0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 93085

Balkan Turları (Vizesiz)

Arnavutluk Kosova Karadağ Bosna-Hersek Sırbistan Makedonya

Vizesiz Balkan turu fırsatları ile Arnavutluk, Karadağ, Bosna-Hersek, Sırbistan, Makedonya ve Kosova’yı kapsayan muhteşem bir kültür tatili en uygun fiyatlarla sizi bekliyor.

 • Gazi Hüsrev Bey Camii - Saaybosna

  Gazi Hüsrev Bey Camii - Saaybosna

 • Güzel Sanatlar Akademisi Kış Manzarası - Saraybosna

  Güzel Sanatlar Akademisi Kış Manzarası - Saraybosna

 • Bu Turda Vize Yok!

  Bu Turda Vize Yok!

 • Miljacka Nehri Kıyıları - Saraybosna

  Miljacka Nehri Kıyıları - Saraybosna

 • Boşnak Böreği - Saraybosna

  Boşnak Böreği - Saraybosna

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Başçarşı - Saraybosna

  Başçarşı - Saraybosna

 • Gün Batımında Kent Manzarası - Mostar

  Gün Batımında Kent Manzarası - Mostar

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Koski Mehmet Paşa Camii - Mostar

  Koski Mehmet Paşa Camii - Mostar

 • Tuna Nehri'nden Şehir Manzarası - Belgrad

  Tuna Nehri'nden Şehir Manzarası - Belgrad

 • Eski Saray - Belgrad

  Eski Saray - Belgrad

 • Kalemegdan - Belgrad

  Kalemegdan - Belgrad

 • Taş Köprü ve Arkeoloji Müzesi - Üsküp

  Taş Köprü ve Arkeoloji Müzesi - Üsküp

 • Şehir Manzarası - Ohrid

  Şehir Manzarası - Ohrid

 • Göl ve Şehir Manzarsı - Ohrid

  Göl ve Şehir Manzarsı - Ohrid

 • Kosova Halk Kütüphanesi - Priştine

  Kosova Halk Kütüphanesi - Priştine

 • Skanderberg Anıtı - Priştine

  Skanderberg Anıtı - Priştine

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Bu turda yerler hızlı doluyor!

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Kişi

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Balkan Turları (Vizesiz)
Vize Vizesiz
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Işılay Sayvan

Işılay Sayvan

Hayatım boyunca unutmayacağım anılar biriktirmemdeki emeklerinizden dolayı sonsuz teşekkürler .

Vahti Yüksel

Vahti Yüksel

1 Eylül tarihinde grup olarak çıkmış olduğumuz 8 gece 9 gün Büyük Balkanlar Turundan çok menmun kaldığımızı bildirir ve siz Gruppal'ın kıymetli çalışanlarına teşekkür ederiz. Turumuzda baştan sona her şey çok güzeldi. rehberimiz Tuncer Bey'in bölge hakında bilgisi ve mesleki donanımı süperdi. Turumuzda baştan itibaren grubumuzun oluşumu ve tur programının sonlandırılmasına kadar bizlerden ilgisini ve yardımını eksik etmeyen Grupppal çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

Bosna Hersek

Kuzey bölgesi Bosna, güneyi ise Hersek olarak bilinen Bosna Hersek vizesiz Balkan turları içinde en sevilen rotalardan biridir. Yaklaşık 4 milyonluk nüfusu, sıcacık Balkan müzikleri, güler yüzlü insanları ve mimari dokusuyla Bosna Hersek turları tarihte yaşanan olayların hem güzel hem de kötü yanlarını bir arada görebileceğiniz bir Balkan turu fırsatı sunuyor. Bazı binalarda mermi izlerinin hala duruyor oluşu hem üzüntü verici hem de gelecek nesillere ders niteliğindedir.

Birbirinden farklı etnik kökende birçok medeniyet ve halka ev sahipliği yapıyor olması nedeniyle Bosna Hersek turunda renkli bir gezi yapmış olacaksınız.

Sönmeyen Ateş Anıtı, Latin Köprüsü, Umut Tüneli, Mostar Köprüsü, Viyeçnitsa Kütüphanesi, Neratva Nehri, Neum Şehri, Ina Kuca Evi ve Kravitse Şelaleleri Bosna Hersek'te gezilecek yerler listenizin en üstünde olması gereken tarihi ve turizm açısından önemli yerlerdir.

Sırbistan

Avrupa için kesişim noktalarından biri olan Sırbistan, pek çok kültür, din ve etnik grubu bir arada barındıran bir ülkedir. Avrupa'daki en misafirperver ve cazip ülkeler arasında gösterilen bu yerde yapacağınız vizesiz Sırbistan turları ile siz de eğlence dolu bir yurtdışı turu yapabilirsiniz.

Sırbistan'da gezilecek yerler arasında şehir olarak Belgrad geliyor. Hemen sonrasında ise Yeni Pazar olarak bilinen Novi Pazar, Subotica, Novi Sad ve kışın kayak tesisleriyle ünlü Kopaonik'tir. Ülkenin başkenti Belgrad'tır.

Gruppal Vizesiz Balkan Turları

Balkan turları ile Bosna Hersek, Sırbistan, Makedonya ve Kosova'da eğlence dolu bir Balkan gezisine çıkmaya hazır mısınız? Vizesiz Balkan turları arasında en sevilen ülke ve şehirleri tek turda topladık. Size kalan en uygun tarihi seçip erken rezervasyon indirimi ve fırsatlarından yararlanarak istediğiniz tarihteki Balkan turumuza rezervasyonunuzu yaptırmak!

Acele edin, 2024 ekonomik Balkan gezilerini kaçırmayın. Bayram tatillerinde gezebileceğiniz Balkan ülkeleri hafta sonu gezi planlarınıza da alabileceğiniz yakınlıkta bulunuyor.

Makedonya

Avrupa'nın güneydoğusunda kalan ve kültürümüze çok yakın özellikleri olan bir Balkan ülkesidir Makedonya. 1991 yılında bağımsızlığını kazanan bu ülkede yapacağınız Makedonya turları ile eğlence dolu bir seyahate çıkmış olacaksınız.

Ülkenin toplam nüfusu 2 milyon kadardır. Ülke geçimini tarım ve sanayi ile sağlamaktadır. Konumu nedeniyle tarihte birçok medeniyetin geçiş noktası olan Makedonya, 500 yıldan fazla Osmanlı Devleti himayesinde kalmıştır. Ülkenin başkenti Üsküp'tür.

Ülkenin başkenti Üsküp'ü gezmeden dönmemeniz gereken Makedonya'da gezilecek yerler arasında en önemli ve popüler şehirleri; Ohri, Tetovo, Bitola, Struga ve Veles'tir.

Kosova

Uzun yıllar Osmanlı egemenliğinde kaldığından dolayı Müslüman nüfusun günümüzde bile yoğun olduğu Kosova 2008 yılında bağımsızlığına kavuşmuştur. Unesco tarafından Dünya Mirası Koruma listesine alınan Sırp Ortodoks Kilisesi'ne ev sahipliği yapan bu sevimli ülkede yapacağınız Kosova turları ile ülkenin geleneksel mimarisine sahip "kullas" adındaki evlerini mutlaka görmelisiniz.

Başkenti Priştine olan Kosova'da gezilecek yerler arasında elbette öncelikle başkenti gelmiştir. Priştine gezisinde Unesco'nun Dünya Mirası listesine aldığı Gracanica köyünü mutlaka görmelisiniz. Kosova'nın en kalabalık ikinci şehri olan Prizren de görmeden dönmemeniz gereken şehirlerindendir.

Üye Yorumları

Özlem Güçlü
Özlem Güçlü

Rehberimiz Şaban Bey çok iyiydi. Bize kendimizi çok iyi ve güvende hissettirdi. Elinden geleni yaptı. Çok memnun kaldık. Her konuda yardımcı oldu. Güleryüzlü ve samimi idi.

Asude Gürsoy
Asude Gürsoy

17 Ağustos tarihinde Balkan turuna eşimle birlikte katıldık. Çok keyifli bir tur organizasyonu için, bize eşlik eden tur rehberimiz sayın Aşkın hanıma ve tur ulaştırma sorumlusu sayın Şahin beye gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı nezdinizde çok teşekkür ederim. Böyle işlerini ciddiye alan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir ekibe sahip olduğunuz için sizleri de tebrik ederim, her şey için teşekkür ederiz, bir dahaki turda görüşmek üzere, eşim ve ben ekibinize sevgilerimi iletiyorum.

Yaşar Nuray Katipoğlu
Yaşar Nuray Katipoğlu

Tur rehberimiz Nihat Bey'in bölgesel tecrübe bilgisinden çok yararlandık. Arkadaş çevremize Nihat Bey'in görev alacağı bu bölge turlarına katılmalarını önereceğiz.

Zeynep Deniz
Zeynep Deniz

Balkan turundan 16 Ekim'de döndüm. Çok memnun kaldım. Rehberiniz ansiklopedi gibiydi, çok bilgili ve ilgiliydi. Sayesinde tur çok renkli geçti, teşekkür ediyorum. Şimdi de 12 Aralık'taki İspanya turunuza katılmayı düşünüyorum.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube