi - Boston

 • Long Wharf - Boston

  Long Wharf - Boston

 • Massachusetts Institute of Technology - Boston

  Massachusetts Institute of Technology - Boston

 • Tarihi ve Modern Binalar - Boston

  Tarihi ve Modern Binalar - Boston

 • Beyaz Saray - Washington D.C.

  Beyaz Saray - Washington D.C.

 • Kiraz Ağaçları ve Jefferson Anıtı - Washington D.C.

  Kiraz Ağaçları ve Jefferson Anıtı - Washington D.C.

 • Kongre Binası - Washington D.C.

  Kongre Binası - Washington D.C.

 • Smithsonian Enstitüsü - Washington D.C.

  Smithsonian Enstitüsü - Washington D.C.

 • Washington Anıtı - Washington D.C.

  Washington Anıtı - Washington D.C.

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Kişi

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı New York & Kuzey Amerika Turları
Süre 8 Gece 9 Gün
Ulaşım Türk Hava Yolları
Otel 3* & 4* Oteller
Vize A.B.D Vizesi
Hareket Noktası İstanbul Havalimanı (IST)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Füsun Genç Yünüak

Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

Belgin Fırat

Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

New York & Kuzey Amerika Turları

New York, Rhode Island, Providence, Boston, Vermont, Philadelphia, Atlantic City ve Washington DC şehirlerinde unutulmaz bir tura hazır mısınız? New York & Kuzey Amerika turu fırsatları ile 2024 sonbaharında keyifli bir yolculuğa çıkmak, uzak ülkelerde birbirinden popüler ve macera dolu şehirleri keşfetmek için yerinizi ayırtmayı unutmayın.

New York Hakkında

New York, Amerika Birleşik Devletleri'nin kuzeydoğusunda yer alan ve ülkenin en büyük eyaletlerinden biri olan yerdir. Aynı zamanda New York City (NYC), dünyanın en büyük ve en etkileyici metropollerinden birine de ev sahipliği yapar.

İşte New York hakkında bazı temel bilgiler:

Albany, New York'un başkentidir. New York City (NYC), eyaletin en büyük şehri ve Amerika'nın en kalabalık şehridir. New York, Amerika'nın en kalabalık dördüncü eyaletidir.

Eyalet, Amerika Birleşik Devletleri'nin önemli tarihî olaylarına ev sahipliği yapmıştır. Örneğin, Amerika Bağımsızlık Bildirgesi'nin kabul edildiği yer olan Philadelphia'dan sadece birkaç saat uzaklıktadır. New York, güçlü ve çeşitli bir ekonomiye sahiptir. Finans, medya, teknoloji, kültür ve eğlence gibi birçok sektörde öncüdür. Dünya çapında ünlü müzeleri, tiyatroları, galerileri ve diğer kültürel mekanlarıyla bilinir. New York City, Broadway tiyatroları, ünlü müzeleri (Metropolitan Sanat Müzesi gibi), Times Square ve Central Park gibi simgelerle doludur.

Kuzey Amerika

Kuzey Amerika, dünyanın büyük kıtaları arasında olduğundan coğrafi olarak da geniş bir alanı kapsar. Kuzey Amerika'da 23 bağımsız ülke bulunur. En büyük ülkeler Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri'dir. Diğer önemli ülkeler arasında Meksika, Küba ve Jamaika bulunuyor.

Kuzey Amerika, büyük ölçüde kara kütlesi olup, Arktik Okyanusu, Atlas Okyanusu, Büyük Okyanus ve Meksika Körfezi gibi önemli su kütleleri ile çevrilidir. Büyük Ölçekli Rocky Dağları, Appalachians, Sierra Nevada ve Kuzey Amerika'nın en yüksek dağı olan Denali (Alaska'da) gibi önemli dağ sıraları vardır.

İklim bakımından çeşitli özelliklere sahiptir. Kuzey bölgelerinde kutup iklimi hakimken, güney bölgelerde tundra, çöl ve tropikal iklimler görülebilir.

Kuzey Amerika'nın en büyük ülkelerinden biri olan Amerika Birleşik Devletleri (ABD), 50 eyaleti ile dikkat çeker. ABD, dünyanın en büyük ekonomilerinden birine ve kültürel olarak çeşitli bir topluma ev sahipliği yapar.

Kuzey Amerika'nın en büyük ikinci ülkesi olan Kanada, geniş doğal kaynaklara ve çok kültürlü bir topluluğa sahiptir. Ayrıca, dünya üzerindeki en büyük ikinci kara alanına sahip bir ülkedir.

Üye Yorumları

Cengiz Seyhan
Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Murat Karabal
Murat Karabal

İyi ki de sağlık probleminden dolayı iptal etmemişiz. Nefis bir yurtdışı (Roma) deneyimi oldu bizim için. Rehberimiz Mahmut Bey harikaydı; çok ilgili, nazik ve yardımcıydı.Başta Mehmet Can Bey ve Taha Bey olmak üzere operasyonda göreli herkese çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifli. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle…

Şahver Pınar
Şahver Pınar

Haftasonu Floransa Toskana bölgesi turundan çok memnun olarak döndüm. Seçkin Bey ve arkadaşlarına teşekkürler. Ayrıca rehberimiz Esin Rona’dan da memnuniyetimizi iletmeyi borç biliriz.

Çiğdem Akcanlar
Çiğdem Akcanlar

Harika, dolu dolu ve sorunsuz geçen güzel bir tatildi. Özellikle rehberimizden (bilgisi, iletişimi, hakimiyeti, nazikliği...) çok memnun kaldık. Her şey için teşekkürler!

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube