0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 99001

Benelüks Almanya Fransa İsviçre Turu

Amsterdam Brüksel Lüksemburg Brugge Alsace Zürih Basel

Benelüks Almanya Fransa İsviçre turu ile kuzeyden güneye en güzel şehirleri kapsayan keyifli bir Avrupa turu fırsatı en iyi fiyatlar ve taksitli ödeme seçenekleri ile karşınızda.

 • Rijksmuseum - Amsterdam

  Rijksmuseum - Amsterdam

 • Peynir Dükkanı - Amsterdam

  Peynir Dükkanı - Amsterdam

 • Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

  Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

 • Minik Strooopwafel'lar - Amsterdam

  Minik Strooopwafel'lar - Amsterdam

 • Zafer Anıtı - Brüksel

  Zafer Anıtı - Brüksel

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Grote Markt ve Çiçek Halısı - Brüksel

  Grote Markt ve Çiçek Halısı - Brüksel

 • Kent Manzarası - Lüksemburg

  Kent Manzarası - Lüksemburg

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Katedral Manzarası - Basel

  Katedral Manzarası - Basel

 • Münsterplatz - Basel

  Münsterplatz - Basel

 • Ren Nehri Manzarası - Basel

  Ren Nehri Manzarası - Basel

 • Gün Doğumu - Basel

  Gün Doğumu - Basel

 • Tarihi Yapılar - Brugge

  Tarihi Yapılar - Brugge

 • Kanal ve Belfry Kulesi - Brugge

  Kanal ve Belfry Kulesi - Brugge

 • Kent Manzarası - Colmar

  Kent Manzarası - Colmar

 • Nehir Kıyıları - Zürih

  Nehir Kıyıları - Zürih

 • Tarihi Şehir Manzarası - Zürih

  Tarihi Şehir Manzarası - Zürih

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Kişi

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Benelüks Almanya Fransa İsviçre Turu
Süre 7 Gece 8 Gün
Vize Schengen Vizesi (Yeşil Pasaporta Vizesiz)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Melisa Tüfekci

Melisa Tüfekci

Rehberimiz Can bey gerçekten çok profesyoneldi. Engin bilgisi ve tecrübesi sayesinde turumuz çok keyifli geçti. Herşey için çok teşekkürler..

Gülnur Gözel

Gülnur Gözel

7 Ağustos İstanbul çıkışlı Paris Benelüx turunda bizlere eşlik eden Hakan Bey'e eşim ve kendi adıma teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz. Tur rehberi, gezinin keyifli geçmesi ve kültürel birikimi arttırması konusunda oldukça önemli bir noktada olduğu için Hakan Bey bu konuda oldukça başarılı ve donanımlıydı. Düzenleyeceğiniz tüm turlarda böyle kalifiye rehberler görmek dileğiyle.

Amsterdam

Avrupa'nın en özgür şehirlerinden olan Amsterdam, Hollanda'da bir şehir ve limandır. 

Hollanda'nın başkenti ve başlıca ticaret ve finans merkezidir. Amsterdam Hollanda'nın batısında Kuzey Denizi ile bağlantılıdır. Şehrin bazı kısımları deniz seviyesinin altındadır. Burası Venedik'e de çok benzetilir. Mimarisi, müzeleri, pazarları ve eğlenceleriyle Amsterdam turları yurtdışı deneyimi yaşamak isteyen herkesin katılması gereken bir seyahattir.

Brüksel

Belçika'nın başkenti olan Brüksel, Belçika'nın idari, ticari ve mali kalbidir ve ulusal öneme sahip hizmetlerin ve kurumların çoğu şehirde bulunmaktadır. Brüksel ayrıca, aynı anda hem bölgesel bir metropol hem de uluslararası bir merkez olarak işlev gören önemli bir Avrupa turistik ve kültürel cazibe merkezidir. Brüksel turları ile bu şehri keşfetmeli ve hem mimarisi hem de kültürünü yakından görmelisiniz.

Lüksemburg

Kuzeybatı Avrupa'da bir ülke olan Lüksemburg, dünyanın en küçük ülkeleri arasında yer alır. Batı ve kuzeyde Belçika, güneyde Fransa, kuzeydoğu ve doğuda Almanya ile komşudur. Lüksemburg dünyanın en zengin ikinci ülkesidir. Dünyanın en büyük şarap listesine sahip restoran Lüksemburg'tadır. Lüksemburg turları ile bu şehri ziyaret ederseniz, 2.200'den fazla farklı şarap arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Lüksemburg şehrinin altında katı kayadan oyulmuş 17 km'lik yeraltı tünelleri var. Bunlar, tarihte şehrin savunmasının bir parçası olarak inşa edilmiş.

Brugge

Kuzey'in Venedik'i olarak adlandırılan Brugge şehri masalsı bir yerdir. Brugge turları ile hayatınızın en güzel yolculuklarından birine çıkacağınıza eminiz. Bruges, dünyanın en lüks dantellerine sahiptir Bir dantel hatırası almak için şehrin dört bir yanına dağılmış dantel dükkanlarından birine uğrayın ya da daha iyisi Brugge'deki dantel tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Dantel Merkezi'ni ziyaret edin.

Alsace

Fransa'nın eski bölgelerinden olan ve İsviçre - Almanya ile sınırda kalan Alsace, masalsı bir kasabadır. Alsace'deki doğal sınırlar, batıda Vosges Dağları ve doğuda Ren Nehri'ni içerir. Alsace gelenekleriyle (Noel pazarları, Hansel-ve-Gretel mimarisi, birinci sınıf şaraplar) ünlüyse, gastronomisiyle de ünlüdür. Yerel soslu yemekler, otantik makarnalar, lahana yemekleri ve şarküteri veya pişmiş spesiyaller - Alsace turları ile buraya gelen ve tuzlu-fanatik ya da tatlıya düşkün herkes için bir şeyler var.

Zürih

İsviçre'nin finans başkenti olan Zürih, dünyanın en pahalı şehirlerindendir. Zürih, lüks yaşam tarzları, lüks alışveriş ve süslü çikolatalar ile ünlüdür. Ve tüm bunlar sizi İsviçre Alpleri'nin eteklerine götürür. İsviçre'nin en büyük şehri ve Zürih kantonunun başkentidir. Kuzey-orta İsviçre'de, Zürih Gölü'nün kuzeybatı ucunda yer almaktadır.

Yeni bir araştırmaya göre Zürih, sosyal ve ekonomik kapsayıcılık açısından dünyanın en başarılı şehri olarak gösteriliyor. Anket, kişi başına düşen GSYİH, yaşam kalitesi, sakinlerin güvenliği, eğitim, barınma, çevre kalitesi, sağlık hizmetlerine erişim ve internet gibi kriterlere dayanıyor.

Üye Yorumları

Sevilay Kormanlı
Sevilay Kormanlı

Merhaba, sizlerle şimdiye kadar Baştanbaşa Balkanlar ve Benelüks turu yaptık. Herşey çok güzeldi. Özellikle Taha beye teşekkür etmek istiyorum tur alımlarındaki yardımlarından dolayı. Bu arada aralık ayı Malezya Tayland Singapur turunu aldım, sabırsızlıkla o tarihi bekliyorum.

Handan Güler
Handan Güler

Tur esnasında bize olan sıcak yaklaşımı, anlayışı ve aktif olarak sürekli bilgi paylaşımı için tur rehberimize teşekkür ederiz. Bizim için oldukça keyifli ve beklentilerimizi karşılayan bir tatildi. Teşekkürler Gruppal.

Serpil Keskin
Serpil Keskin

Rehberimize ve araç şoförümüze teşekkürler. Güzel ve sorunsuz bir seyahat yaşadım.

Berna Yener
Berna Yener

Umduğumdan güzel bir tur oldu, teşekkürler Gruppal.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube